Чувствате ли се нет крадец?

  • 5 601
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мечо Пух, ама наистина ли не разбираш за какво си говорим или просто няма какво да правиш?

# 136
  • Мнения: 2 759
Мечо Пух, ама наистина ли не разбираш за какво си говорим или просто няма какво да правиш?
            За какво става дума - разбирам. Въпросната тънка материя - не разбирам. По-конкретен отговор мога да дам на съответно по-конкретно зададен въпрос.
           Иначе мисли чета само сряда и петък - моля занапред всички, които смятат, че не разбирам - да обяснят пък - кво толкова... Две минути общественополезен труд  Crossing Arms.

# 137
  • Мнения: 7 091
           А защо благодарим предварително newsm78? Нека билетчетата са на изхода, пък аз с радост ще платя всичко, което си заслужава  Peace.

Ти ще си платиш, ама другите дали ще си платят или ще гледат да се измъкнат през прозореца на тоалетната? То сега като е забранено да се копира никой не иска да си плаща, нещо не можеш да ме убедиш, че като е платено по желание ще има желаещи  Laughing Малко на принципа "Абе аз да не съм по-голям будала? Другите като теглят и аз тегля, другите като не плащат и аз не плащам" Sunglasses

# 138
Американците първо да си оправят китайските квартали, в които продават пиратски ДВД-та по 5$ и после с нас да се занимават. Crossing Arms

А в Китай 1 ДВД е 2 лв. с качествен запис и прекрасна обложка.

По темата: не, не ме е срам, още повече, че е за лично ползване. Не печеля пари от гледането на теглени филми, а поне се образовам /документални, музика/.
По-скоро въпросът е дали изобщо следва всякаква информация да е платена или все пак Нета е именно за обмен на информация.

# 139

Всъщност, не бих била на "ти" с този морал, ако нямах близки хора, които си вадят хляба с музика и знам какъв огромен труд и средства влагат. Във веригата авторите получават най-малко, но когато дадена творба се разпространи по мрежата, те получават едно голямо нищо, защото и самите компании губят интерес.




Това не е вярно! Участвах дълго в една такава банда, чиито песни се разпространяват из Нета. Интернет те прави популярен, особено когато нямаш средствата да си позволиш реклама. А когато те научат, че си добър, печелиш много повече от концерти и си канен, защото ставаш известен.

Групата е Балканджи, огромна част от популярността й идва именно от Интернет, после от клубни участия, за да се стигне до концерти с Уикеда и големите, както и с Култур шок. Това нямаше да се случи без свободното разпространение. А дискове продават на концерти и винаги ще има кой да си купи, най-малкото заради удоволствието да увековечи един добре изкаран момент от живота си.

# 140
  • Мнения: 2 759
           А защо благодарим предварително newsm78? Нека билетчетата са на изхода, пък аз с радост ще платя всичко, което си заслужава  Peace.

Ти ще си платиш, ама другите дали ще си платят или ще гледат да се измъкнат през прозореца на тоалетната?

            Ама те хората по-горе са казали същото. Сваляме и гледаме, а каквото ни хареса - купуваме. Въпросът е, че в момента първата половина от схемата е леко незаконна  ooooh!.

# 141
  • Мнения: 1 072


Групата е Балканджи, огромна част от популярността й идва именно от Интернет.........

http://www.balkandji.org/

Ставам фен.  

# 142
# 143
  • Мнения: 899


Мюр, усещам, че сме от една порода  Wink
Кравичке, аз имам камера за скайпа и работи. Ако намекваш, че под Линукс това не става, жестоко грешиш  Simple Smile Друг е въпросът, че избягвам употребата на скайп..

# 144
  • Мнения: 2 784
Аз съм фотомодел, омъжена за капер. Flutter
Т.е. един филм не мога да изтегля, до такава степен съм компютърен идиот Embarassed, но мъжо тегли наред.

# 145
  • Мнения: 2 759
Аз съм фотомодел, омъжена за капер. Flutter
            Ако ти си идиот, а аз дори незнам какво е 'капер'... направо си се самосъжалявам  Mr. Green... Просветли, моля  Hug...

# 146
  • Мнения: 4 651
Аз съм фотомодел, омъжена за капер. Flutter
            Ако ти си идиот, а аз дори незнам какво е 'капер'... направо си се самосъжалявам  Mr. Green... Просветли, моля  Hug...

Интернет се ползва не само за безплатно гледане на филми.
Цък http://www.google.com/search?hl=bg&client=opera&rls=en&a … %81%D0%B8&lr=

# 147
  • Мнения: 2 759
Интернет се ползва не само за безплатно гледане на филми.
Цък
           Хихи, колко мило-назидателно, мерси  Hug. Аз пък ти оправих линка - нали живеем в симбиоза  Mr. Green..

# 148
  • Мнения: 4 651
Интернет се ползва не само за безплатно гледане на филми.
Цък
           Хихи, колко мило-назидателно, мерси  Hug. Аз пък ти оправих линка - нали живеем в симбиоза  Mr. Green..
Heart Eyes, Мързи ма ве, трябва да си помагаме сега   bouquet

# 149
  • Мнения: 2 759
Heart Eyes, Мързи ма ве, трябва да си помагаме сега   bouquet
            Това е едно от най-страхотните неща, които са ми се случвали (това ми е първият форум): толкова любов и приятелство на едно място  Heart Eyes Flushed...

Общи условия

Активация на акаунт