Един въпрос ме мъчи

  • 3 888
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Е защо да не спестим на човек излагацията? Помислити дали няма да сте благодарни, ако вие сте със смъкнат цип и някой ви каже. Ще кажа, разбира се, но на ухо, по-заговорнически някак си, а не да ме чуят в радиус от 5 метра всички, та на човека да му ида да се изпари на мига! Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Имам личен опит от подобна случка, само че потърпевшата бях аз. Преди няколко месеца си вървя по улицата и ме догонва непознато момче да ми каже, че ципът на полата ми е бил разкопчан (ципът е отзад). Благодарна съм, че ми каза, защото не ми се мисли, ако бях минала в този вид по главната в Пловдив. Та в този ред на мисли - бих казала. Да, човекът може да се почувства неудобно, но със сигурност ще му спестя още по-големи неудобства.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за всичко уведомявам и то винаги без бой Wink

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами ако видите жена, на която явно... й е дошъл цикълът без да разбере Embarassed Ще й кажете ли, че се е изцапала? Rolling Eyes

Именно по този повод казвам, че няма да кажа на непознат.
Казах на една госпожица, и то - в дамската тоалетна, само двете бяхме. А тя - каква ми била работата да и гледам в задника. Ееее, то няма угодия ooooh!

# 19
  • Мнения: 805
И аз съм била потърпевша. Слизам по стълбите, а долу на пейката едни момченца ми се радват, чак мрат. Добре, че съм идиот, та не ми трепна, к'ато се видях. Напротив, стана ми много смешно от радостните им физиономии в главата ми.
Бих казала.

# 20
  • Мнения: 677
Бих казал,разбира се..А и ше ви замола,ако ме видите така,също да ми кажете!
Благодарско предваре!

# 21
  • Мнения: 793
Ще кажа, разбира се, аз съм изпадала в такива ситуации и бих предпочела някои да ми беше казал, като ходих до кварталния магазин със смъкнат цип, вместо после две седмици да го обикалям от притеснение  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 891
Казвам, жестикулирайки...

# 23
  • Мнения: 3 423
А бихте ли предложили да закопчаете разкопчания цип? Дуцка?
Ами ако някой нарочно си ходи с разкопчан цип?
Аз познавам мъже, дето са се родили с ципа надолу.

# 24
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Отначало ще се опитам да подскажа с поглед или дискретен жест, но ако човека не вдява директно ще му го рекна, независимо дали го познавам.

# 25
  • Мнения: 1 533
Аз бих казала, поставям се на мястото на разкопчания дюкян и искам да ми кажат, по-добре да се засрамя от един човек, отколкото да ми се смеят десетки. Оня ден отивам до магазина с Яна поразходихме се из квартала и чак като се прибрах, намерих отзад на главата ми една огромна грозна фиба, цялата в брокат и камъчета, която яна явно ми е защипала. Хората са си мислили, че сама съм се аранжирала така. Срам!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И аз бих казала за ципа. Ама за бримка или цикъл Stop

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Бих казала - да. Какво пък, да става човека за посмешище...  Crazy

# 28
  • Мнения: 391
Бих казала .Може би в края на раговора ,когато вече ще се разделяме,за да не се налага  човека да продължи  смутено да общува  с мен. 

# 29
  • Мнения: 5 622
Имала съм такива случки. И с мъже и с жени. КАзвала съм им винаги. Струва ми се ужасно да ходят така, без да подозират и хората да ги подиграват. Казвам веднага, че ципът им не е закопчан.... Малко се смущават в началото, но то е защото И АЗ съм видяла, че са с разкопчан цип/копчета. След това определено настъпва облекчение, че все пак навреме им е казано и са взети мерки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт