Хроничен цистит - вече незнам какво да правя

  • 20 785
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
На мен ми помогна много Уринал,иначе си имам цистита от 9 клас.

# 16
  • Мнения: 5 500
Да не ставам досадна, ама 2-годишен хроничен цистит точно с Хомеопатия си го излекувах.

Ако имаш време и възможност, сподели как?

Благодаря    bouquet
Ами то не е дълго, просто намерих точния хомеопат. Първо бях при една Боаронка, изписа ми към 4-5 различни лекарства и се наложи да си правя схема на приемите, нямаше подобрение. После съвсем, ама съвсем случайно преди 6 г попаднах на сегашната  Heart Eyes започнахме с кандида и цистит, заведох мъжа ми, после децата се родиха и така...
Тогава лекарството ми беше Кантарис, но в Хомеопатията не е както в Алопатията, знаеш! Ако това е моето лекарство за цистит, за теб ще бъде друго!
Просто трябва да намериш точния човек, да го почувстваш отвътре  Peace Успех!
П.П. Няма да ти кажа колко Ципрофлоксацин съм изгълтала #2gunfire

# 17
На мен ми помогна много Уринал,иначе си имам цистита от 9 клас.
как така от 9 клас?това от колко време е ?аз сащо имам цистит,но от положин година.намен сащо нищо не ми помага!не знам какво да правя вече.лежах и в болница за него!

# 18
  • Мнения: 1 942
Aз за моя радост имах само един кратък курс на цистит след цистит в продължение на година. Лекаря, който посещавах накрая му писна от мен и ми поръча като усетя че пак се почва с първото ходене до тоалетната да пишкам в буркан /е прозрачен съд де/. И така стана ясно, че имам пясък, който не се вижда на изследванията и видеозона. Когато песачинка мине по канала го одира и от там инфекциите и т.н. аз му намерих коля без да искам - водка с минерална вода. На 100 лм. водка пия успоредно 1/2 л. и повече мин. вода.  Алкохола разширявал каналите, водата изтласква каквото има. Същото би било и с много бира /едно момиче по-горе е писало/, но лично аз не обичам.
А и да не забравя, с много вода и умерено водка не се напиваш  Peace

Пробвай като не си на лекарства, виж че помогнало  Hug

# 19
  • Мнения: 419
На мен ми помогна много Уринал,иначе си имам цистита от 9 клас.
как така от 9 клас?това от колко време е ?аз сащо имам цистит,но от положин година.намен сащо нищо не ми помага!не знам какво да правя вече.лежах и в болница за него!
Цистита ми е хроничен ,имам го от 10 г.
Само да стъпна боса на студен под и съм готова.Когато се появи пия Уринал,избягвам храни и напитки,които го изострят-солено,люто,кафе.

# 20
Аз имам хроничен цистит от около 15 год. ако не и повече. Появява се почти винаги когато ми стане студено и не взема мерки да се стопля веднага. Разбира се, обостря се и в други случай, но инцидентно. Пила съм какви ли не антибиотици, затопляла съм се с ел. възглавнички, одеяла даже и ютии, защото понякога просто не се търпи, но не мисля че някой от тези методи ми е помогнал кой знае колко. Преди около година и половина при поредната криза не успях да се подобря повече от месец и вече се бях побъркала. Ходих на какви ли не лекари и накрая отидох при една много добра гинеколожка и тя ми каза "Защо не пробваш с Неоренал?" Бях готова да пробвам какво ли не, така че си го взех и започнах да пия по две таблетки 3 пъти на ден. След 3-4 дни почувствах значително подобрение, но вече не знаех дали е от това хапче или просто е отшумяла кризата.
От тогава винаги когато почувствам, че има опасност от криза започвам да си пия Неоренала и досега не съм имала проблеми. Мисля че е много добре да се пие и профилактично от време на време, няма опасност за имунитета, защото са изцяло на билкова основа.
 Peace

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Да не ставам досадна, ама 2-годишен хроничен цистит точно с Хомеопатия си го излекувах.

Ако имаш време и възможност, сподели как?

Благодаря    bouquet
Ами то не е дълго, просто намерих точния хомеопат. Първо бях при една Боаронка, изписа ми към 4-5 различни лекарства и се наложи да си правя схема на приемите, нямаше подобрение. После съвсем, ама съвсем случайно преди 6 г попаднах на сегашната  Heart Eyes започнахме с кандида и цистит, заведох мъжа ми, после децата се родиха и така...
Тогава лекарството ми беше Кантарис, но в Хомеопатията не е както в Алопатията, знаеш! Ако това е моето лекарство за цистит, за теб ще бъде друго!
Просто трябва да намериш точния човек, да го почувстваш отвътре  Peace Успех!
П.П. Няма да ти кажа колко Ципрофлоксацин съм изгълтала #2gunfire

и при мен цистита се оправи с Кантарис, Кандида ,но горе-долу една година продължи лечението - ходих при хомеопат и ирисодиагностика

# 22
  • Мнения: 29
и двете ми деца бяха с хроничен цистит ходиха къде ли не и .... срещнах една приятелка и и сподлих проблема си - та  лекарството е бисептол ,но тябва да си абсолютно здрав /хрема гърло,температура/за да подейства където трябва плюс чай от мечо грозде приема е седем дни   след месец два повтаряш и... сега нямат проблем
но се простиха с басейните ходят обути Laughing не ми шляпат боси и се простиха  с прашките

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 10:55 от ALD

# 23
  • София
  • Мнения: 290
Аз имах хроничен цистит и бях много зле, но от 5 години не се е обаждал. Много е важно да се изследва вагинален секрет, защото двете места са близки и се предават бактерии лесно от едното на другото.
На мен не ми помогнаха нито чайовете които пиех, нито антибиотиците, а Уростим - пих го няколко месеца по схема и от тогава съм добре.

# 24
  • София
  • Мнения: 462
Аз бях (съм) с хроничен цистит 10 години ... от 5ти клас .Всяка есен,зима и пролет поне по веднъж имах кризи,що Ципрофлоксацин съм и мечо грозде съм изгълтала само аз си знам.Последните години не можех и мечо грозде да пия ,защото само от миризмата му повръщах.Пих някакви хапчета ,като ваксина за цистит,един месец се пият и след това има профилактика няколко пъти,но най-важното - започнах да пия сок от червени боровинки.Мн ефикасно, в почти всички хомеопатични таблетки има екстракт от тях.Края на лятото като се появят,купувам с килограми и замразявам.Пробвайте!

# 25
  • Мнения: 419
и двете ми деца бяха с хроничен цистит ходиха къде ли не и .... срещнах една приятелка и и сподлих проблема си - та  лекарството е бисептол ,но тябва да си абсолютно здрав /хрема гърло,температура/за да подейства където трябва плюс чай от мечо грозде приема е седем дни   след месец два повтаряш и... сега нямат проблем
но се простиха с басейните ходят обути Laughing не ми шляпат боси и се простиха  с прашките
Кога ги пиеш Бисептола,при криза или профилактично?

Общи условия

Активация на акаунт