Момичета, вземете се в ръце

  • 3 845
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
Момичета, аз съм една обикновена майка, с обикновени проблеми, средно мързеливичък мъж и много въпроси към живота, но като чета тук във форума какво става, какви мъки и несправедливости изпитваме всички на гърба си, много искам да ви напиша нещо.
Дайте да се вземем в ръце!!!!
Мъжете ни изневеряват - в мислите си или настина, децата ни късат нервите от номера или тревоги, цените скачат, министерството се ебава с нас...и какво...Да вземе да се гръмнем ли!
Я сутрин като станем да се усмихнем на възможността да изживеем още едни необикновен ден, да си вземем душ, да се гримираме, да се сложим деликатен парфюм и хубаво бельо, да си кажем колко сме красиви, независимо колко тежим. Ами нали без нас нямаше да ги има прекрасните ни деца, нали без нас нямаше мъжете ни да се чувстват толкова специални и единствени...
Ние сме най-хубавото, което може да се случи. Така е!!! Така е!!!
Лесно е! Хайде да го направим! В крайна сметка само смъртта е непоправима! Животът е прекрасен!
Целувам ви

# 1
# 2
  • Мнения: 227
  bouquet Е точно така! браво! Hug А пък днес денят е перфектен!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
Лесно е да се каже. По-трудно да се направи.
Все пак можем поне да опитаме.
Дано оптимизмът ти зарази повече от тук пишештите.
  bouquet

# 4
  • Мнения: 431
 newsm10  smile3501 newsm51
Тъкмо днес са ме обзели подобни мисли (сигурно от слънчевото време  Laughing)

# 5
  • Мнения: 2 388
Лесно е да се каже. По-трудно да се направи.
Все пак можем поне да опитаме.
Дано оптимизмът ти зарази повече от тук пишештите.
  bouquet

Ако по презумпция решим, че е труно - никога няма да го опитаме дори! Лесно е!!!

# 6
  • Мнения: 445
Опитвам се, ама..............
Забрави за ядоветв от шефовете. И те допринасят за побеляването. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, тъй е то... Времето се запролети и на момичетата им стана едно хууубавоооо Laughing Утре като сложите и разголените дрехи, уйде коня у барата hahaha
Браво, мамче жожо, много се кефя на хора като теб  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 388
Няма нищо по-секси от една хубава мама, с изпъчено тумбаче и голо пъпче, красива коса и светнали очи на разходка...с бааааавна походка като мама патка  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 497
Много хубаво казано smile3521 smile3501

Само така майчета

# 10
  • София
  • Мнения: 1 900
Оправи ми настроението с поста си Simple Smile Simple Smile

Благодаря за което  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 494
Браво-!!! newsm10
Абсолютно си права !!!
Не може да чакаме все някой да ни направи хубав живота-ама както ние искаме!
Това е наше първо и най- нетложно задължение, за да сме пълноценни хора и майки!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 564

Дайте да се вземем в ръце!!!!
Мъжете ни изневеряват - в мислите си или настина, децата ни късат нервите от номера или тревоги, цените скачат, министерството се ебава с нас...и какво...Да вземе да се гръмнем ли!
Я сутрин като станем да се усмихнем на възможността да изживеем още едни необикновен ден, да си вземем душ, да се гримираме, да се сложим деликатен парфюм и хубаво бельо, да си кажем колко сме красиви, независимо колко тежим. Ами нали без нас нямаше да ги има прекрасните ни деца, нали без нас нямаше мъжете ни да се чувстват толкова специални и единствени...
Ние сме най-хубавото, което може да се случи. Така е!!! Така е!!!
Лесно е! Хайде да го направим!
smile3501

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имаше нужда от такава тема, браво mama jojo  Hug

Ние сме най-хубавото, което може да се случи. Така е!!! Така е!!!
Ама това трябва задниците да го осъзнаят, не жените им! #Cussing out

# 14
  • Мнения: 948
Поздравления за темата!  bouquet

# 15
  • Мнения: 2 040
Е те тва да се чува само .. браво  Peace

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Браво-!!! newsm10
Абсолютно си права !!!
Не може да чакаме все някой да ни направи хубав живота-ама както ние искаме!
Това е наше първо и най- нетложно задължение, за да сме пълноценни хора и майки!  bouquet
Мноооого хубава тема! Браво!

# 17
  • Мнения: 109
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"... Радвам се, че все още има жени, които са стъпили здраво на земята! Браво!

# 18
  • Мнения: 3 537
 Laughingсамо така! Peace

# 19
  • Мнения: 3 268
Благодаря,че ми повдигна духа!Нека мислим и изглеждаме пролетно!

# 20
  • Мнения: 884
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"... Радвам се, че все още има жени, които са стъпили здраво на земята! Браво!
Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 811
Докато не се научим сами да се ценим,другите ще ни подценяват-откакто го осъзнах спрях да се чувствам като парцал. Peace

Темата е хубава! Hug

# 22
  • Мнения: 1 149
Браво мамче,дано да има повече такива  майчета като теб за да се подкрепяме -ние жените. Hug
Желая хубав ден на всички ви.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"...
Shocked Аз ли нещо не чета правилно. Що за грубо изказване.
Айде по-леко с определенията ако обичаш.
Добре, че има такива некомплексирани жени като тебе, които не се взимат на сериозно с "проблемите си",
та да ни светнат как да живеем.  #Cussing out


# 24
  • Мнения: 109
Откога чакам да прочета нещо подобно! Бях останала с впечетлението, че в този форум пишат най-вече комплексирани жени, които искат да превърнат мъжете си в по-големи смотаняци отколкото са! Много насериозно са се взели повечето с техните "проблеми"...
Shocked Аз ли нещо не чета правилно. Що за грубо изказване.
Айде по-леко с определенията ако обичаш.
Добре, че има такива некомплексирани жени като тебе, които не се взимат на сериозно с "проблемите си",
та да ни светнат как да живеем.  #Cussing out



Изказването ми не е целяло да нагруби някого конкретно. Ако се засягаш, явно има защо. Също нямам за цел да търся конфликт. Но все пак ще отговоря. Мнението ми е, че е много грозно млади жени вместо да коментират колко са щастливи от живота, който сами са избрали, се самосъжеляват и самонавиват, и търсят проблеми дори там където ги няма... Знам че ще ме нападнете, но не искам да опорочавам тази наистина положителна тема и няма да пиша повече.  Освен това не съм си позволила да съветвам никого "как да живее".

# 25
  • Мнения: 2 388
Е, хора...вместо да си говорим кой какво искал да каже имам друго предложение. Хайде всяка да сподели какво смешно или хубаво или нахално или ....не знам е направило днес и как това и е вдигнало настроението. Мисля, че всяка една ще има какво да каже, с какво да се похвали...Или друго - сега ми хрумна - хайде да се хвалим. Като се похвалиш за нещо ти става едно хууууууубаво...

Аз днес попаднах на една промоция в един магазин за обувки и за 100 лв. си тръгнах с нови обувки и нова чанта...иначе щеше да ми излезе около 200...
не че нещо, ама много гот ми стана

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294
Благодаря на авторката  smile3525
Наистина имах нужда да чуя нещо такова love001

# 27
  • Мнения: 46 572
Темите в "Дом и семейство" като цяло много ме натовартват Confused поставям се на мястото на тези жени и т.н., затова мисля известно време да ги пропускам  Embarassed

# 28
  • Мнения: 569
Днес се чувствам точно така!!!! Красива,имаща, даваща и можеща!!!! Купих си бельо,нови гримове и чанта......какво повече от това.....за днес това ми стига..... Grinning Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 1 666
  bouquet

... Хайде всяка да сподели какво смешно или хубаво или нахално или ....не знам е направило днес и как това и е вдигнало настроението. Мисля, че всяка една ще има какво да каже, с какво да се похвали...Или друго - сега ми хрумна - хайде да се хвалим. Като се похвалиш за нещо ти става едно хууууууубаво...


При първия случай ще се похваля и аз.

# 30
  • Мнения: 2 388
Темите в "Дом и семейство" като цяло много ме натовартват Confused поставям се на мястото на тези жени и т.н., затова мисля известно време да ги пропускам  Embarassed



Давай, включи се в хвалбите

# 31
  • Мнения: 588
Ей каква темичка - точно днес сутринта аз се събудих със същите мисли и реших за себе си , че днес няма да позволя никой шеф, проблем в работата или вкисната колежка да ми развали настроението.  Mr. Green Laughing Пожелавам на всички един прекрасен ден изпълнене с много положителни емоции  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 388
мацки, като пусках темата бях сигурна в едно нещо и така и стана. Сега ще го споделя с вас.
В световната драматургия темата за доброто е използвана много малко, а темата за злото или лошото - стотици, хиляди пъти повече. Пуснах тази тема в този форум, защото чета и виждам колко мъка и подтисната любов има в жените, даващи живот...и ме заболя.
Много се радвам, когато прочета, в някоя тъжна тема мнение на някоя мама, която да даде кураж, да обезцвети проблема, да го поразмие. Има едно гениална реплика, но не помня от кой филм беше - "Кое прави твоите проблеми по-важни от тези на другите? - Мои са!"
С всичко това искам да кажа, че трябва, колкото и да мразя тази дума, всеки път, когато прочетем или се сблъскаме с проблем на друг човек и той ни докосне, да му даваме кураж. Не за пишем, че и ние сме като него - той, човекът с проблема това го знае, а да му изпратим светлина, енергия, кураж и любов.
Благодаря на всички мами, които го правят тук, защото тук има много мъка.
Целувам ви

# 33
  • Мнения: 58
А пък аз днес се радвах на децата в парка... На една слънчева дама с огнена коса която премина край мен...На циганчетата в автобуса...И на червените ябълки...
Мамче жожо,като цъфнала пролетна градинка си!  bouquet

# 34
  • Мнения: 175
БРАВО,САМО ТАКА!!!!!!!!

# 35
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 874
Браво за тази тема! =)

# 36
Страхотна тема!Благодаря!
Тъкмо сега четх темата-да съществуваш но не да живееш и ми стана толкова мъ4но!
Изпращам хиляди  Hug специално на всички майчета които си стоят вкъщи и си гледат децата.И нека се подкрепяме!
Толкова е хубаво и същевремено е толкова трудно да си маика.Ежедневните избухвания на малките ни чове4ета,проблемите със съня,на детската площадка,неуморимото твърдоглавие,седящите ста4ки по тротоарите са в състояние да докарат и наи спокоиния човек на ръба на нервна криза.
 И ТОГАВА разцъфва усмивката....усмивка способна да превърне загрубялото родителско сърце в море от сантиментална киша.Ами прегръдките..спонтанните изблици на непресторена  превързанност по прелестна и от шоколадовите бонбони..А този глас по мил отколкото има право да бъде които и да е глас.И тези мигове,тези хиляди и един очарователни мигове след които забравяш  всички неволи и неприятни моменти ни забавляват ,омагосват и ни карат да се чустваме благословени че може да прекараме всяка минута със малките ни слънчица!!!!!

# 37
Докато не се научим сами да се ценим,другите ще ни подценяват-откакто го осъзнах спрях да се чувствам като парцал. Peace

Темата е хубава! Hug
Peace Peace Peace

# 38
  • Мнения: 1 470
Докато не се научим сами да се ценим,другите ще ни подценяват-откакто го осъзнах спрях да се чувствам като парцал. Peace

Темата е хубава! Hug
Peace Peace Peace
   И ИДВА ПРОЛЕТ...!

# 39
  • Мнения: 115
  bouquet  bouquet  bouquet
Браво сама така!

# 40
  • Мнения: 1 494
Който го натоварват темите да не чете-много е лесно. Момичетата търсят сродни души, за да ги разберат по-добре, а не да седят и само да се вайкат. Няма лошо да споделят проблемите-така им олеква. А и съвет от човек, който е минал по твоя  път, тежи много повече от макар и добронамерените думи на останалите. За куража съм съгласна-трябва да се посочи светлината на тези, които са я загубили. Но не ги обвинявайте, че търсят разбиране и добра дума. Praynig

# 41
 smile3501
Колко оптимизъм лъха от поста ти Simple Smile

# 42
  • Мнения: 483
 Hug много хубаво, и аз имам такива пориви, но като се кача на кантара и падам отново  Crazy

# 43
  • Мнения: 2 388
Hug много хубаво, и аз имам такива пориви, но като се кача на кантара и падам отново  Crazy
]

Ако това ще те успокои - и аз съм така. За това....нямам вече кантар. Така или иначе ще се отслабне - 2 или 3 месеца по-бързо или по-бавно ми е все едно.
Свиркай си

 

# 44
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Благодаря,че ми повдигна духа!Нека мислим и изглеждаме пролетно!


Много е оптимистично,наистина по някога трябва по-ведро да се гледа на живота! newsm03

# 45
От 6 месеца се чувствам така -всеки ден ми е необикновен Laughing

# 46
  • Мнения: 402
Момичета, всичко е в главите ни, не извън нас. Ако се събудиш с мисълта - още един тъп ден  Sad, денят ти със сигурност ще е такъв.
Знаете ли какво прави най-добрия хирург, когото познавам - всяка сутрин когато дойде на работа, минава през всяка стая с болни, отваря вратата и казва:
- Здравейте момичета/момчета, днес изглеждате страхотно, явно лечението върви добре, хайде усмихнете ми се всички за добро утро, точно така, браво!
Извинете за дългото обяснение, но това е точната илюстрация на това, колко е важно да си мислиш че си добре, за да се чувстваш добре.
Браво smile3525 на авторката на темата, само така.



# 47
  • Мнения: 2 388
Момичета, всичко е в главите ни, не извън нас. Ако се събудиш с мисълта - още един тъп ден  Sad, денят ти със сигурност ще е такъв.
Знаете ли какво прави най-добрия хирург, когото познавам - всяка сутрин когато дойде на работа, минава през всяка стая с болни, отваря вратата и казва:
- Здравейте момичета/момчета, днес изглеждате страхотно, явно лечението върви добре, хайде усмихнете ми се всички за добро утро, точно така, браво!
Извинете за дългото обяснение, но това е точната илюстрация на това, колко е важно да си мислиш че си добре, за да се чувстваш добре.
Браво smile3525 на авторката на темата, само така.


Браво на този лекар. Защо ли всички не бяха такива. Аз няма да забравя за първото ми раждане една акушерка как ме плашеше, че с този корем нямало да мога да напъвам и как бебето щяло да се удуши. А накрая го изкарах с точно 3 напъна и без нито един шеф - 3.50 кг.
Вярата е важна...и силата.
От мен страхотен ден  sohappy sohappy sohappy

# 48
  • Мнения: 94
Браво на mama jojo.Много е права.  bouquet

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 207
   bouquet супер тема така се чувствам всеки ден от петък на сам и смятам така да продължавам в това съм се убедила като стана сутрин и си кажа да съм щастлива и така тръгва целия ми ден дано повече такива хубави теми да има

# 50
  • Мнения: 62
мацки, като пусках темата бях сигурна в едно нещо и така и стана. Сега ще го споделя с вас.
В световната драматургия темата за доброто е използвана много малко, а темата за злото или лошото - стотици, хиляди пъти повече. Пуснах тази тема в този форум, защото чета и виждам колко мъка и подтисната любов има в жените, даващи живот...и ме заболя.
Много се радвам, когато прочета, в някоя тъжна тема мнение на някоя мама, която да даде кураж, да обезцвети проблема, да го поразмие. Има едно гениална реплика, но не помня от кой филм беше - "Кое прави твоите проблеми по-важни от тези на другите? - Мои са!"
С всичко това искам да кажа, че трябва, колкото и да мразя тази дума, всеки път, когато прочетем или се сблъскаме с проблем на друг човек и той ни докосне, да му даваме кураж. Не за пишем, че и ние сме като него - той, човекът с проблема това го знае, а да му изпратим светлина, енергия, кураж и любов.
Благодаря на всички мами, които го правят тук, защото тук има много мъка.
Целувам ви


BOJE! IMALO TAKIVA HORA -napravo si zaraziavashto "polojitelna"!   bouquet  "светлина, енергия, кураж" и любов na vsichki!  Heart Eyes Hug

# 51
  • Мнения: 62
....ами съжалявам за латинските буквички........  Embarassed  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт