Актуални прически

  • 72 060
  • 225
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 897
Ето я моята прическа, дето я изкопирах от Бекъмката, само дето моята е малко по-къса, но толкова ми позволяваше косата просто. КАто порасне малко, ще стане ОК.

Отпред

Отзад

Много ти отива!
Браво  bouquet

# 61
# 62
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 135
абонат съм! страхотна тема!

# 63
  • Мнения: 1 455
Бретона е на мода ,но за този на когото му отива да бъде с бретон.
На мен например бретон не ми отива  Crazy

Чудя се обаче ... newsm78 да се правя ли пак на кичури???

Дими в новия брой на Космополитън пише,че кичурите идват пак на мода.Така,че давай смело Peace

# 64
  • Мнения: 3 405
Вече съм с бретон bowuu

# 65
  • Мнения: 5 140

Дай да те видим.

# 66
  • Мнения: 2 897
Бретона е на мода ,но за този на когото му отива да бъде с бретон.
На мен например бретон не ми отива  Crazy

Чудя се обаче ... newsm78 да се правя ли пак на кичури???

Дими в новия брой на Космополитън пише,че кичурите идват пак на мода.Така,че давай смело Peace
Кичурите никога не излизат от мода,а и лесно се поддържат.Не му мисли много Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 3 449
Бретона е на мода ,но за този на когото му отива да бъде с бретон.
На мен например бретон не ми отива  Crazy

Чудя се обаче ... newsm78 да се правя ли пак на кичури???

Дими в новия брой на Космополитън пише,че кичурите идват пак на мода.Така,че давай смело Peace
Кичурите никога не излизат от мода,а и лесно се поддържат.Не му мисли много Wink
Да, само се сменя тънки или дебели Simple Smile

# 68
  • Мнения: 569
Искам да си променя прическата, от години съм с дълга права коса на два-три етажа, сама си я подстригвам, сега обаче май си мисля за бретон, но като не мога да се престраша,ами ако после не се харесам и не мога да се погледна в огледалото, как да го преодолея това чувство?????

# 69
  • Мнения: 1 986
  Не знам кое е модно,но моята коса е права, и без етажи и с бретон стои ужасно Crossing Arms
  Замислила съм си и аз една прическа,но като се подстрижа,ще пусна снимка-"преди" и "сега" Wink

# 70
  • Мнения: 798
Бубе,а колко струва подстригването при Вили?

# 71
  • Мнения: 669
Аз преди повечеот 3 години си подстригах бритона, точно тогава започна да навлиза като мода. До тогава  бях без бритон, с права дълга коса. От както си го подстригах само сменям - от асиметрично, на плътен и равен, после филиран - всеки път  по ръзличен начин го режа, но нещо взе да ми писва. Преди да имам бритон се подстригвах по-рядко, а сега ако не на 3 седмици, то поне в месеца веднъж задължително трябва ад отида на фризьор, защото много бързо ми расте косата, и ми бърка в очите. Сега пак съм за подстригване - но незнам какво да направя с косата си този път - нещо да променя.
В момента ми е на етажи, а за да я оставя на черта трябва известно време да ходя с неоформена и израстнала коса, ................. newsm78

# 72
  • Мнения: 5 391
Кажете повече за цветовете, кои са актуални?

А за кичурите-каква дебелина и цвят?

# 73
  • Мнения: 2 978
Искам да си променя прическата, от години съм с дълга права коса на два-три етажа, сама си я подстригвам, сега обаче май си мисля за бретон, но като не мога да се престраша,ами ако после не се харесам и не мога да се погледна в огледалото, как да го преодолея това чувство?????

И аз това попитах моята фризьорка и тя каза, че щом се притеснявам, по- добре да си направя по- рехав....а не плътен...
Ако не ти хареса завърташ косата на една страна или го разделяш на две и няма да е чак толкова зле Laughing Peace

# 74
  • Мнения: 2 751
Записвам се да следя темата.
Бях много доволна от моята фризьорка, но нещо напоследък не се харесвам.
Та сега съм в чуденка как да се пострижа  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт