РууууусИеееееееееее

  • 8 843
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 772
щом толкова настоявате пък ще взема да дойда Mr. Green
само кажете кога и къде,ама да не е тази седмица че ще ходим на свекитата на гости bowuu

# 16
  • Мнения: 696
Tired Офф, аз нещо много работна го раздавам и изпускам всичко.  Close


и аз май доста изпуснах напоследък, и тази събота пак ще изпусна....

# 17
  • Мнения: 946
Айде и аз да се разпиша.Русенки дадохте ли глас http://www.bgpetition.com/ag-ruse/index.html.

# 18
  • Мнения: 2
Момичета, някоя от вас не беше ли представител на Avon?

Искам да си поръчам някои неща, които отдавна търся, но нямам познати или поне не знам че се занимават с това.

А и има само още 8 дни до края Tired

Ще съм благодарна  bouquet


Аз съм Координатор в Ейвън. Ако имаш нужда от конкретен продукт или съвет, питай. В момента Ейвън набира клиент-представители и можеш да си ползваш намаление от цената в каталога.













# 19
  • Мнения: 4 406
предпочитам тук да си говорим за по-весели неща.

например за надпиване- какво по- весело от това!
аз отправям официална покана за последен път, наистина, към Госпожа Македонска- моля, заповядайте на следващата среща на простосмъртните (без)алкохолички! ние всички ще се радваме на Вашето присъствие!

# 20
  • Мнения: 374
един въшрос-маи тук трябва да си го задам
Аз съм от русе но живея в софия...
сега оба4е се налага да пратя маика ми до социалните служби в русе за една справка във връзка с детските добавки
Оба4е незнам къде се намират те  маика ми също затова се обръщам към вас да ме насо4ите
ако е по квартали-аз съм до руската гимназия (бях де когато живеех там ) това мисля 4е се води кв. възраждана
  благодаря ви
 

# 21
  • Мнения: 1 942
един въшрос-маи тук трябва да си го задам
Аз съм от русе но живея в софия...
сега оба4е се налага да пратя маика ми до социалните служби в русе за една справка във връзка с детските добавки
Оба4е незнам къде се намират те  маика ми също затова се обръщам към вас да ме насо4ите
ако е по квартали-аз съм до руската гимназия (бях де когато живеех там ) това мисля 4е се води кв. възраждана
  благодаря ви
 

Ами и аз живея до Руската гимназия и за днократната помощ при раждане подавах документи в блок Преслав /втория успореден блок на Плиска/. Може би там трябва да отиде  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 309
Хайде - нова тема.  bouquet

АЗ искам да питам - КОГА ще се напиваме? Thinking



Моля, тези които имат ???? свързани с АГ-та, МГ-та и т.н да пускат теми в Здравния справочник..... Нищо лично, но предпочитам тук да си говорим за по-весели неща. Тези теми никога не водят до нищо добро. Само скандали... Tired
В Русенската тема влизат шепа хора и не е лошо да са по-приветливи към АГ-питащите...Въпросите за раждането не са табу!!! Peace

# 23
  • Мнения: 5 299
Хайде - нова тема.  bouquet

АЗ искам да питам - КОГА ще се напиваме? Thinking



Моля, тези които имат ???? свързани с АГ-та, МГ-та и т.н да пускат теми в Здравния справочник..... Нищо лично, но предпочитам тук да си говорим за по-весели неща. Тези теми никога не водят до нищо добро. Само скандали... Tired
В Русенската тема влизат шепа хора и не е лошо да са по-приветливи към АГ-питащите...Въпросите за раждането не са табу!!! Peace
Ами хубаво, но си има подфорум за тези въпроси. Кой е казал, че е табу темата за раждането? Освен това има и търсачка - не може на всеки новорегистриран да обясняваме как сме раждали. Те въпросите са едни и същи ; МОля кажете кое да избера АГ или Ескулап? Как да отговори човек на този въпрос ми кажи?

# 24
  • Мнения: 2 309
Не виждам къде е разликата,относно "нажежената развръзка" по темата...дали в Отчетни или в Здравния!?Все тая е Crazy
Така или иначе не пиша тук,поне не системно Crazyкакто искате така си създавайте отчетната атмосфера,но не вярвам да се спре с въпросите!

Новаци винаги има и новаторски въпроси също! PeaceПросто трябва да сме по-приветливи!
Нека си помагаме!!! Peace Hug

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 01:01 от Рожбо

# 25
  • Мнения: 5 299
Не виждам къде е разликата,относно "нажежената развръзка" по темата...дали в Отчетни или в Здравния!?Все тая е Crazy
Така или иначе не пиша тук,поне не системно Crazyкакто искате така си създавайте отчетната атмосфера,но не вярвам да се спре с въпросите!Новаци винаги има и новаторски въпроси също! PeaceПросто трябва да сме по-приветливи!
Нека си помагаме!!! Peace Hug

ОК, както кажеш  Flutter

# 26
  • Ruse
  • Мнения: 390
здравейте мацки,
направо ви завиждам за срещите -аз нали няма на кого да оставя моята беба няма как да дойда Cry
наскоро станах дистрибутор на продуктите БИО след като про4етох темата в Дом и семейство за вълшебните по4истващи препарати.Отна4ало бях скипти4но настроена към тези продукти защото не ги бях 4увала а и ми се струваха ефтинки за супер препарати но си поръ4ах 4ак от Софето.мога да кажа 4е съм меко казано изненадана-незнаех 4е съществува нещо което 6те ми по4исти фурнта от мазнотиите и то с едно търване.Така 4е ако някой слу4айно иска да поръ4а нещи4ко аз съм насреща с доставка по домовете Mr. Green ето го и каталог4ето http://dionis-ipg.hit.bg/biomaximal.html

# 27
  • Мнения: 275
Да се запиша и аз в новата темичка. Бейб стана модератор и вече се грижи за напата темичка  Hug Ех, как ви завиждам за срещите .....

# 28
  • Мнения: 155
Кой каза за среща??? newsm78 За предстоящата събота ли става въпрос - 24.02.2007г.?!! ХХмммм, ще видим... Thinking



Момичета, някоя от вас не беше ли представител на Avon?

Искам да си поръчам някои неща, които отдавна търся, но нямам познати или поне не знам че се занимават с това.

А и има само още 8 дни до края Tired

Ще съм благодарна  bouquet


Аз съм Координатор в Ейвън. Ако имаш нужда от конкретен продукт или съвет, питай. В момента Ейвън набира клиент-представители и можеш да си ползваш намаление от цената в каталога.



Коя си ти? Сигурно съм те виждала в офиса!!! Peace




БЕЙБ, честито  bouquet

# 29
  • Мнения: 5 299
Момичета - мисля да си правя заявка от Стар Нейлс, та беше станал въпрос за лаковете ОПИАй, по 11.60 са. Ще си поръчвам, както на Върджил. Ако някой иска да каже.

Общи условия

Активация на акаунт