Кога може навън?

  • 2 294
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 311
Я марш на вън! JoyУтре де, не точно сега newsm51 smile3525

# 46
  • Мнения: 887
След 10 ден можеш да извеждаш бебето.Стига да няма вятър,дъжд и разбира се да не е студено.Сега мисля,че времето е повече от подходящо и за вас. Grinning

# 47
  • Мнения: 4 451
Мнението ми е 1:1 с това на cveti_f Peace

# 48
  • Мнения: 942
Честито бебче!  bouquetДа ти е живо и здраво и много да те радва!

Дъщеря ми е пролетно-лятно бебе  още на 7-ят ден бяхме вече на разходка    Simple Smile
След 10 ден можеш да извеждаш бебето.Стига да няма вятър,дъжд и разбира се да не е студено.Сега мисля,че времето е повече от подходящо и за вас. Grinning
Peace

# 49
  • Мнения: 385
Ние на десетия ден отидохме на ортопед и веднага след това навън! Първите няколко дни по половин час, а след това - по цял ден! Laughing

# 50
  • Мнения: 59
Излизай,времето е чудесно ,даже си позакъсняла. Laughing

# 51
  • Мнения: 1 800
Алекс е роден на 3 януари, на 20 дни му беше първата разходка. Преди това го изкарвах на терасата на въздух като първия ден започнах с 5 минути и всеки ден увеличавах с по 5.

# 52
  • Мнения: 155
Синът ми се роди септември. На 10 ден го изнесох на терасата за 30 мин., но не защото го пазех, а защото родих секцио и ме наболяваше раната. След тово боли-не боли всеки ден. Дори имаше един период на захстудяване преди Коледа, пак беше навън. Само в дъжд и мъгла не съм го извеждала.
Смело давай! Peace

# 53
  • Мнения: 171
Родена е на 05.12 и след 3 дена от изписването е навън всеки ден

# 54
  • Мнения: 3 478
Пролетно бебе, изведох я още първия ден. Големи хаймани бяхме, еййй Mr. Green

# 55
  • Мнения: 5 393
Иво е лятно бебе и още на 3тия ден след изписването излязохме на разходка. Според мен вече можеш да го извеждаш- вчера и днес беше много приятно времето.От утре се захлажда, но няма да е под нулата и ако не е ветровито и мъгливо излизайте спокойно на разходка.Ако те притеснява студеният въздух, можеш да слагаш дъждобран на количката в началото. Приятни разходки.

# 56
  • Мнения: 200
ако времето е хубаво като днешния ден не виждам защо да го ържиш във вкищи. Приятни разходки.

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако не вали дъжд или има мъгла - можеш да си изведеш бебето навън. Василена е октомври месец и до към 20 ден все валеше, но след това...нямахме спиране.

# 58
  • Мнения: 2 039
Ако Т не е под 0 градуса, няма мъгла, не духа вятър или не вали силен дъжд, не виждам проблем. Peace
Ахам Peace

# 59
  • Мнения: 353
Аз изведох сина си на 10 дена, и то защото родих секцио и аз не бях готова за разходка преди това  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт