ЕВРИКАаааа!

  • 5 981
  • 150
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 447
Ух, като каза камери... Като малка си мечтаех да ми вградят камери в очите, за да мога да снимам разни моментни красоти. И нещо подобно в мозъка, което директно да ми филмира сънищата.

# 76
  • Мнения: 1 629
леле, Доне, ако можеха да се записват сънищата, Холивуд щеше да умрЕ

# 77
  • Мнения: 3 405
Ух, като каза камери... Като малка си мечтаех да ми вградят камери в очите, за да мога да снимам разни моментни красоти. И нещо подобно в мозъка, което директно да ми филмира сънищата.

Пробвай да се включиш в контакта, може ТиВито да улови сигнала и да гледате филмче Wink Ама сложи детето да спи... Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 740
Гравитационна линия от София до Варна. Асансьор качва хора и автомобили на висока кула, от която по наклонен път по инерция се спускат до Варна. Може да става и във вагони - само спиш или купонясваш през целия път. За връщане се ползва кулата във Варна. При успех се включват и други градове.

Пу съм си го изобретила първа  Grinning

Признава ти се. Да не съм бляла в шести клас, когато го измислих, ами да съм си го патентовала. Hug


Ух, като каза камери... Като малка си мечтаех да ми вградят камери в очите, за да мога да снимам разни моментни красоти. И нещо подобно в мозъка, което директно да ми филмира сънищата.
Аха, а мъжът ти като изгледа филма - и направо при бракоразводния адвокат.

# 79
  • Мнения: 1 277
Моята идея: лекарство против мързел. А също и шоколад, от който колкото повече ядеш, толкова повече калории изгаряш.

# 80
  • Мнения: 3 447
Признава ти се. Да не съм бляла в шести клас, когато го измислих, ами да съм си го патентовала. Hug

Абе щом е хрумнало на няколко души, значи не е толкова налудничаво, какво  Crazy Дай да се хващаме в работа овреме, лятото ще избием рибата с немските туристи  Grinning

# 81
  • Мнения: 3 447
Аууу, как забравих бе... "Активия" с яйца от глисти  Mr. Green Нали от глистите се слабеело? Ами чудесно - хапваш едно млекце и си ги привнасяш в организма. Опаковката съдържа и противоглистно лекарство, за да можеш да ги изтребиш след постигане на желания ефект.
Ох, и ще го рекламирам в Красива мама, дали ще има успех, а  Party

# 82
  • Мнения: 3 740
Моята идея: лекарство против мързел.

От туй няма да кусна за нищо на света. Аз този мързел с толкова труд и любов съм си го отгледала...

# 83
  • Sf
  • Мнения: 808
Бих си изобретила двойник Simple Smile Когато искам два дни само за себе си, навивам двойника и го пускам в действие - да ходи на работа, да печели пари, да чисти вкъщи, да ме замества, когато, ъ-ъ, ме боли глава за нЕкои дейности Simple Smile Двойникът иначе в килера през останалото време Simple Smile

Също бих измислила дистанционно за хората - включваш на друга програма, когато човекът насреща ти е ядосан, крещи и се пени или дори му изключваш звука, ама той не разбира това  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 759
Кейсито беше писала за такова кино, т.е. с миризмите, водичка пръска, топло, студено...
Колко му е и телевизор да направят Grinning
           А може да са направили и при тестовете на пазара да не са намерили кой да чисти след филмите Mr. Green... Щото след пет филма апартамента ще е преживял пълна промяна  Whistling.

# 85
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Моите идеи са:

Преносим пепелник. Става дума за малка кутийка, затваряща се херметически, може и със светлинен индикатор за топлина(ако случайно фасът не е загасен). Писна ми да си разнасям фасовете в салфетка с плюнка. Искам със стил.



Такава кутиика ми подариха преди 12 години като пушех. Сребърна, но има и обикновени. Като отвориш капачето от вътрешната му страна има поставка за цигара.  Кажи кога ти е РД и ще ти пратя едно такова подарък:) Иначе е много удобно. Моята е с диаметър 15 см. Пушиш където искаш, накрая затваряш кутииката и я пъхаш в чантата. Събира около 4-5 фаса.

# 86
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте, много рядко влизам тук, но сега случайно попаднах на тази супер темичка и доста се позабавлявах! Grinning

Калин@, много ми жал да го напиша, ноооо има вече такива бонбони. Виждала съм и затова пробвах чичко Гугъл и ето: Подробности тук: http://www.candywarehouse.com/chess.html

Ноооо, това не пречи да се направи в България. И както виждаш, добри пари се печелят.   Grinning

Иначе, преди много години измислих чистачки за очила с ръчно и автоматично устройство, но както  повечето неща, се оказаха вече измислени....

# 87
  • Мнения: 2 784
Все си мисля да патентовам  многофункционалния си шал за кърмене... newsm78
Ако го рекламирам в Кърмаческия може и някой лев да спечеля.

# 88
  • Мнения: 5 539
Шоколадовият шах са го измислили вече, но пък шоколадовата табла - едва ли Hug
А за деца - във версия "Шоколадово Не се сърди, човече" Mr. Green

# 89
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лилита, подстрекаваш децата към нездравословни храни Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт