Мило,кръгло ми коремче, я кажи - на топличко си скрило най-хубавото ЮНаЧЕ, нали?

  • 18 991
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Шоши ми даде идея как да ви пратя и аз малко снимки ама са Небременни  Mr. Green Ако на някой му се гледа: http://harizanova78.multiply.com/photos

# 16
  • Мнения: 545
Привет и от мен!  bouquet
Ketkata,аз също съм се насочила за раждането към Майчин дом.Сестра ми ражда там и ако не те притеснява мизерията като цяло,значи всичко трябва да е наред! PraynigБебетата са си в стаята при теб,не им дават нищо,тъй като са привърженици на кърменето,дори те поощряват за това,редовно си преобличат мъничетата и упойката може да е епидурална,за да не си пропуснеш изживяването все пак! Grinning
Аз мисля,че е най-добре да се отиде предварително да се поразпита пак,но съм си малко суеверна,та отлагам засега!
Засега чао!

# 17
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
здравейте и от мен.доста се посмях с това за киселините и позата за спане  Mr. Green много сте забавни.аз нямам време да се притеснявам за позата си за спане,понеже Герито спи при нас  Rolling Eyes така че каквато е да е позиция да съм заела,почти винаги на ръба на леглото и налегната от малката,стига да заспя ми е удобна.е по корем просто е неудобно та се надявам че не вредим на бебенце.не знам как ще е като станем четирима.....
и още една бъдеща булка-честито,много ви се радвам   bouquet
много хубави снимки!!! Еличко а това там грънци ли майсторите и къде?
тук времето е мокро,вали,но поне не е студено.иначе сме затвореи вкъщи,без разходки.....  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен.И аз да се разпиша в новата темичка.Заглавието е страхотно.Добре дошли на новите мамчета.Пожелавам ви леко бременеене.Днес ходихме на преглед и ни казаха че 100% ще си имаме момченце и че всичко си му е добре.В смисъл че за 6 месеца и половина се е развивал добре.Даже ми казаха че вече се е обърнал с главичката на долу както трябвало.Чухме как бързо му бие сърчицето.Пожелавам ви лека вечер момичета.

# 19
  • Мнения: 2 529
И един въпрос до опитните мами-какво значи малко по-увеличени стойности на белтък в урината???? Хемоглобинът и той ми е нисък, но това си го знам от преди, чудя се за белтъка.
Айде, до следващата ми почивка  Outta Joint

Шоши, каква хубава и фина бременна си ти!  Flutter Към пожеланията добавям и да запазиш чудесната форма и след още няколко дечица  Hug
Иначе аз не съм осведомена колкото Лъвичката (а и като за втора бременност нещо този път не си давам зор да се образовам  Wink ), но понеже сега в понеделник дадох урина и имах минимално количество белтък, та все пак от кумува срама попитах докторката на какво се дължи, макар и тя да ми каза, че няма нищо обезпокоително, та ми отговори нещо за разширяване на някакви канали и пропускане на такова минимално количество, но кой да слуша задълбочено  Whistling Все пак мисля, че и при теб няма нищо обезпокоително  Simple Smile

Еличко, не забравяй да ни зарадваш със снимки и от сватбата. Очарователна двойка сте и как ще ви отива и едно бебчееее!  Grinning

Поздравявам сърдечно и ted и Кетинка  Hug
А за заглавията на темите, честно си признавам, че не помня нито едно заглавие на наша или чужда тема, но някак си внасят ведри нотки все пак, въпреки всичко поетичното у мен не работи и не мога да се включвам по тази част.
Последно ми се иска да кажа, че явно много философски съм взела да гледам на раждането и не се страхувам нито за себе си, нито за детето този път, решила съм да се доверя на вътрешното си усещане, че всичко ще е наред и на това отгоре да взема решение къде и как да раждам. Освен това статистиката показва, че 95 % от ражданията завършват съвсем нормално и с раждане на здраво дете, дори без намесата на лекар, а само с добра акушерка, така че една положителна нагласа че и ние сме в тези 95 % не мисля, че ще ни навреди  Party 

# 20
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Лионес, чакам снимка да видя позата ти на спане!  Hug
И един въпрос до опитните мами-какво значи малко по-увеличени стойности на белтък в урината
Химически състав.

Белтък.
По-добре е да го няма.
Но той може да се появи при ситуации, свързани с нарушена пропускливост на съдовете.
При подрастващите най-често се наблюдава ортостатична протеинурия, когато поради рязка смяна на тялото (от хоризонтално във вертикално положение) белтъкът по-бързо прониква в урината. Това се смята за физиологична норма.
Тревожно е, ако е високо количествoтo на белтък - протеинурия. Причината може да е нефрит, нефроза - трябва консултация с лекар.
Белтъкът е много важен показател при бременност.
Съществува показател ОПХ -оток, протеинурия, хипертония. Това говори за нарушена функция на бъбреците, която води до оточност и е възможно повишаване на артериалното налягане.

http://rozali.com/health.php?l=a&p=205
Шоши, умрях от жега последния път, когато си спах на изобретението, сега съм в почивка и скоро пак ще опитам. Непременно ще приложа снимкова материал  Peace

Момичета, благодаря за похвалите и комплиментите   bouquet

# 21
  • Мнения: 50
момичета,направих регистрация в www.snimka.bg................за да имаме местенце за снимки и създаване на албуми и да може ,ако не лично поне да се видим на снимка и да придобием реална представа една за друга Wink
албумите ще са скрити и ще имат сравнително ограничен достъп Winkако искате да са видими само кажете за да го направим!!!!!
ако желаете да качите някоя ваша снимка заповядайте,аз вече го направих с моя Laughing
потребителското име е:june07
парола:062007

сега е време за сън Joy
лека нощ от мен и бебчо  bouquet

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 00:35 от silvadge

# 22
  • Мнения: 1 488
ПУ 22-ра! Вий само дебнете кой по-първи ще драсне  smile3502 Ади и от мен едни добри слова за нашата гордост Лъвичката  smile3501 Eli4ko ние отказахме да я правим на 24 сватбата защото на 23 аз имам РД и много нагорно ще ми дойде  smile3503 та решихме на 3-ти ,обаче то национален празник и накрая на 10.03 ще е паметния ден. А за паричките за ритуала хората искат 140 кинти, а от там нататък Фото право 60лв. Видео право 30лв. и дрън дрън да не ти изброявам. Аз само фото право ще платя.Живо си изнудване! smile3512 Аз се чудя защо никой от мойте приятели не е правил такъв ритуал. Хората предпочитат църковен. Аз обаче не съм кръстена и не исках църковен, пък и е пости вече и църковни доколкото знам не може. А за предложението за сън на Адашката  newsm62 и аз искам снимка да видя как става тая йога, че нещо ми е много Х. За спинкането и аз спинкам вече добре което малко ме изненадва, но какви пък киселини ми се появиха    #Onfire много зле е работата и не съм убедена ,че е от храна защото аз никога не съм имала проблеми с корема и не съм имала киселини . Да се надяваме, че е моментно! МКТ как върви освежаването     redecoration ? Адис чао от мен и   Kissing Heart

# 23
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен в новата тема,заглавието е чудесно.Много са готини снимките на silvadge , Еличко и Шоши.Как сте мили мами , на мен вчера ми беше лошо , но днес съм по-добре. Аз утре съм на консултация и дано всичко да е О,К.Нещо нямам тия дни апетит и се претиснявам утре лекарката да не каже пак , че съм слаба и трябва да кача повече килограми.Сега съм качила 6-7 кг. Дано да съм в нормата , но стига съм ви занимавала с мойте проблеми.Чао за сега от мен.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 305
ycu, добре че сте отложили сватбата, иначе щеше да си булка-шушулка в събота!  cold А за парите - така е, кожодерстват, защото сватбата е от нещата, които човек прави веднъж (е, хайде, рядко) в живота си и знаят, че е склонен да даде пари, само всичко да мине добре.

А сега, за всички, които искат идеи за начин на спане, ето моя принос:
Леглото е само мое!
Ама кой ли ще ме остави така...  Simple Smile

Всъщност, днес в една книга гледах поза за спане по корем, с подпъхната възглавница под горната част на бедрата. Вярно, че дупето стърчи нагоре като покривче, но пък за корема се освобождава място. Не съм я пробвала, но довечера... Ех, докъде я докарахме - да търсим нови пози за ... СПАНЕ!  Laughing

# 25
  • Мнения: 229
И аz съм тук,мами Hug Как сте?Аz вчера до 22часа боядисвах спалнята си Wink Моя човек даже ми каzа колко ми се въzхи6тавал,че така работя с валяка,качвам се на стълбата  с корема и т.н. Mr. Green Аz се чувствам добре...06те си седя на + 6кг.Вчера бях на преглед и беба си е на мястото Heart EyesНа мен ми остават о6те около 13 седмици до раждането,zначи по малко от 3 месеца и съм много доволна...
Добре до6ли на новите мами и на новите бъде6ти булки успех в подготовките zа сватбата Peace
Да не zабравя да ви се оплача....онzи ден ударих колата..Ама колко се ядосах само,нямате представа... #Cussing out на себе си де...От 2 години имам книжка и не бях правила дори една драскотина и сега какво ми стана неzнам.Не можах да вzема един zавой и се ударих на ъгъла на една желяzна врата...само фара отиде и малко от бронята отстрани,ама въпреки това много ме е яд smile3515 Навсичкото отгоре май съм улучила единствения индивид от мъжки пол на света,който не иска да има кола(имаме я по мое настояване) и вместо да ми се раzвика като нормален Мъж  той ми вика"Ех,как бих искал да я бе6е блъснала така,че да не става zа ни6то,че най накрая да нямаме кола" Shocked

# 26
  • Мнения: 116
Приех идеята на Silvadge да си сложим по някоя снимка на нас и децата ни в общия албум (june07 с парола 062007 na site: snimka.bg ) за да се запознаем виртуално.Аз вече си сложих.Нямам снимки с корема т.е. имам снимки,но не се вижда,че съм бременна.Като се сдобия с такива ще ги пусна да ме видите и бременна.Очаквам всички да си сложите по някоя снимка!

Приятен ден от мен , макар,че навън е мрачно!!!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 305
МКТ, браво на тебе - скопосна мама, че и с малко килограми! Хубаво е, че се чувстваш добре! А пък и на слънцето има петна - не се коси за ударената кола, щом хора не са пострадали и подлежи на ремонт, няма страшно. Моят мъж казва, че шофьор се става едва когато удариш три пъти колата. Сигурно има нещо такова - след третия път вече претръпваш, знаеш каква е процедурата по оправянето, пък и процедурата по ходенето в КАТ също  Rolling Eyes

Тъкмо днес смятах, че на 2 март ще ми остават 100 дни до термин и това ми се стори много хубаво, а ти вече си ги стигнала.  Laughing

# 28
  • Мнения: 229
Lilibon,мерси ...и аz вече се успокоих,само в началото ми иде6е да  #2gunfire Ама хормони,какво да се прави Joy Искам и аz да сложа снимки,ама 6те чакате до довечера Grinning

# 29
  • Варна
  • Мнения: 912
Здравейте и от мен в новата темичка  Simple Smile
Вчера случайно попаднах на страницата на Майчин дом - Варна и видях, че имат 4D и предлагат филмче на бебчето  Simple Smile , в рекламата, която са сложили се вижда всичко толкова ясно и не издържах и звъннах - казаха ми, че струва 60лв., но като попитах в коя седмица на бремеността е най-добре да отида, ми отговориха с въпрос  Rolling Eyes - питаха ме аз в коя седмица и като им казах, отговориха, че съм подходяща. Някоя от бъдещите мами тук пробвала ли е вече тази екстра?

Общи условия

Активация на акаунт