Хасковски деца и мами са големи сладурани

  • 44 044
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 36
Mika2006, знаеш ли дали д-р Янева или д-р Консулова могат да бъдат и джипита? Къде са им кабинетите и все пак коя от двете би припоръчала? Питам,защото смятам през юни да сменям педито,което ни е и джипи.

# 256
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние също сме при д-р Янакиев. Доволна съм  Peace Много съобразителен е и винаги се отзовава.  От кухнята също сме много доволни Peace

# 257
  • Мнения: 79
ние сме при др. Янева, тя от началото на т.г. е джи пи /аз съм я посещавала и преди/, та от началото на практиката и като джи пи сме и пациенти цялото семейство:) Много съм доволна, др. Консулова също е много добра те са в 1 и същи кабинет, намира се в сградата на бившата Аврора, точно срещу каб. на др. Балабанова /кожната/, в центъра е:)

# 258
здравеите мами и от мен.аз сам нова вав форума   love001

# 259
  • Хасково
  • Мнения: 726
здравей cveti.1982 , разкажи ни нещо за теб

# 260
  • Мнения: 1 354
здравеите мами и от мен.аз сам нова вав форума   love001

Здрасти Цвети.Добре дошла сред нас.

 Whaasup  Party Time newsm51

# 261
ami ot simeonovgrad sam.i moqta bebka e na 4 meseca i 21 dena.iskam da vi popitam kakvi sa vi otzivite za d-r cokova?vie ste pisali za neq i za drugi d-ri ama nqmam vreme da pro4eta vsi4ko koeto ste pisali.izvinqvaite 4e vi karam da se povtarqte ama 6te sam vi bezkraino blagodarna.prosto tuk v grada i v harmanli sam slabo kazano razo4arovana ot doktorite .blagodarq vi predvaritelno.a znaete li dali v momenta si e v grada,za6toto dokolkoto razbrah e v 4ujbina.blagodarq vi mami  :kissuu:mersi i za toploto posre6tane

# 262
  • Хасково
  • Мнения: 726
от сутринта я търся и не отговаря, а определено спешно ми трябва. Друг път ще ти пиша повече за мнението ми за нея.
Кажете къде да заведа малката- нито личния е в града, нито Цокова ми отговаря, спешно е, днес трябва някой да я прегледа.

# 263
  • Мнения: 2 631
Д-р Марчева в к-с Минерал.
В Авицена има педиатри.
А и по поликлиниките - днес нали е работен ден.

Какво й е на Диди? Sad

# 264
  • Хасково
  • Мнения: 726
от снощи е с температура, зъб не никне, незнам какво и е. в поликлиниката е дежурна старата ни лекарка и не ми се искаше там да я водим, ама май нямаме много избор.

# 265
  • Мнения: 2 631
Пак има гаден вирус - Т, разстройство, повръщане. #2gunfire
Дано не го е пипнала! Praynig

# 266
  • Хасково
  • Мнения: 726
незнам ще мине ли вирус през града без да го закачим, омръзна ми вече Cry
д-р Атанасова в първа поликлиника я прегледа, поредната херп-ангина.брат й поне без повод не ги правеше, но всеки зъб излизаше с херп ангина...А и незнам при вас как е , но мойте много обичат да се разболяват през почивни дни.

# 267
  • Мнения: 2 631
Ама разбира се, че по почивните дни!  Close А още "по-добре" по празниците!  Twisted Evil Да не говоря пак за провалената ни кръщенка на Великден, че още не ми е минало... #Cussing out

Тони, дано бързо се оправи Диди.  Praynig Прегръщам те! Hug

# 268
  • Хасково
  • Мнения: 726
благодаря, а твоята принцеса здрава ли е вече. къде щяхте да я кръщавате.

# 269
  • Мнения: 115
     Хей, я бързо да оздравявате всички! Naughty

     За съжаление и при нас е така. Появи ли се вирус, веднага са го пипнали и двамата. Досега не се е случвало единият да пропусне. И задължително в празнични дни. 
    Тони, оздравявайте бързо!
    Енвия, а Вили вече добре ли е?

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 16:16 от Yana*

Общи условия

Активация на акаунт