Актуални прически

  • 72 100
  • 225
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз се записвам. Иска ми се някаква промяна... Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 126
За мене не е важно какво е модерно ,а какво отива на самия човек!!!!!!!То хубаво бретона е много актуален..ама аджаба не на всеки му отива БРЕТОН Hug...Всеки малко или много трябва да се съобразява с външния си вид и да преценява какво му ходи и какво -НЕ!!!!
вярно всеки се води малко или много по модата ..ама не на всеки му отива да е модерен Hug..

# 77
  • Мнения: 3 479
Мда и аз се записвам.
Буба, много ти е хубава прическата. Преди години ходех с подобна. Сега обаче не мога да преценя дали най-горния слой на косата ми е достатъчно дълъг Thinking за да придобия такъв вид.
Тъй като и аз съм на вълна промяна, чакам да споделите за цветовете и дебелината на кичурите и после тичам на фризьор.

Буба, да те питам ти колко пъти в седмицата ползваш пресата за изправяне и не ти ли гори косата?

# 78
  • Мнения: 2 751
За мене не е важно какво е модерно ,а какво отива на самия човек!!!!!!!То хубаво бретона е много актуален..ама аджаба не на всеки му отива БРЕТОН Hug...Всеки малко или много трябва да се съобразява с външния си вид и да преценява какво му ходи и какво -НЕ!!!!
вярно всеки се води малко или много по модата ..ама не на всеки му отива да е модерен Hug..
Абсолютно съм съгласна.
Аз лично никога не съм се водила по модата.
Просто имам нужда от свежи идеи, защото се чудя какво да я правя косата си.
Много се чупи навсякъде, а не мога всеки път да я изправям със сешоар.
Нямам необходимото време  newsm78

# 79
  • Мнения: 2 978
Айде и тук да го пусна Laughing


Цитатот fema:
В числото на прическите, на които си струва да обърнем внимание  този сезон, трябва да отбележим къдриците и вълните.

Романтиката е хит на сезона. Важна забележка: буклите и къдриците не трябва да бъдат много стегнати и разделени. В противен случай прическата ви ще напомня времето на младостта на майка ви. Или ще изглеждате като продавачка  в магазин от 70-те.  Разпилени и бухнали къдрици - това е по-модерно  и свежо.

  Класически очарователен  и изискан стил на разкошната коса а-ла Рита Хейвърт е много подходящ. Ярък слънчев и наситен цвят, дължината до раменете или малко по-долу. Едри къдрици, направени на средна големина ролки или маша, оформете прическата, опаковайте куфара си - и в Холивуд.

Конската опашка французите наричат прическа " последвай ме". А това наистина изглежда интригуващо. Да флиртуваш с помощта  на прическата? Много е просто. Хванете косата си долу, по-близо към врата, с панделка. 60-те са модерни дори и при прическите. За стил придайте обем на косата, преди да я хванете на опашка и я напръскайте с лак.  Опашката може да се използва и не по предназначение.  Актуална е прическата "на черта". Някои стилисти направо признават, че ???чертата” ще бъде хит този сезон. Запомнете това. За да си направите такава прическа не е задължително да си режете косата. Съберете косата, подгънете я и я хванете на тила.

Късата коса също не е повод за отказ от експерименти. Слоевете и структурата това са основните понятия за късите прически този сезон. Ето, че и Кира Найтли, британската актриса във  филма "Домино” предизвикателно се явява с къса коса. Ако и на вас ви е  харесало, направете същото. Само че преди това се уверете, че косата ви притежава същата плътна структура. Не всеки тип коса ще издържи толкова третиране. Ярките, наситени цветове ще завършат вашия образ.

 

# 80
  • Мнения: 2 897
Цитатот fema:
В числото на прическите, на които си струва да обърнем внимание  този сезон, трябва да отбележим къдриците и вълните.

Това ме устройва перфектно Mr. Green
Вини, Hug

# 81
  • Мнения: 3 405

с бретон

Ето Simple Smile малко страшно гледам.

# 82
  • Мнения: 2 897

Много си хубава и ти отива с бретон thumbsup

# 83
  • Мнения: 3 405
Винаги съм имала бретон, само през последните 2 години го бях оставила да израсте наравно с косата. Така се харесвам повече.
Благодаря, Зори Grinning

# 84
  • Мнения: 1 564
Много ми хареса-отива ти много.Честито.  bouquet

# 85
  • Мнения: 6 461
Чудя се обаче ... newsm78 да се правя ли пак на кичури???
Дими в новия брой на Космополитън пише,че кичурите идват пак на мода.Така,че давай смело Peace
Кичурите никога не излизат от мода,а и лесно се поддържат.Не му мисли много Wink
Благодаря Zorie,
Ще се подстрижа тези дни и ще си направя кичурите. Wink

# 86
  • Варна
  • Мнения: 10 815
И аз съм от около седмица с нова подстрижка. Исках да си обновя и кичурите, ама все не остава я време, я парички.  Crazy

# 87
  • ES
  • Мнения: 2 172
чакаме снимки, може и от днешния празник

# 88
  • Мнения: 2 897
Аз пък съм с нов цвят,ама това е май за другата тема Blush

И аз съм от около седмица с нова подстрижка. Исках да си обновя и кичурите, ама все не остава я време, я парички.  Crazy

Искаме да видим Wink Simple Smile

# 89
  • Мнения: 287
Привет, мили мами,, и честит празник!
да се впиша и аз в гордите редици на подстриганите!
 ето ме преди http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2065336
 а ето ме сега http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2243249
 но да ви кажа, че по-удобно нещо от късата коса няма!!!
 ако прецените, че ще ви отива - смело се подстригвайте!!!

Общи условия

Активация на акаунт