''Спортът'' - как поддържате фигурата си?

  • 13 065
  • 227
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 928
С мързел-толкова ме мързи,че изобщо не се сещам за спорт.Иначе около година посещавах часове по Фет-бърнинг йога и много ми харесва,но...................... smile3507

# 166
  • София
  • Мнения: 2 381
Разходка - почти всеки ден ходя поне по половин час пеша. Обичам да се мотая по улиците, а понякога не ми се чака транспорт и кратките разстояния ги взимам пеш.
Карам велоергометър от няколко седмици - поне 2 пъти седмично по 15 мин на 1 степен. Не ми се смейте.  Naughty Не съм от най-спортните натури. Ще увеличавам времето постепенно. 
 Thinking
Тичам по 1,5 км. - 2 км., когато мога или преценя, че съм напълняла.
Ходила съм на каланетика, но спортният център, в който ми допада инструктурката ми е далече вече. Пилатесът също ми допада, но нещо не съм се организирала да ходя. 

# 167
  • Мнения: 3 319
Разходка и домакинска работа Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 177
Ходя на каланетика 2-3 пъти седмично и понякога се прибирам пеша от работа (към един час ходене е). Ще ми се това "понякога" да е по-често, но желанието по-бързо да се прибера надделява Tired

# 169
  • Мнения: 3 674
Кундалини Йога,Хатха Йога и Тай-Чи.

# 170
# 171
  • Мнения: 1 339
Сега Кростренажор  Grinning

# 172
  • София
  • Мнения: 2 381
Да ви кажа честно, след морето съм доста разочарована от външния вид на българите. Дебелани и дебелаци! То, едни целулити, шкембета, сланини...  ooooh!

# 173
  • Мнения: 6 958
Да ви кажа честно, след морето съм доста разочарована от външния вид на българите. Дебелани и дебелаци! То, едни целулити, шкембета, сланини...  ooooh!

Аз съм една от тях и какво да правим сега?  newsm78

# 174
  • Мнения: 141
тренирам колкото да не е без хич, така или иначе съм астматичка и не мога мн мн. всеки ден - 15 км (или 10, ако мн ме мързи) на велоергометър, имам и едно малко уредче специално за трениране на бедра, 500-600 свивания на ден с него,а също гледам поне 1-2 пъти в седмично да вървя мн пеша, например като ходя до НДК за веги вкусотийки да отида и да се върна пеша (живея до Герена и ми се събира доста ходене)...Общо взето е това.

# 175
  • Мнения: 5 362
Фитнес.

# 176
  • София
  • Мнения: 2 381
Да ви кажа честно, след морето съм доста разочарована от външния вид на българите. Дебелани и дебелаци! То, едни целулити, шкембета, сланини...  ooooh!

Аз съм една от тях и какво да правим сега?  newsm78
Не, че аз съм манекенка, ама си беше гадна гледка. Ще трябва по-често да си я спомням, като посягам към сладкишите.
И, за да не влезем, в категорията на дебелите си трябва спорт.

# 177
  • Мнения: 6 958
Да ви кажа честно, след морето съм доста разочарована от външния вид на българите. Дебелани и дебелаци! То, едни целулити, шкембета, сланини...  ooooh!

Аз съм една от тях и какво да правим сега?  newsm78
Не, че аз съм манекенка, ама си беше гадна гледка. Ще трябва по-често да си я спомням, като посягам към сладкишите.
И, за да не влезем, в категорията на дебелите си трябва спорт.

Спорта, че помага помага..., но аз нямам против било ''дебели'', било ''слаби'' хора да виждам по улиците, по плажа и т.н. кой какъвто си е за себе си го прави, аз не съм човека който ще съди някой с нещо... не го казвам това, само защото не съм с перфекти пропорции, а просто така... моето тяло си е мое, твоето си е твое, на другите си е тяхното и толкоЗ  Mr. Green

# 178
  • Мнения: 2 956
Разходки, домакинска работа, чат пат Тае-бо, Пилатес ,а от скоро и по малко бягане.

# 179
  • Мнения: 3 674
Да ви кажа честно, след морето съм доста разочарована от външния вид на българите. Дебелани и дебелаци! То, едни целулити, шкембета, сланини...  ooooh!

Аз съм една от тях и какво да правим сега?  newsm78

Joy Вие ще ме уморите...дебелаци в България.... Joy Оххх, как бих искала да дойдете тук в Сакндинавия...еле па в Щатите.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт