Женска консултация във Варна

  • 6 635
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 746
А някой има ли впечатления от д-р Уляна Петкова от АГ?

# 16
  • Мнения: 670
При Давидков не ти препоръчвам да ходиш. Постави ми диагноза втора извънматочна бременност (вече имах една), и ме "прати" в София да ми правят пластика на тръбата. Тази "втора извънматочна бременност" е вече на година и половина. Можеш дори да й видиш усмивката по-долу на ticker-а ми.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 23:41 от errai

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 134
А някой има ли впечатления от д-р Уляна Петкова от АГ?

Тя не води консултации.

# 18
аз родих при др.Тодорова от ОБ,много съм доволна много е внимателна и работи с ЗК.а консултациите при др.Заимов-АГ никога не ходете при него големи проблеми ми направи и ЖК не ми води като хората.отидох  и при дц.Балев от Темелков от него съм доволна.

# 19
  • Мнения: 12
Аз ходя при Валентин Марков във военна болница по здравна каса,нищо не съм плащала и съм много доволна от него и акушерката,сега съм в 9тия досега ме е гледал 6 пъти на видеозон много прецизно ми следи бременоста изражда в МД препоръчвам ти го. Леко бременеене Wink

# 20
  • Мнения: 13
Аз ходих при д-р.Цветкова много съм доволна.Кабинетите и са на ул.Битоля и на ул.Т.Влайков.Също има 4D.За мен тя е супер и като човек и като специалист.

# 21
Аз ходя при д-р Яков в МД. За себеси съм доволна като се има в предвид ,че преди това ходех при Капка Атанасова, но мн малко време ми беше нужно, за да разбера, че тя не е моят лекар.На д-р Яков съм пациентка от 2 години ,ако се питаш, защо съм се записала при друг ще ти кажа ,че той тогава отсъстваше от клиниката.До колкото за цената на 3D преди 20 дена платих 40 лв., но без да записвам филмче, защото таткото беше с мен.Пожелавам ти да направиш правилния за теб избор и леко бременеене.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Нека се включа и аз по темата въпреки че нямам прекия опит от лекари.. Аз минах и през градинаров, но не повторих, събирах много информация за варненските лекари и събрах най-добра за д-р Тодорова. Сега тя ми води консултациите и нямам никакви лоши впечатления от нея. Дано и до края да е така. Успех при избора!

# 23
  • Мнения: 2 746
Момичета, много ви благодаря за мненията.Междувременно, при мен се получиха усложнения - в 6 седм. съм ,а прокървих като при мензис и лекарката ми каза, че шансовете за бебето са 50:50.Плодното сакче се е отлепило, около него има хематом, ембрионче не се вижда Tired заради кръвта.Така че, остава само да се моля....Много, много ми мъчно за бебчо.Просто не мога да си обясня защо се получи така.Само преди три дни ми установиха бременноста, всичко си беше на място и нормално, а вчера ми се наложи да чуя най-лошото...

# 24
  • Мнения: 170
А някой има ли впечатления от д-р Уляна Петкова от АГ?

Тя не води консултации.

Д- Уляна Петкова води консултация в частния си кабинет , който се намира на Бенковски , но не знам точния адрес.Първото си дете 2002 г. гораждах при нея в АГ секцио и бях много доволна.Второто си дете го родих в Майчин дом пак секцио при д-р Даниела Станева тя ми води и консултацията и мога да кажа , че отношението беше много добро както на нея така и на целия персонал на клиниката.

# 25
  • Мнения: 111
Много съжалявам за случилото се! Стискам палци всичко да е наред и БЕБЧО да оцелее! Аз мога да кажа, че нe съм особено доволна от Д - р Евгения Георгиева при нея съм на ЖК! Живот и здраве със следващото БЕБЧЕ няма да съм при нея! За установяването на бремеността ходих при Тодорова от '' Вега '' и бях доволна и съжалявам, че не се записах при нея на ЖК! Но то за всеки един лекар има и добри и лоши отзиви, така че ...  newsm78!!!

# 26
  • Мнения: 220
Много съжалявам, че трябва да изживееш всичко това. Дано бебчо да оцелее и да се закрепи! Горе главата и успех!
А някой да е чувал нещо (каквото и да е) за д-р Петър Барбаянев - АГ клиника "Ева"? Избрах си го да ми води консултациите, само защото клиниката е близо до работа, но нищо не съм чувала за въпросния доктор.

# 27
  • Мнения: 527
viva nova,дано всичко се оправи  Praynig Hug

# 28
  • Мнения: 17 410
Много съжалявам, че трябва да изживееш всичко това. Дано бебчо да оцелее и да се закрепи! Горе главата и успех!
А някой да е чувал нещо (каквото и да е) за д-р Петър Барбаянев - АГ клиника "Ева"? Избрах си го да ми води консултациите, само защото клиниката е близо до работа, но нищо не съм чувала за въпросния доктор.

Лекувал ми е раничка, след което забременях и той установи първата ми бременност. МИслех там да ходя на консултации, но пък не ми се даваха пари за прегледи и изследвания. Ако за теб не е проблем, или вече работят със ЗК, д-р БАрбаянов е много добър избор. ЗА ражданията, прави връзка с лекар/и от АГ, тъй като е работил там, срещу известна сума разбира се Mr. Green(инфото ми еот преди 4г).

# 29
  • Мнения: 17 410
Аз мога да кажа, че нe съм особено доволна от Д - р Евгения Георгиева при нея съм на ЖК!

ЗАщо не си доволна? Аз съм при нея, нямам оплаквания за сега. Не мога да кажа, че ме претупват, понеже съм по ЗК( по- горе имаше такова мнение за дискриминация).

Общи условия

Активация на акаунт