Момичета, вземете се в ръце

  • 3 838
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Е те тва да се чува само .. браво  Peace

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Браво-!!! newsm10
Абсолютно си права !!!
Не може да чакаме все някой да ни направи хубав живота-ама както ние искаме!
Това е наше първо и най- нетложно задължение, за да сме пълноценни хора и майки!  bouquet
Мноооого хубава тема! Браво!

# 17
  • Мнения: 109
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"... Радвам се, че все още има жени, които са стъпили здраво на земята! Браво!

# 18
  • Мнения: 3 537
 Laughingсамо така! Peace

# 19
  • Мнения: 3 268
Благодаря,че ми повдигна духа!Нека мислим и изглеждаме пролетно!

# 20
  • Мнения: 884
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"... Радвам се, че все още има жени, които са стъпили здраво на земята! Браво!
Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 811
Докато не се научим сами да се ценим,другите ще ни подценяват-откакто го осъзнах спрях да се чувствам като парцал. Peace

Темата е хубава! Hug

# 22
  • Мнения: 1 149
Браво мамче,дано да има повече такива  майчета като теб за да се подкрепяме -ние жените. Hug
Желая хубав ден на всички ви.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"...
Shocked Аз ли нещо не чета правилно. Що за грубо изказване.
Айде по-леко с определенията ако обичаш.
Добре, че има такива некомплексирани жени като тебе, които не се взимат на сериозно с "проблемите си",
та да ни светнат как да живеем.  #Cussing out


# 24
  • Мнения: 109
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"...
Shocked Аз ли нещо не чета правилно. Що за грубо изказване.
Айде по-леко с определенията ако обичаш.
Добре, че има такива некомплексирани жени като тебе, които не се взимат на сериозно с "проблемите си",
та да ни светнат как да живеем.  #Cussing out



Изказването ми не е целяло да нагруби някого конкретно. Ако се засягаш, явно има защо. Също нямам за цел да търся конфликт. Но все пак ще отговоря. Мнението ми е, че е много грозно млади жени вместо да коментират колко са щастливи от живота, който сами са избрали, се самосъжеляват и самонавиват, и търсят проблеми дори там където ги няма... Знам че ще ме нападнете, но не искам да опорочавам тази наистина положителна тема и няма да пиша повече.  Освен това не съм си позволила да съветвам никого "как да живее".

# 25
  • Мнения: 2 388
Е, хора...вместо да си говорим кой какво искал да каже имам друго предложение. Хайде всяка да сподели какво смешно или хубаво или нахално или ....не знам е направило днес и как това и е вдигнало настроението. Мисля, че всяка една ще има какво да каже, с какво да се похвали...Или друго - сега ми хрумна - хайде да се хвалим. Като се похвалиш за нещо ти става едно хууууууубаво...

Аз днес попаднах на една промоция в един магазин за обувки и за 100 лв. си тръгнах с нови обувки и нова чанта...иначе щеше да ми излезе около 200...
не че нещо, ама много гот ми стана

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294
Благодаря на авторката  smile3525
Наистина имах нужда да чуя нещо такова love001

# 27
  • Мнения: 46 526
Темите в "Дом и семейство" като цяло много ме натовартват Confused поставям се на мястото на тези жени и т.н., затова мисля известно време да ги пропускам  Embarassed

# 28
  • Мнения: 569
Днес се чувствам точно така!!!! Красива,имаща, даваща и можеща!!!! Купих си бельо,нови гримове и чанта......какво повече от това.....за днес това ми стига..... Grinning Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 1 666
  bouquet

... Хайде всяка да сподели какво смешно или хубаво или нахално или ....не знам е направило днес и как това и е вдигнало настроението. Мисля, че всяка една ще има какво да каже, с какво да се похвали...Или друго - сега ми хрумна - хайде да се хвалим. Като се похвалиш за нещо ти става едно хууууууубаво...


При първия случай ще се похваля и аз.

Общи условия

Активация на акаунт