Козметика Eveline

  • 104 012
  • 359
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
И аз така знам,че не е много добра,обаче ето,че много мами са доволни от продуктите на тази,и аз веднага изтичах да си взема...ама после като си взех на Ести Лаудер,и на Клиник...и сега го заобикалям това крем4е, защото разликата е в светлинни години...Но въпреки,всичко ще си го мазонтя от време на време..може пък този път да са нацелили по-добра формула от преди..

# 16
  • Мнения: 302
И на мен ми харесва засега  Simple Smile Ползвам двойното червило с 3Д ефект и сенки. Мислех да си взема спирала за чувствителни очи, но нещо ми се видя суховата. В този ред, Немирница, коя от спиралите им ползваш?

# 17
  • Мнения: 2 885
И на мен ми харесва засега  Simple Smile Ползвам двойното червило с 3Д ефект и сенки. Мислех да си взема спирала за чувствителни очи, но нещо ми се видя суховата. В този ред, Немирница, коя от спиралите им ползваш?

Беше в празничен комплект Перлена серия.Provocative Look Mascara.
Тази козметика ми "идва" идеално за редуцираните до минимум средства след появата на дребното.
Вече се позамислям дали да дам над 100 лв. за кремче или 10. А с разликата да купя нещо на Стефан.

# 18
  • Мнения: 5 539
Ползвала съм някои кремове на Евелин и според мен са учудващо добри. Бих ползвала и за в бъдеще евентуално. Като цена са подобни на българската козметика Елеа, Арома и т.н., но според мен качеството е по-добро Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Като цена са подобни на българската козметика Елеа, Арома и т.н., но според мен качеството е по-добро Simple Smile

Май са по-скъпи, поне цените, които мярнах в Пикадили, нещо ми се върти около 7-8 лв.

# 20
  • Мнения: 6 155
Като цяло съм доволна.
Ползвам крем за лице с Q10 - хубав е.
Крем за тяло с лек бронзиращ ефект - хубав е.
Лакове - не ми харесват. Като цветове са супер, но съхнат преклено бавно и се олюпват още на другия ден.
Спирала - имам една в квадратна лилава тубичка - боклук.
От скоро ползвам и антицелулитен серум - изстудява, за друг ефект все ще не мога да кажа.

# 21
  • Мнения: 5 698
Някой ползвал ли е гела за околоочния контур и какви са отзивите?

# 22
  • Мнения: 1 881
Попаднах на този сайт, в който има всички продукти на фирмата:

http://nmrp.cult.bg/ziaja/web/eveline2.php?category=1

Купих си дълбоко почистващия гел за миене на лице, много съм доволна. Мисля да пробвам и дневния хидратиращ, и околоочният от същата серия. Ако някой ги е ползвал, моля да сподели.......





Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 23:32 от Небесна

# 23
  • Мнения: 1 564
Аз си вземах фон дьо тен-а.Слагала съм си  вече 3-4 пъти и отзивите засега са добри. Peace

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 09:30 от ninka

# 24
  • Мнения: 14 489
мен ме интересува повече декоративната козметика /лакове и сенки, руж/ само дето не мога да намеря никъде. мислех даже да звъня на официалния им представител да питам дали въобще ги има в нашия град. от едно списание което купувам редовно оставам с впечатлението че имат много голямо разнообразие на декоративна козметика на смешни цени.

# 25
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,много ама много съм впечатлена от бялата козметика на Евелин и затова сега искам да си купя нещо и от декоративната им серия.Моля ви кажете къде в София предлагат ФДТ-и,спирали и др.на Евелин?

Благодаря предварително.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз оня ден се колебаех кой продукт за почистване на лице да си взема - пяната на Елеа или гела на Евалин? Ще поизчакам още малко, да видя отзивите ви.

# 27
  • Перник
  • Мнения: 195
Аз оня ден се колебаех кой продукт за почистване на лице да си взема - пяната на Елеа или гела на Евалин? Ще поизчакам още малко, да видя отзивите ви.
Смело ти препоръчвам Евелин,аз ползвам цялата младежка серия за мазна кожа и съм изключително доволна,а една приятелка си купи за суха кожа и също е очарована.
Случайно да знаеш къде се продава декоративна козметика на Евелин?

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Случайно да знаеш къде се продава декоративна козметика на Евелин?

Честно казано не съм сигурна, че съм виждала, но ми се върти едно малко магазинче в ТЦ "Глобус", който се намира на бул. Сливница, посока Люлин, от ляво. Но пак ти казвам, върти ми се, не съм сигурна.
Благодаря ти за препоръката Hug

# 29
  • Мнения: 35 967
лакове съм виждала на доста места, имам подарък сенки, също някъде съм мяркала фдт, но нямам спомени за нито едно от тези места  Crazy; просто трябва да проверяваш магазините  Peace

Общи условия

Активация на акаунт