Козметика Eveline

  • 104 086
  • 359
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 14
Момичета я кажете има ли доволни от някоя от спиралите на Eveline?

# 331
  • Мнения: 0
Здравейте, искам и аз да споделя за антицелулитния крем на евелин със загряващ ефект наистина е ефикасен, но трябва редовно мазане.

# 332
  • Мнения: 1 282
Последната тубичка с крем за мазна кожа, която си взех е с блестящи частички.  Mr. Green

# 333
  • Мнения: 2 069
днес си взех антицелулитния серум 

след 2 седмици ще кажа дали има резултат  Peace
Само да забравиш,че ще има  gydi
не съм доволна  Confused
 тренирам,  водя пия, с крема се мажа и ефекта е минимален
започнах пак с икаров с хвойна и утайка от кафе. На мен това ми помага  Wink 

този кафяв цвят е ужасен

# 334
  • София
  • Мнения: 570
Ползвал ли е някой този крем: http://www.framar.bg/evelin-uajt-extrijm-3d-okoloochen-pid30009624.html? Някакви отзиви?

# 335
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Peace Аз го подарих на мама и е доволна!А тя по принцип ползва все по-скъпи марки! Peace

# 336
  • Мнения: 3 118
Аз пък ползвам червения антицелулитен. Вече десетина дена, харесва ми как загрява, определено. За съжаление не мога да дам отчет в сантиметри. Още е раничко. Но днес си взех тъмнозеления, тъй като не намерих червения и определено съм обнадеждена от мненията тук. Ще споделя за резултати  Peace

# 337
  • Мнения: 106
Според вас антицелулитните кремове могат ли да се използват при бременност или биха могли да навредят по някакъв начин?Ползвала съм всичките видове на Евелин, но сега като разбрах, че съм бременна спрях.

# 338
  • Мнения: 13 627
Аз съм доволна от крема за бюст. При редовно мазане има страхотен ефект. Само не ми харесва миризмата му

# 339
  • Мнения: 506
През цялата си бременност ползвах антицелулитните кремове и крема за бюст  Peace

# 340
  • Мнения: 1 629
Аз пък днес си взех кремчето за стопяване на мазнини, ще го видя дали става Thinking

# 341
  • Бургас
  • Мнения: 357
Една приятелка ми препоръча антицелулитния,имал ефект и миришел приятно,но още се чудя Thinking
Събирам си добри отзиви,така че ако има такива ,казвайте Whistling

# 342
  • Мнения: 3 118
а този антицелулитен има ли загряващ или охлаждащ ефект? Защото на мен загряващия почти свърши, а охлаждащия не ми харесва много за зимата...

# 343
  • София
  • Мнения: 7 094
а този антицелулитен има ли загряващ или охлаждащ ефект? Защото на мен загряващия почти свърши, а охлаждащия не ми харесва много за зимата...

Охлаждащ е и точно поради тази причина и аз съм го спряла за момента.

# 344
  • София
  • Мнения: 1 914
Ползвам лосиона за максимизиране на тена, за преди солариум. Страхотно е.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт