"Ферари"-то на Слави-2-ра употреба

  • 8 467
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Ново или старо, никой насила не го е карал да се състезава за него!
От самото начало се знаеше каква е наградата така че не виждам защо се впрягате всички, че не били пари или че била тъпа наградата, да не е била тайна през цялото това време та се правите на изненадани и възмутени???

А иначе за това дали е ново или старо, все ми е тая!

# 16
  • Мнения: 3 569
Слави Трифонов е смешник.

# 17
  • Мнения: 674
Да колата не е нова. Даже Слави май или някой друг беше казал че е на 30 000км. Но такава кола с толкова екстри като въпросната мъжо каза че няма как да е нова защото цената и ще е мужду 220 000 - 280 000 евро. Такава сума Слави трудно ще извади а пък и за спонсорите не е никак малка. А колата се е продавала отдавна в Мобиле.БГ това го потвърди брат ми от автокъща А2.

# 18
  • Мнения: 391
Метин Енимехмедов-победителят в конкурса на Слави е вкарал "Ферари"-то в автосервиз. След няколко теста станало ясно, че колата дърпа встрани и е неустойчива. На всичкото отгоре дълго време е била обявена да продажба в www.mobile.bg newsm78


А-ле-ле! Какъв проблем само!

# 19
  • Мнения: 817
Разбира се, че не е ново Ферарито.
"Ферари" не е кола, която можеш да отидеш и да си купиш от магазина ей така, дори да имаш нужните пари. Всеки нов модел излиза в ограничена бройка, предназначена за колекционери и за да си поръчаш, тярбва да имаш още поне 2-3 ферарита в гаража Wink

А ,много ми е интересно първото от двете-трите ферарита как си поръчваш newsm78 Както всяка марка така и Ферари пускат лимитирани серии,но не за всички.

# 20
  • Мнения: 505
Дори и да е втора употреба, какъв е проблемът? Вие какво очаквате, че някой ще подари кола за половин милион лева ли?  Thinking Никога не е казвано, че Ферарито е ново и не мисля, че това е някаква новина.  Peace

# 21
  • Мнения: 677
Аз не вярвам.Не допускам,че Слави Трифонов би посъпил толкова евтино.Не е в неговият стил.
Шанел,знаеш,че храня симпатии към теб..Обаче в случая си в дълбока заблуда..Стилът на Слави си е такъв и той би постъпил толкова евтино..
А и той не е казал "ново Ферари",а просто Ферари..

# 22
  • Мнения: 490
Егати проблема !!! Whistling

# 23
  • Мнения: 5 370
Слави Трифонов е смешник.
Защо?

# 24
  • Мнения: 2 161
Аз не вярвам.Не допускам,че Слави Трифонов би посъпил толкова евтино.Не е в неговият стил.
Шанел,знаеш,че храня симпатии към теб..Обаче в случая си в дълбока заблуда..Стилът на Слави си е такъв и той би постъпил толкова евтино..
А и той не е казал "ново Ферари",а просто Ферари..

Добре,добре.Няма да допуснем Слави Трифонов да застане между нас. Wink Вярно е,че не съм чувала да се коментира ново ли е,старо ли е ферарито.И точно по тази причина не допусках,че колата може да е стара.Тя не е стара,де,30 000 км са нищо.Но все пак,колата трябваше да бъде чисто нова.Дори да не беше ферари.Аз не бих се състезавала за употребявана кола.А каквото и да говорят,че било за емоциите и тинтири-минтири...всеки беше там заради колата.

# 25
# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Слави Трифонов е смешник.

пропуснал си жалък... а дали след това ще е смешник или друга дума. Whistling

# 27
  • Мнения: 3 423
Щефан Рааб не изпедерастява така.

# 28
  • Мнения: 5 370
Слави Трифонов е смешник.

пропуснал си жалък... а дали след това ще е смешник или друга дума. Whistling
Защо жалък?
Аз продължавам да упорствам....тъпа съм, селянка, искам повечко обяснения. Whistling

# 29
  • Мнения: 1 409
Слави Трифонов е смешник.
newsm10 Абсолютно точно казано

Общи условия

Активация на акаунт