Има ли умни хора в този форум?

  • 2 964
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз съм умна, макар понякога да се съмнявам в това Simple Smile Поради наивитет, затова Simple Smile

Харесвам един израз: "Най-обичам да ме правят на проста". Тогава мога да правя много неща Simple Smile И така хората не се чустват застрашени от мен.

# 46
  • София
  • Мнения: 900
Кросич,
 не се съмнявай
и си умна, и си убава, и си ХинтелигентнЪ
 Hug
А за простата е супер - върши страшна работа
Хитруша си тиииии  Heart Eyes

# 47
  • Sf
  • Мнения: 808
Мина, влюбена съм безвъзвратно в тебе и преди жоро01 да ме обяви за обратна, искам да се включа в онез диви македонски тройки  Mr. Green

И ти също на много акъл и разум можеш да ме научиш!!!

# 48
  • Мнения: 677
искам да се включа в онез диви македонски тройки  Mr. Green

Кой ше е заклания? Shocked

# 49
  • Мнения: 9 905
и какво ще ги правим умните, като разберем кои са?

# 50
  • София
  • Мнения: 900
  newsm18 БОРКО  newsm18

 smile3508 smile3521 smile3508

# 51
  • Sf
  • Мнения: 808
искам да се включа в онез диви македонски тройки  Mr. Green

Кой ше е заклания? Shocked

мАкенодска наденица  Mr. Green Ще цвърнем, пърлем и ще рекнем: Тя мноо арна, бре, Тонасе  Mr. Green Арна, я  Mr. Green

Ама тебе само на думи, завършващи на -ани те избиват: кроасани, заклани... Годфадъре, целувам ви ръка Simple Smile За тебе и погребалното през нощта ще отворя Simple Smile И торта с трюфели ще Ви натрюфя спешъли 4U Simple Smile Спрете ми клавиатурата Simple Smile

# 52
  • Мнения: 677
Как така ше колите Борко бре..Нищо не ви разбирам..Един купон да изпусна и се чуствам като Вергилия след уикенд без нет..

# 53
  • Мнения: 239
Мина, влюбена съм безвъзвратно в тебе и преди жоро01 да ме обяви за обратна, искам да се включа в онез диви македонски тройки  Mr. Green

И ти също на много акъл и разум можеш да ме научиш!!!

Сатаната живее в теб. Бих се удавил в светена вода за да ти е точно всичко в отвъдното. Лесбийка, а?

# 54
Има доста ама аз не сам от тях newsm45

# 55
  • Мнения: 677
Патриот,меценат,но и жертвоготовен..

# 56
  • Мнения: 239
Патриот,меценат,но и жертвоготовен..

Не аз бе, за нея говорим все пак. Да бе, да се утепем заради жена това никъде го нема ахахаха да не съм некой балък. Виж да утепам жена за пари бива ако се сещаш.

# 57
  • Мнения: 10 758
Патриот,меценат,но и жертвоготовен..
Да не стане само жертвоСготвен Mr. Green

# 58
  • Sf
  • Мнения: 808
Има доста ама аз не сам от тях newsm45


Франчу, недей така Simple Smile Скромността е за анонимните Simple Smile

или Франче, франчи, Франчей... Франчуайз, Френч Фрайз...

Отивам за светена вода, дедо попе  Mr. Green Ама през това време ще минем с Цомбето през магерницата да вземем подправки, че нали ще го варим жОрето Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 468
Някой дава ли нещо за умните и/или интелигентните? Интелектуалците ще получат ли бонусче някакво?
Ще получат - 1000 мнения отгоре дюшеш hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт