Моля за мнение

  • 675
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте! Имам 9 дни закъснение, днес си направих тест и след няколко часа се появи тази чертичка! Пуснах кръвни изследвания, които ще бъдат готови утре към 16:00 часа! Какво мислите, положителен ли ви изгледжа този тест?

Последна редакция: вт, 04 юни 2024, 01:09 от Ketyyy000

# 1
  • Мнения: 5 071
Този тест е невалиден, чертата не е на правилното място. Тестът се гледа само в указаното от производителя време, което го има в указанията. Тест след няколко часа е невалиден и не бива изобщо да се гледа. Най-добре е да се хвърли в коша след указаното време.

# 2
  • Мнения: 140
Този тест е невалиден, чертата не е на правилното място. Тестът се гледа само в указаното от производителя време, което го има в указанията. Тест след няколко часа е невалиден и не бива изобщо да се гледа. Най-добре е да се хвърли в коша след указаното време.
Този тест е невалиден, чертата не е на правилното място. Тестът се гледа само в указаното от производителя време, което го има в указанията. Тест след няколко часа е невалиден и не бива изобщо да се гледа. Най-добре е да се хвърли в коша след указаното време.


Благодаря! 🌷 Но, не мислите ли, че е първата черта е много встрани? 🤔

Последна редакция: вт, 04 юни 2024, 01:29 от Ketyyy000

# 3
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Този тип тест дават категоричен резултата след толкова голямо закъснение.
Вариантите са 2:
- невалиден
-отрицателен

# 4
  • Мнения: 140
Този тип тест дават категоричен резултата след толкова голямо закъснение.
Вариантите са 2:
- невалиден
-отрицателен

Да, така е! По принцип цикъла ми е точен, винаги си идва не по- късно ден от дата. Пък 9 дни си е доста, застава и пуснах ЧГХ

# 5
  • София
  • Мнения: 2 657
Има тема, в която да зададете този въпрос. Какво става като всяка пуска нова и нова тема?

Моля, админ да заключи.

Общи условия

Активация на акаунт