Отговори
# 60
  • Мнения: 1 072
Домъчня ми за вас. Идвам на следващата среща.

# 61
  • Sf
  • Мнения: 808
#Crazy #Crazy #Crazy
Как така??? Не се ли запознахме на маскения бал декември или 50гр водка са ми дошли като 200  newsm78

Хихи, не, не сме Simple Smile Много ти е била водката  Sunglasses Аз тогава не можах да дойда на маскения бал Simple Smile Бях си в провинцията още от 19 декември Simple Smile

jullianna, следващият път няма да те пропусна!!! С това лице, очи и коса, си ми като италианска Мадона на Липпи...  Heart Eyes  Heart Eyes Думите ти, написани в постинга, са взаимни!!!

# 62
  • Мнения: 5 370
#Crazy #Crazy #Crazy
Как така??? Не се ли запознахме на маскения бал декември или 50гр водка са ми дошли като 200  newsm78

Хихи, не, не сме Simple Smile Много ти е била водката  Sunglasses Аз тогава не можах да дойда на маскения бал Simple Smile Бях си в провинцията още от 19 декември Simple Smile

jullianna, следващият път няма да те пропусна!!! С това лице, очи и коса, си ми като италианска Мадона на Липпи...  Heart Eyes  Heart Eyes Думите ти, написани в постинга, са взаимни!!!
Кросо моя, сладка, каква беше тая писмена реч-кратка-посред нощите? Mr. Green  bouquet
Умрех си от смех и от кеф тая сутрин.

# 63
  • Sf
  • Мнения: 808
Ден за прошка! Прости ми нещата, които сторих и които волно или неволно ще сторя...

Простете и вие, обичам ви Simple Smile Радостта я създаваме заедно Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 370
Ден за прошка! Прости ми нещата, които сторих и които волно или неволно ще сторя...

Простете и вие, обичам ви Simple Smile
Просто да ти е, ама аз по-скоро се изкефих. Joy hahaha
И разправих на Жоро, че получавам лИбовни послания .....а той наш какво запита?
"Ти да не си имаш таен обожател?" hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 900
Мамини златни  Hug Hug Hug
Всички сте сладуриииии

Борко, не давай на жената да чете
Малииии, само да ми паднеш насаме  smile3508

А на Силвето мАжо и
направо мА разстрои
и разби моралните ми устои  Embarassed

Мамма хич не я е срам  Wink
че е мъничка и крехка,
а пък води Тати
мъж голяяяяям  Embarassed

Сал един доктора остана
сладур и ентусиаст
хомеопатска напаст  Hug Hug Hug
(Док, ако няма рима - удари ма  Laughing нищо лично  Hug)

Туй ни бяха мъжовете
гледкахме си ги
кат редко цвете  Heart Eyes

Вие ме пропихте  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Беше страхотно!!!!

# 66
  • Мнения: 2 212
Дамаянти, каза ли на мъжа ти вица за програмиста, който се дави в морето? Joy

Може ли и тук да разкажете вица  Praynig

# 67
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, каза ли на мъжа ти вица за програмиста, който се дави в морето? Joy

O, oще снощи, но не успях да го изненадам, явно знае всички програмистки вицове  Joy Joy, но много му хареса рефреша на мъжа ти  Mr. Green Hug

# 68
  • UK
  • Мнения: 3 959
На това караоке трябва да се ходи през делничен ден. В събота винаги има някоя госпожица Бездарие, или няколко като в случая, които развалят работата. Онея трите русите мадами само дето заемаха място там отпред, една дума не чух да изпеят горките. А на мен песента от 10.30 ми я пуснаха в 1.48 - Пети и приятелката й ще потвърдят. (тъпо от моя страна е че не запомних коя беше приятелката, ама не помня етикетчета... Пети я запомних заради аватара, и как не, всеки минаващ покрай масата рецетираше 'Смени си аватара' Simple Smile )

А който ме е чул да пея моля да не коментира, от цигарения дим гласа ми беше гаден и писклив, а и бях пяла сума си преди това...

# 69
  • София
  • Мнения: 6 743
Естер, всъщност е въпрос "Как програмист вика за помощ когато се дави" Надига се и крещи - "Ф1,Ф1"   Joy hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 2 212
Естер, всъщност е въпрос "Как програмист вика за помощ когато се дави" Надига се и крещи - "Ф1,Ф1"   Joy hahaha Joy

 Joy Joy Joy хахаха, този не го знаех....
Ама сред мойте колеги има един лаф, не знам дали мъжа ти го знае, затова ще го кажа:
На програмистите силата им е в пръстите... като същото при тях важи и за секса...  Mr. Green

# 71
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хахах  Joy Joy,
утре ще разказвам на колегите за добрУтро тия вицове Wink, че ще трябва рано-рано да си общуваме по проблеми.
Дойдох до офиса да разтоваря малко свършени неща и ме изненадА липса на мрежа Crossing Arms - Generic Host Process for Win32 Services has encountered a problem and needs to close.  We are sorry for the inconvenience. Close
Нито мога да печатам, нито виждам някой, като един сам войн съм.
Чудничко ще започне седмицата Thinking
Вече се оплаках на админа на изключено кю Mr. Green

# 72
  • Мнения: 328
Привет и от мен!Срещичката беше, както винаги,СУПЕР!
Много положителна енергия насъбрах(дано ми стигне до следващият купон Party).
Блонди,мерси за хубавите думи.
Дуци,как можа да не споделиш,че отиваш да слушаш(гледаш) "Те".Тооооооооооолкова са ми любими Heart Eyes.А Любо наистина има невероятен глас.
Еми,дай да видим компроматите!

Ей,страхотни сте всички! Hug

# 73
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Ей, искрено Ви завиждам, че се събирате! А ние от прованса..... newsm45!!! Хайде групата от Сливен и Ямбол да се разберем, та да отидем на някоя от срещите! Стига да ни искате, мацки smile3521

# 74
  • Мнения: 4 371
Тук няма две мнения по въпроса!Абсолютно съгласна Flutter

Дуци, много си сладка така - 6 клас , втория срок  Heart Eyes

 Kissing Heart Благодаря ви!
Намерих й една много сладка снимка на девойката:


ОФФ: Как е новия аватар? По-приемлив ли е, или и него да сменям? Mr. Green

Много е флегматичен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт