АВГУСТ бебче ще ми донесе и минали тревоги ще отнесе

  • 10 666
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 361
Ilyova и аз имам същите проблеми с таза и краката.Страхотно много ме болят, особенно ако се заседя.Снощи накарах милото да ме разстрие преди лягане и явно имаше ефект.ще видим тази вечер, но мисля да питам и лекарката сега като отида на 12.03

# 241
  • Мнения: 1 216
Нали вече спя само на страни и се будя през нощта с болки в таза. Като се замислих и 1вият път беше така.
За всички с твърди тумбаци - май накрая все се опира до Магнезия. Аз пия "Магнерот" от 5 дни 2 Х 1 и съм ОК.

Праскови....череши....малини.....диня.....размечтах се
Хайде да ги сънувате и да ви е сладко!

# 242
здравейте маменца! изчетох на един дъх бърборенето ви, така се заредих с положителна енергия! аз напоследък се чувствам доста надолу с настроението Sad а знам че трябва да съм спокойна и положителна за да бъде такова и бебчето. поне с първото ми се потвърди изцяло!!

спокойствие и добри новини на всички тревожещи се мами!

# 243
  • Мнения: 287
Кой ги спомена тези черешиииии?! bite Все пак бременни четат. Yum Така се настървявам напоследък на храни ,4е това направо ми извади душата.Аз съм то4но като Констанс по отношение на апетита.Рядко ми се слу4ва ,но прияде ли ми се нещо -издивявам.Онзи ден си направих една салата и като я опитах започнах да стена и ми прималяха краката от удоволствие.Мали ,мали!Голям резил! LaughingДнес ,на пазара пък помирисах целина и отново пощръклях.Естествено ве4е е изконсумирана ,както подобава! Mr. Green
Мимсат ,радвам се 4е попита!Ожених брат си на 18.02.  bigdance2 Сватбата мина страхотно!Пу-пу!Аз бях шаферка и с радост търчах насам-натам. Grinning Освен това и лудях на дансинга ,както аз си знам, за ужас на родителите. Mr. Green Ноооо ,щом на мен ми е добре ,зна4и на бебо също! Heart Eyes Пращам малко снимков материал http://images13.snimka.bg/002268598.jpghttp://images13.snimka.bg/002268606.jpg , http://images13.snimka.bg/002268663.jpg
Благодаря на вси4ки ,които ме подкрепиха за тоалета. HugЧувствах се мнооого добре с таз полепнала рокли4ка!Въпреки корем4ето.  Wink
 

# 244
кракодил, изглеждаш страхотно!! нали с черната рокля? мноого добре! а моят корем как бързо расте напред.. вече почти нищо не ми става.

# 245
  • Мнения: 287
кракодил, изглеждаш страхотно!! нали с черната рокля? мноого добре! а моят корем как бързо расте напред.. вече почти нищо не ми става.
Мерси tiamia bouquet Като си я купих малко се притеснявах ,но Бели4ка и Мимсат ме надъхаха!!!Иначе аз винаги съм била аскети4но слаба .Баща ми ми каза :"Е ,най-накрая понапълня!" Laughing А ,всъщност ,за вси4ки останали изглеждам нормално!И това колкото ме радва ,ме и мъ4и.Като си купувам по-големи дрехи и бельо ми е много гадно ,4е трябва да обяснявам на продавачките ,4е съм бременна в 4м.
Но,така де ,няма да избягам от истнското напълняване! Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 23:26 от крокодил

# 246
  • Мнения: 564
Крокодилче, прекрасна си!!! Супер изглеждаш на снимките, а явно си се и чувствала така!!!! Ехх и аз искам да си потанцувам малко, но ще трябва почакам Wink може би 4-5 месеца!!! Поздрави на младоженците и аз скоро ще ставам госпожа   Kissing Heart..По план трябва да подпишем на 24 март, дано съм добре до тогава Praynig..А сватбено тържество ще правим след като съм в състояние да се забавлявам като за собствената си сватба   cheers  dancing и разбира се  luvbed  Wink..
Лека нощ на всички!

# 247
  • Мнения: 222
Здравейте, скъпи мамчета!  bouquet
Вече ми бяхте долипсвали през уикенда, но просто не исках допълнително да се натоварвам на компютъра, по цял ден работя на 2 и ми е писнало и ми идва до гуша. А и сега в моето състояние, само малко повече време да постоя и ме заболяват очите и главата! Cry

Само като погледнах колко много сте изписало, супер, бяха ми необходими 30 мин. да ви изчета, много активни сте били през почивните дни  Grinning

Megita-честито за момченцето, това е страхотно Sunglasses
на Eva и Тиги мигъл-добре дошли! Лека и красива бременност!  bouquet

Аз се чувствам добре, само дето, такъв запек ме е хванал, че чак незнам какво да правя! Тъкмо се бях зарадвала, че съм се оправила, и пред 1 седмица пак. Мога да кажа, че се храня само с по-течни храни и плодове, но явно така се  случва. Вие как сте?
Искам да ви попитам, кога е най-добре да се отиде на 3Д? Всички ми казват между 16-20седмица.

Пожелавам хубав ден!   bouquet


# 248
  • Мнения: 222
Malejna-благодаря много за изчерпателната информация да д-р Томова, както и за телефона и Simple Smile

# 249
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро коремчета!  Hug

Кроки, изглеждаш прекрасно, направо щастие и радост струят от теб. А с роклята си направо ... ммм нямам думи  Party Много се радвам, че сте се забавлявали, всяка сватба трябва да е такава. Много щастливи моменти на брат ти и снахати пожелавам и усмивките винаги да греят на лицата им   bouquet
Беличка и подписването, и празненството са незабравими моменти. Наслади им се както си се полага. Е явно съвсем скоро ще те приветстваме в отбора на бракуваните  Hug

Момичета, пожелавам ви прекрасна седмица, с много слънце и усмивки за всички.  Hug

# 250
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета!
Току що се връщам от преглед...така ме беше стегнало гърлото, а всичко си е наред - такова шоу ни направи /и татито беше с мен/ - ритка, протяга крачета, маха с ръчички, дупи се, обръща се Grinning...ох, камък ми падна от сърцето Praynig! Имам си едно здравичко и нормално бебче, както лекарката се изрази - с перфектен гръбначен стълб. Всичко си му е наред - сегментите на мозъка, лицевите кости, ръчичките и крачетата. Вече е дълго 8 см. от главата до дупето и 10 см. цялото.
До края на седмицата спирам дуфастона, магнерот и ФК ще пия още поне две седмици.
Ох, много съм развълнувана и ви прегръщам всичките Hug!!!

# 251
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Крокодилче, аз бях неразумната бременна с черешите  Embarassed Супер мацка си  Heart Eyes
Аз май днес няма да се стърпя и ще отида на частен преглед. Исках да устискам до следващата седмица, обаче като реша нещо докато не стане мира нямам  Twisted Evil Хайде, ако отида после ще докладвам  Peace
МариетаHug

# 252
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Крокодилче страхотно изглеждаш с роклята  Flutter
 pivanov благодаря за поздравленията  Hug   bouquet
 mari_eta страхотно е това което разказа  Hug радвам се, че всичко е наред  Flutter

 Аз да ви се похваля, че ме освободиха днес по- рано от стажа и сега съм си в къщи вече и ми е супер готино  Party Бебенцето ми днес много малко рита ама го усетих няколко пъти и всичките ми колежки се наредиха да си слагат ръката на корема ми за да го усетят и на всяка една ритна по- веднъж  Mr. Green Heart Eyes явно обичаме да се показваме и не сме срамежливи  Mr. Green

# 253
  • Мнения: 4 546
на мен не ми отваря снимката на крокодил
момичета, аз питах, ама никой не ми отговори - гледам, че повечето пишете, че бебетата ви много мърдат като ходите на прегледи. а моето си спи кротко и не шава. иначе расте, ама ме притеснява, че не мърда  Confused има ли и други с поспаланковци/поспаланки като мене?

# 254
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Херелинка, не се притеснявай - нашата мишка миналия път спеше и по никакъв начин не можахме да я събудим - натиска ми докорката шкембето, разтърсва го - не и не...а тая сутрин направо цяло съчетание по акробатика изигра. Нека си спи детето, нали знаеш, че тогава най-много се расте!
А ти в един и същ час ли ходиш на преглед? Я пробвай да го смениш, може пък да си има режим мъничето.

Общи условия

Активация на акаунт