АВГУСТ бебче ще ми донесе и минали тревоги ще отнесе

  • 10 655
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
на мен не ми отваря снимката на крокодил
момичета, аз питах, ама никой не ми отговори - гледам, че повечето пишете, че бебетата ви много мърдат като ходите на прегледи. а моето си спи кротко и не шава. иначе расте, ама ме притеснява, че не мърда  Confused има ли и други с поспаланковци/поспаланки като мене?

Сигурно е мързелан/ка. Не се притеснявай. С предната ми бременност едвам виждаха малката/ то и толкова я видяха, че е момиче,де/, а сега това е май по-мързеливо.

# 256
  • Мнения: 4 546
ами горе-долу в един час ходя  newsm78 другият път ще гледам да се уговоря за по-късен час. благодаря ви, че ме успокоихте   bouquet

# 257
на мен не ми отваря снимката на крокодил
момичета, аз питах, ама никой не ми отговори - гледам, че повечето пишете, че бебетата ви много мърдат като ходите на прегледи. а моето си спи кротко и не шава. иначе расте, ама ме притеснява, че не мърда  Confused има ли и други с поспаланковци/поспаланки като мене?

мила, с първото ми дете беше същото - все спинкаше. нямаше бурни въртения и недоволства. и да знаеш какво ангелче се роди!! спокойна, доволна и усмихната!! имам страхотни спомени, мммм!

# 258
  • София
  • Мнения: 1 377
Добро утро коремчета,
Ама колко много сте изписали за двата почивни дни. И аз гледам като съм си вкъщи през събота и неделя да не се заседявам много-много пред компютъра, че много ме болят очичките. Мисля, че в офиса ми е напълно достатъчно седенето.
Гледам, че сте се разпрострели обширно на темата за плодовете - то направо човек да му потекат лигичките. Simple Smile
Крокодилче много добре изглеждаш с тази черна рокличка на сватбата, а и се вижда, че добре си се забавлявала.
Елхичка, съжалявам за преживяванията - нека оттук нататък само положителни емоции да имаш с бебо.
Иначе и аз понякога сутрин като се събудя имам болки в таза и лека надолу по крака. Ама и аз спя само настрани. Даже, вчера се оплаквах, че съм станала като някоя бабичка, щом и краката почнаха да ме болят.  Simple Smile
Блазе ви на всички, които сте видели бебчо скоро. Аз съм на преглед чак другата седмица и вече нямам търпение да си го видя и да разбера дали какво прави душичката.
Айде лек ден от мен, мамчета, че ми намериха малко работа.   bouquet

# 259
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
tiamia, блазе ти направо. Мойто каквото си беше в корема, такова си беше и след това-щуротия до шия. Като ги докараха в стаята бебетата, всичките спинкат и цокат, мойто неееееееееее, трябва да ревеееееееее. Така и не пожела да я кърмя, искаше си шише. Бащичко-не ще домашно, а купешко.  Laughing

# 260
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
tiamia, блазе ти направо. Мойто каквото си беше в корема, такова си беше и след това-щуротия до шия. Като ги докараха в стаята бебетата, всичките спинкат и цокат, мойто неееееееееее, трябва да ревеееееееее. Така и не пожела да я кърмя, искаше си шише. Бащичко-не ще домашно, а купешко.  Laughing

Все едно съм го писала аз, с тая разлика, че бебетата бяха в стаята при нас и три дни и нощи никой не можа да мигне от нас...такъв си е и досега - рита като кон, върти се, смее се и плаче насън. Той и баща му стана на 33 г., пък е същия, тъй че хич не се чудя...и това сигурно ще е същото.
А, и с още една разлика - моя си сука от мен до годината...

# 261
  • София
  • Мнения: 430
Здравейте мамчета,
добре дошли на новите бременни    bouquet

belichka: Това, с което можеш да помогнеш е да не се притесняваш ! Всичко ще бъде наред. Почти всички мами са минали през това изпитание. Аз пих дуфастон 2 месеца.

Имам въпрос - всеки месец ли се правят изследвания на кръв и урина?

# 262
  • София
  • Мнения: 5 738
на мен не ми отваря снимката на крокодил
момичета, аз питах, ама никой не ми отговори - гледам, че повечето пишете, че бебетата ви много мърдат като ходите на прегледи. а моето си спи кротко и не шава. иначе расте, ама ме притеснява, че не мърда  Confused има ли и други с поспаланковци/поспаланки като мене?
Аз преди 20 дни като ходих доста мърдаше Simple Smile а днес не мръдна и за секундичка но си мисля,че не трябва да се притесняваш!

# 263
  • София
  • Мнения: 5 738
Оффф а за пола още нищо Sad каза рано е и сигурно поне така аз мисля де ще го видят чак на феталната не знам Simple Smile

# 264
  • Мнения: 287
 Embarassed Embarassed Embarassed Засрамихте ме ,бре! Laughing
Благодаря ви за отзивите!Много сте мили!  bouquet Hug И най-ве4е за хубавите пожелания за брат ми и снаха ми! Heart Eyes
Бели4ка ,за мен то4но неофициалното подписване беше най-емоционалния момент!И толкова се радвам ,4е ти предстои съвсем скоро.Кажи в коя зала ще е?Може да наминем! Grinning
Иначе за подписването отидохме само 4-мата с кумовете,по дънки ,без чаши ,шампанско и пръстени (за ужас на вси4ки в съвета Laughing ).Нали същинската ни сватба беше на следващия ден ,в театъра!Обаче както тръгнахме по 4ервения килим в залата охилени като репи ,така изведнъж взехме да подкосяваме крака.Дали ,заради това ,4е бяхме сами в огромната зала ,дали заради невероятния глас на "обредната жена".Всички взехме да подсмърчаме и едва успяхме да отроним "ДА"! Laughing Уж беше несериозно ,а то какво стана. Laughing И нали на следващия ден се подписахме на сцената ,пред гостите -вси4ки се вълнуваха ,а на нас просто ни беше приятно. Wink
Херелинка и при мен е така!Не се притеснявай,бебетата спят през 95% от денонощието-казаха го по Дискавъри! Wink

# 265
  • Мнения: 127
Здравейте мамчета  Hug
Изчетох Ви на един дъх.. доста сте писали  Wink
Имам един въпрос относно Феталната Морфология, задължително ли е да се прави? На мен доктора не ми го споменва.. Утре ще ходя на ЖК Simple Smile и се надявам вече да разбера какъв е пола на бебока Simple Smile и да му се порадваме с таткото.(за първи път ще го водя с мен, милия много иска да се запознае с бебока )В офиса вече има залагания момиче или момче.. забавно е.
Стискайте ми палци всичко да е наред  Praynig

 Heart Eyes Поздрави

# 266
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравей, man4eva! ФМ не е задължителна по принцип, но за мен е. Така ще разбера дали всичко с бебето е О.К., а като бонус- и полът му. И моята лекарка в ЖК нищо не казва за това, но аз и не я питам-нали си плащам, за да съм спокойна.

Искам да ви питам нещо-мога ли на своя глава да си взема Магнерот или Магнерич за контракциите? Чак на 12.03 съм на ЖК, а до тогава? Трябва ли да е нещо специално, за да ми го изпишат, защото си ги имам постоянно, а не ми е особено комфортно? Предната бременност си я изкарах без проблем с контракции, но сега не искам.

# 267
  • Мнения: 564
Гита Ог , можеш да си го вземеш магнерота, пише, че е напълно безопасен за бременни. Аз го пия вече 3-4 дни в комбинация от ношпа. Мисля, че имат подобено действие.

# 268
  • Мнения: 3 595
Ох момичета такива емоции ме тресат, че незнам на кой свят съм...незнам как детето и мъжа още ме траят...станала съм една заядлива и ужасна  Shocked

Ние сме на преглед в петък, а междувременно попивам от вашите емоции.
Крокодилче изглеждаш невероятно!

# 269
  • София
  • Мнения: 1 377
Гита Ог, спокойно можеш да пиеш Магнерот. Аз като получих болки преди две седмици доки по телефона ми каза да го пия заедно с но-шпато, така че явно това си е обичайната комбинация при болки и контракции. А пък и Магнерота е само магнезий, а не някакво засукано лекарство. Честно казано, откакто го пия ми спряха болките и се чувствам добре. Аз го пия 3 по 1.

Общи условия

Активация на акаунт