За хълцането

  • 1 580
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 999
и  ние  хълцахме  след  всяко  ядене  нормално е ,обикновено става  така  след  уригване
И Мими така, като беше бебе.

# 16
  • Мнения: 503
и ние много хълцахме,но чак към средата на 2м.почти не.Минаваше хълцането само с малко водичка

# 17
и ние много хълцахме след ядене,а понякога и преди това.бяха ми казали 4е било от преяждане,но незнам дали е вярно.сега когато пораснахме малко по рядко хълцаме надявам се с времето да из4езне съвсем,защото е много неприятно, при нас не помагаше нито вода нито малко топла кърма  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 537
нормално е и отшумява Wink

# 19
  • Мнения: 5 103
Според мен е нормално.Моето дете също хълцаше.Ако даваш вода му предлагай при хълцане
Peace

# 20
  • Мнения: 950
Моята хълца или преди, или 1/2 час след хранене. Ако се разхълца преди ядене, като почне да се храни й минава. Иначе я слагам по корем, понеже друго не ни помага.

# 21
  • Мнения: 2 257
Хълцукаше и в корема ми здраво, хълцука много и сега. Sad Целият се подхвърля и се чуди какво става, а на мен ми е мъчно и ми е жал. Държа го изправен и обикновено до 5 минути отшумява, но понякога, ако е много силно хълцането, чак се дави и се дразни и заплаква. Никой ли не знае някаква магическа техника? Wink

# 22
  • Мнения: 667
Не е магическа техника, но помага даването на водичка.  Т.к. моят син не пие вода или рядко пие, ако хълцането не спре след 1-2 мин.,  му давам да сучи малко.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син хълца след ядене само ако не се е уригнал добре.Водата помага понякога,но в повечето случаи спира сам,без помощ.

# 24
# 25
  • Мнения: 209
И Вики много хълца, но това си е съвсем нормално. А като  и дам вода нищо не става- продължава да си хълца.
Ако искаш пробвай един метод, при мен помага, когато бебка хълца по-продължително.
Сложи и на коремчето едно шише със затоплена вода (или просто нещо топло и сложи там) и спира да хълца.

# 26
  • Мнения: 69
Моят син хълца след ядене само ако не се е уригнал добре.Водата помага понякога,но в повечето случаи спира сам,без помощ.
и при нас е така

# 27
  • Мнения: 260
И ние хълцаме дори и да се е уригнала. Пробвай да даваш малко водичка. При нас не винаги помага, а и тя не иска да пие. Прави намръщена физиономия и я плюе. Педито каза, че било нормално. Щяло да отшуми след известно време, но си е неприятно за детето. Понякога хълца по 10-15 мин.  Cry

# 28
  • Мнения: 6 461
Бебокът хълца почти след всяко ядене. Може ли да ми кажете от какво е и да ме посъветвате нещо? Мерси.
Нормално е да хълца.
Когато се роди мъничкия , той страшно много хълцаше... Crazy
Една акушерка обясни ,че когато децата си вземат неправилно въздух се получава така .Без значение дали е преди хранене или след хранене.

# 29
  • Мнения: 5 391
Докато бях все още бременна Пресил много хълцаше, после и като попреяде-също.

Сега вече рядко го прави.

Общи условия

Активация на акаунт