АВГУСТ бебче ще ми донесе и минали тревоги ще отнесе

  • 10 646
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Споко, момичета, има и ликвидация.......

Е да, ама нея трябва да ми я проведе някой комшия с поне две брачни и три извънбрачни дъщери Joy!

# 286
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Мама Цоцоланке, скарай се на твоята Милена - да имаш отлепване на плацентата не е шега работа. Всяко усилие може да й влоши състоянието, да внимава с тези разходки!

# 287
  • Мнения: 2 663
Момичета , пуснах нова тема , ако заключат тази да има къде да се пише, сега нямам време да я правя, за което моля да ме извините.Ще гледам по-късно да свърша тази работа.

# 288
  • Мнения: 829
ЧЕСТИТО на мамите, които знаят пола на бебето!!! ние ще чакаме вдругиден да ни изненадат с новина, дано  Praynig

добре дошли на новите бремелинки!!! да ви е весело сред нас и да споделяте хубавините на бременността (а може и тревогите - да ви олекне)!

искам да вметна, че ако ви следят бременността по здравната каса, не се полагат кръв и урина на всяка ЖК. има си указания в кой лунарен месец какви изследвания се пускат. Но ако сте на "абонамент" май пускат изследвания всеки месец - ти си плащаш за това  Rolling Eyes

Дидка-питка, може пък мома да е, а? категоричен ли беше докторът, че е момченце?

# 289
  • Мнения: 1 037
Малейна,не беше категоричен доктора,защото е твърде рано да се види ясно,но...видя издутина(това било при момченцата)
Мариетке,каквото -такова. PeaceА започнах да усещам бебока от седмица може би,като побутване.Около 17-18г.с. вече би трябвало да се усеща!
Мама Цоцоланке,ликвидация ,ама не ми се учи вече на мен.... Stop

# 290
  • Мнения: 1 216
Дидке и на мен ми потвърдиха, че бебето е пак мъж. Имам снимка с пишка,  днес пак ми се подхилкваха едни докторки, като видях пишок. Аз много се бях навила на мацка, но като се замисля двама бандити е прекрасно, пък може да се уредят с малка сестрика да си я глезят и обичат. Да са живи и здрави  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт