РууууусИеееееееееее

  • 8 922
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И аз получих първата (за 6), сега събираме за втората  Mr. Green

# 211
  • Мнения: 1 942
Бравос на всички получили  Mr. Green Мерси, че ме успокоихте. тия дни настръхнала и бойна отивам в офиса на куриера  hahaha

# 212
  • Русе
  • Мнения: 271
Я кажете какво събирате newsm78

# 213
  • Мнения: 1 568
Само да се запиша,за темата  bouquet
Има ли мами със 7 годишни бандити? Joy

# 214
  • Мнения: 3 216
Само да се запиша,за темата  bouquet
Има ли мами със 7 годишни бандити? Joy

Моят, но вече е почти на 8, ама пак си е бандит, де  Laughing

# 215
  • Мнения: 199
Само да се запиша,за темата  bouquet
Има ли мами със 7 годишни бандити? Joy

моят е на 6...почти...но е високичък, може да мине за 7 bowuu

# 216
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Гледай ти колко мами на по-големи дечица имало, пък се спотайват  Mr. Green

# 217
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Я кажете какво събирате newsm78

мечетата от опаковките на Памперс. Има 3 вида играчки - за 6, 12 и 18 мечета. Проблемът е, че май няма вече от къде да се вземат карти, в/у които се залепят мечетата. Играчките са хубави, на фишър прайз са и принципно си заслужава (не са играчки за по левче).

# 218
  • Русе
  • Мнения: 856
Само да се запиша,за темата  bouquet
Има ли мами със 7 годишни бандити? Joy
Има,има.

# 219
  • Мнения: 1 568
Аз живия на центъра и ми се вижда с някоя от вас,но малкият е на 7,а гледам повечето сте с бебешоци,пък и не ви познавам,но всеки ден като го взема на обяд от предучилищната м/у 1 и 3 съм на лайното от страната на пощата,аз пия кафе,той се люлее!Приличам на извънземно Joy с едни големи слънчеви очила!Може да си измислим парола и като видите сама мама на маса,деряща се след едно лапе,да ми я зададете и да се открием Laughing и да пием кафенце на раздумка!  bouquet

# 220
  • Мнения: 397
Аз живия на центъра и ми се вижда с някоя от вас,но малкият е на 7,а гледам повечето сте с бебешоци,пък и не ви познавам,но всеки ден като го взема на обяд от предучилищната м/у 1 и 3 съм на лайното от страната на пощата,аз пия кафе,той се люлее!Приличам на извънземно Joy с едни големи слънчеви очила!Може да си измислим парола и като видите сама мама на маса,деряща се след едно лапе,да ми я зададете и да се открием Laughing и да пием кафенце на раздумка!  bouquet
Joy Joy Joy Ох много смешно! С удоволствие, ама съм на работа. Синът ми е на 8. И аз живея на центъра, ама това лайно е доста неприятно място за прекарване на свободното време. Има доста по-читави места за игра на децата и за пиене на кафе!

# 221
  • Мнения: 1 568
Ами като съм сама с малкият той обича да се люлее,а аз зяпам ли зяпам....  bouquet

# 222
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Момичета, сетила съм се да ви питам едно нещо... Чудя се дали някой не познава мамата, с която лежах в интензивното след секциото   newsm78
Родихме на 13.06.2006 г. Нейното секцио беше сутринта. Казва се Евгения, ако не ме лъже следпълноупойковата памет...  Thinking Родила е момченце, което мисля, че каза, че ще кръстят Дамян.. Може и да греша. Знам, че има и по-голямо момченце - Калоян (а дали не бяха обратно имената...  newsm78)
Та така де  Mr. Green Ако някой познава тази мама, ми е любопитно какво става с тях, как е бебчо. Днес и той става на 9 месеца и се присетих да ви питам  Hug
Тя може и да прочете това, защото каза, че от време на време  надзърта в бг-мамма   newsm78

# 223
  • Мнения: 5 577
Другарчета, моля за съдействие!

Вече търсим да купим апартамент, където и да е, само да е без посредник! Питайте моля всички ваши познати, все някой ще продава нещо. Не искам да чувам за агенции на недвижими имоти.  Sick Sick Sick
Значи плащаме веднага. Нямаме изисквания за район, тип сграда - само пак казвам, да е без агенция, от човек.

До 31000Е, поне 62 кв, ако може - ако не пак  ми пишете моля ви, ако излезе нещо. Готова съм да дам и повече, само да не давам на брокери.  #2gunfire #Cussing out

# 224
  • Русе
  • Мнения: 111
Силвето, днес съвсем изключих да ти предложа - мога да съдействам, колегите от Телевизията във Варна да се срещнат с майчето с болното детенце и да направят репортаж. Така има много голям шанс бизнесмените от града да й помогнат със средства. От личен опит знам - този тип репортажи много помагат!

Общи условия

Активация на акаунт