Трайност на храната от детската кухня?

  • 1 713
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 381
само веднъж съм давала храна не в същия ден. Аз я замразих, защото я взех в четв, а я дадох в събота. Мисля обаче ,че не е правилно да се дава супата за вечеря. . По-добре да хапне половин супа и основно, отколкото супа за вечеря.

# 16
  • Мнения: 3 479
Аз давам супата и яденето на обяд (почти винаги си ги изяжда целите) и за вечеря нищо не остава Laughing . Вечер му готвя и в повечето случаи гледам да е ядене, много рядко супа със сухар. В нашия квартал има майки, които вземат по две порции ( допълнителната е с картата на някоя отказала се майка) и така често имат ядене и за уикенда. Не съм чувала обаче да ги замразяват, просто ги слагат в хладилника и ги дават. Някои даже и след 2 дни. Ми то ние не ядем старо ядене, пък на детето си как да дам ядене от преди два дни?

# 17
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Eva
Мисля обаче ,че не е правилно да се дава супата за вечеря. . По-добре да хапне половин супа и основно, отколкото супа за вечеря.

Как бе Ева Rolling Eyes
Знаеш, че си изяждаме супата и второто на обед, а десерта следобед  Wink
Как да ми остане манджа да вечерта Confused
Давам й вечер домашна супа, приготвена преди 3-4 дни и замразена по бурканчета.Размразявам  вечерта колкото ми трябва и я давам със сухар или малко хляб.

Това за трайноста на храната от кухнята е 100% ако е на стайна Т, а не в хладилник Wink (въпреки, че аз четох нещо от сорта на 4-5часа, но не съм сигурна, ще проверя)
Давала съм и на следващия ден най-късно на обед, но рядко, защото както вече казах Хриси омита всичко, та не остава за хладилника Laughing

Общи условия

Активация на акаунт