Има ли умни хора в този форум?

  • 2 953
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
ти, конкретно, понякога имаш добри попадения. не знам дали си умен или интелигентен.
Бу е интелигентна дама. Peace

# 16
  • Мнения: 7 837
Тук съм  Simple Smile
В рамките на допустимите отклонения, съм интелигентно-умна. Но и проницателна все пак, за да ви гледам сеира отстрани  Simple Smile
Пълно е с интелигюнтери (красива нова дума  Laughing) и не всички са руси  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 423
Познавате ли интелигентни хора в бгмама?
Цомбе,кой не чете сега?  Laughing

Баси, верно ooooh!
Жоре, кажи верно, кое от двете Rolling Eyes

Сопрано, ше ме извиниш, ма още ме цепи тиквето от снощи.
А, и друго...що не дойде бе?А само смс-и ми пускаш Crossing Arms

Защото беше с мене на гости на Беате Уузе.

# 18
  • Мнения: 239
Да.Ти минаваш за такъв/такава,въпреки съмненията които будиш понякога.

Добро утро, аз карам Мерцедес все пак.

Жоре, жената кво казва по въпроса? А?  Laughing

Жена ми е интелигентна и мълчи. Знае как да задържа връзката ни стабилна ако се сещате. Жена ми е жена.

Ама поименно ли?
И последно-умни или интелигентни?


Я кажи поименно кои са умни и кои - много много умни например. Изброй майчетата, баце. Интелигентни и умни в наши дни е все тая. Когато не съм сигурен дали човек има мозък просто поглеждам какво кара и колко злато носи по себе си.

Ама поименно ли?
И последно-умни или интелигентни?

Е кво последно, ти не четеш ли....въпроса е за умни хора.Между умен и ЕнтелЕгентен има разлика.
Да, познавам.Жоре и ти си един от тях Wink

Ами ако Бенцът не е мой и си се излъгала, кво правим? Кой е умен тогава, а?

ти, конкретно, понякога имаш добри попадения. не знам дали си умен или интелигентен.
Бу е интелигентна дама. Peace

Баце, аз ако знаеш какви попадения имаш снощи ще ти причернее ако се сещаш...

# 19
  • Мнения: 495
Цитат
Когато не съм сигурен дали човек има мозък просто поглеждам какво кара и колко злато носи по себе си.
а във форума по аватарите и подписите ли преценяваш човека  Grinning

# 20
  • Мнения: 136
Да.Ти минаваш за такъв/такава,въпреки съмненията които будиш понякога.

Добро утро, аз карам Мерцедес все пак.




Добър ден тогава.Точно мерцедеса ни прави невярващи.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Невероятен въпрос. Всеки възприема себе си за умен-колкото по-умен се мисли, толкоз по-така хм  Wink. Умността върви ръка за ръка със съмнението.
Аз съм златна младеж и ентелегент отдавна, но не се познавам добре, за да го твърдя с увереност.

# 22
  • Мнения: 1 629
Някой дава ли нещо за умните и/или интелигентните? Интелектуалците ще получат ли бонусче някакво? Да знам от кои да се пиша Thinking Анкета, моля.

# 23
  • Мнения: 239
Цитат
Когато не съм сигурен дали човек има мозък просто поглеждам какво кара и колко злато носи по себе си.
а във форума по аватарите и подписите ли преценяваш човека  Grinning

Във форума, баце, първо влизам в темата 'изневерявате ли?'. Там мога да видя дали въобще има мегдан някое майче да ползва машината на времето и да стане пиче. След това влизам в темата 'правите ли анален секс'. Сещаш се - там може да се каже коя става за нещо и коя е картуун нетуърк с елементи на славка калчева. По темите познаваш хората. Бръмча по темите ако се сещаш.

Невероятен въпрос. Всеки възприема себе си за умен-колкото по-умен се мисли, толкоз по-така хм  Wink. Умността върви ръка за ръка със съмнението.
Аз съм златна младеж и ентелегент отдавна, но не се познавам добре, за да го твърдя с увереност.

Постарала си се, но отговорите ти в други теми са по-важни. Философчета има много, дъщерята на Бенц е една.

Някой дава ли нещо за умните и/или интелигентните? Интелектуалците ще получат ли бонусче някакво? Да знам от кои да се пиша Thinking Анкета, моля.

Интелигентните и красиви пичета ме плашат. Хем се резгат хем знаят за какво става дума. Това е зловещо.

Сори, че не ти отговорих на въпроса, но моето е малко по-съществено.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 941
Не, ти си единственият ooooh! Whistling

# 25
  • Мнения: 2 258
Ееееееееееееее,от толкова много народ,все ной умен ще излезне.Но все пак ти напомням да отидеш на търсачката и да потърсиш тема в "Красива мама" на тема "Какъв е цвета на косата ви"/или нещо подобно/....Процентът на руси "пичета" е висок!

# 26
  • Мнения: 54
Аз познавам няколко.
Останалите майчинството ги е белязало.
Трети са мъже.
smile3503

# 27
  • Мнения: 677
Жорка,баце,само Кейси си призна..Скромни мами..Знаят,че това ги краси и си траят..Ти кажи,бацка сега-кои са умно-интелигентните според теб..Знаем,че си точен пич и няма да сгрешиш в преценката си..
Чакаме  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 328
 Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурна /прости ми, Алберт/.
Темата по своему и със сигурност клони към безкрайност. Пак.
За протокола: и най-умният си е малко прост.

# 29
  • Мнения: 239
Жорка,баце,само Кейси си призна..Скромни мами..Знаят,че това ги краси и си траят..Ти кажи,бацка сега-кои са умно-интелигентните според теб..Знаем,че си точен пич и няма да сгрешиш в преценката си..
Чакаме  Hug


аз ти казах на теб да кажеш. не ми излизай с номера тип 'дим дуков', баце.

Общи условия

Активация на акаунт