Имали ли сте телевизионни участия и от какъв вид?

  • 5 506
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Муахахахахахахахахахахха...............

# 16
  • Мнения: 239
Бил съм в дискусионното студио на СКАТ преди последните избори. Там взех думата няколко пъти и успях да получа респект от самия Волен.
Явявам се често във фитнес предаването където показвам как се прави трицепс и как се блъска круша с глава.

Снощи гледах предаването на Нова за Волен и бакшишите. Възхитен съм от възможността безнаказано да ходя из София с мегафон водейки лични разговори с околните чрез него. Знаете ли къде продават мегафони?

# 17
  • Мнения: 5 622
На една снимка съм даже по прашки и ми се вижда малко задника. Сега си мисля, че можеше и повече...........  Crossing Arms

Оууу може и повече Да...със сигурност Whistling Laughing Hug

Е, тогава бях по-срамежлива. Все пак иде реч за преди 10 години  Whistling И нямаше Плейбой още  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 533

Явявам се често във фитнес предаването където показвам как се прави трицепс и как се блъска круша с глава.



Ти ли си онзи изрусения с дългата коса?

# 19
  • Мнения: 239

Явявам се често във фитнес предаването където показвам как се прави трицепс и как се блъска круша с глава.



Ти ли си онзи изрусения с дългата коса?

баце, с къса коса съм, 120 кг, 40 ръка, 11 и всички знаете кой съм. селянин ми викат хейтърите, но имам пари

# 20
  • Мнения: 1 533

мерките ти ги знае половин София, но и цяла България.

# 21
  • Мнения: 4 473
Жоро или Калина да кажат кое е въпросното предаване? Simple Smile Дали не е "Фитнес маФия" с Крика?

# 22
  • Мнения: 1 533
стрелче, ако попадна на него, толкова бързо сменям канала, че не мога да ти отговоря.

# 23
  • Мнения: 239
стрелче, ако попадна на него, толкова бързо сменям канала, че не мога да ти отговоря.

Не искаш да се напомпаш, а? Не искаш ли да си като Ани Лозанова? Вени, бицепс, скрипец, обръщане, клек, къса пола, шоубизнес.

# 24
  • Мнения: 4 473
Жоро, стига спами, де. Ако ще даваш отговор на въпроса ми - дай конкретно. Ако ли не, частните разговори , знаеш.

# 25
  • Мнения: 3 423
Между 1988-а и 1994 съм се появявала по БНТ.

# 26
  • Мнения: 5 622


п.п. Буб, ти не се прави на скромна, не помниш ли като ни снимаха за Нова година...ай сега ще изтипосам снимката, да ни видят и завидят Mr. Green
http://i36.photobucket.com/albums/e24/Vessy12/04061837eq.jpg

А кои сме ние?  Joy То има само три руси, ти си по-слаба от мен, значи трябва да си най-крайната, за мен остава една от другите две  Twisted Evil

Дай същата и в лице, барем се познаем....

П.С. Следващият път като се обадят от Плейбой, кажи, че ще вземеш дружка, за по-така фотосесия. Е, тогава вече ще се похвалим и ще ни завидят Twisted Evil  Whistling

# 27
  • София
  • Мнения: 4 884
Веднъж бях на неудобното диванче в "Искрено и лично", за да коментирам любовта и отношенията между хората..
Семейно сме участвали в "Семейни войни", а в сладките ми младежки години, когато го имаше предаването "Събота късен следобед", ме снимаха като победител в един национален конкурс за поезия.
Определено е вълнуващо да се пулиш срещу светлините на камерата...

# 28
  • Мнения: 505
Ако се брои участие като участник в игра по телефона  newsm78

# 29
  • Мнения: 5 622

Определено е вълнуващо да се пулиш срещу светлините на камерата...


Гледай колко са различни хората..За едни е вълнуващо, за други е сред най-ужасните преживявания....

Аз лично си глътнах граматиката и изпаднах в състояние като безтегловност...нещо подобно беше, ако трябва да го обясна...  Stop

Общи условия

Активация на акаунт