Мило,кръгло ми коремче, я кажи - на топличко си скрило най-хубавото ЮНаЧЕ, нали?

  • 19 071
  • 277
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 559
Аз пак да се разпиша.
Ох като ви чета вашите половинки колко са внимателни и как са ви събудили сутринта, чак завист ме хваща... моичкия хич го няма в това отношение  #Puppy dog

madame, аз лично бих пробвала със степера, то тялото би следвало само да си покаже, ако не му хареса. Просто ще трябва да внимаваш.

А, Кетка, не е само твоя така. Снощи му казвам: Да знаеш, че съм си купила мартеница от твое име, утре да ми я дадеш! - Добре.
Е, не само, че не ми даде нищо, ами забравил и неговата да си сложи (аз за разлика от вас спя като пън и даже не го усещам кога тръгва за работа Embarassed) Но на мен спря да ми прави впечатление това мнооого отдавна. Нали си ни обича... Laughing
За степерите - моя е натирен в ъгъла да прашасва, докато родя. Страх ме е чак толкова да се натоварвам, че нали си патих с първата бременност... Разчитам на разходките.
За кошарите: Напълно съм съгласна с мнението на Lioness. Като сме си в Силистра, Стефан спи на такава, е вярно - китайско производство, но е супер. Братовчед ми се натика в нея с дъщеря си и не успя да я счупи! #Crazy Има си и цип да излиза, ей голям кеф, както и колелца, ама те май нещо като за украса сложени. Иначе е опростена, няма различни нива, но за голямо дете е супер. Сега ще си я вземем баткото да спи в нея, а малчо ще намаже в дървената кошара.
Засега за друго не се сещам. Хайде лека нощ и до утре!

# 196
  • Мнения: 2 567
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави всички!


Ние се преместихме в Мюнхена града голяма.  Grinning Засега сме само с положителни емоции и с още много кашони за подреждане и нови мебели за купуване Party

# 197
  • Варна
  • Мнения: 2 305
МКТ, мерси за линка!

Шоши, хайде на късмет да е в новата къща!   bouquet

Днес във Варна времето е прекрасно и си откраднах едни 40 минути сутринта да отида пеш до работа. Всички храстчета вече се перят с мъъънички зелени листенца, повечето дръвчета са цъфнали, птиченцата се обаждат оттук-оттам - въобще на човек му идва едно настроение, което някак не се получава, докато си в колата на път за работа.  Simple Smile
Затова сега съм доволна - хем естетика, хем се пораздвижих, хем отървах половин час висене в офиса.  Simple Smile

Приятен ден на всички и много пролетно настроение! А щом пролетта е тук - не може лятото да е далеч, нали?

# 198
  • София
  • Мнения: 212
Днес хич ви няма  Simple Smile,за срещата за сега се очертаваме Blues ,Ketkata и аз. Има още 7 часа,дано да се включат още .Срещата е в Мола на Стамболийски на последния етаж \където са заведенията -нека да седнем в Хепи за да се намерим по-лесно \не че няма да се познаем по коремчетата.

# 199
  • Мнения: 46
Добро утро мами с коремчета,

честита баба марта на всички!
съжалявам че вчера неможах да ви честитя,но не ми остана време да се вклуча.

Честито на ШоШи за новия дом  bouquet

Ketkaвнимавай с претоварването по магазините,знам колко е изкушително но най-важното е да се пазиш.Моята болка се оказа че е от притискане на пикочния мехур,и сега като ходя редовно до тоалетна няма никакъв проблем.
искам да те питам за кошарката която вчера беша сложила в поста си-тази жилто и черно която беше,от снимката видях че е от сайта на пакостник,но неможах да я намеря там все пак.Ти откаде я намери.Аз също се чудя дали дане си вземем такава сгъваема кошарка,а и са мънички а в стаята нямаме много свободно място,и такава би ми свършила работа.А другата коята съм си харесала е такава:http://www.pakostnik.com/bg/pics/3192563225.jpg
но има още време да помислим и да си изберем.За сгъваемите само ме притеснява дали са достатъчно стабилни,а като започнат бебоците да се изправят няма ли да ги обръщат?

айде лек и усмихнат ден от мен

# 200
  • Мнения: 49
Здравейте Hug

Lilibon много хубаво си описала сутришната си разходка с разцъфнали храсти и п т.н.  Simple Smile за съжаляние в София е мрачно слънчицето още не се е показало  Sad, но поне е топло.

За срещата мястото е ясно вече, но часа 18:30 ли си остава, че не се споменава. То Happy  е бая голямо има да надзъртам по масите на хората за бременелки така, че ако видите една заблудена окръглила се мама свиркайте Joy

Чао и хубав ден от мен Laughing

# 201
  • Мнения: 4 559
Здравейте, красиви мацки! Ние имахме кошмарна нощ исега съм ей така Tired, затова набързо:
happywoman, абсурдно е да се преобърне кошарата, детето трябва да тежи около 100 кила и да е чедо на Крали Марко, да речем, че да обърне кошарата. Или кошарата трябва да е някакво много кофти производство, но след като сме вече в ЕС не вярвам да има такива изцепки. Така че спокойно. Единственият минус според мен е, че детето може да я ползва максимум до към третата, айде четвъртата година, но те и дървените кошари не са за много по-дълъг срок. Да не говорим, че удобството със сгъваемата кошара е несрванимо - имах приятели, които си ни идваха на гости с тяхната, бухкаха щерка си вътре и айде на купона! Peace
МКТ, вчера забравих да ти напиша, че много ми стана мъчно, задето никой не ти е пратил мартеничка и от всички, накичени по мен, една си нарочих за теб, а една от тези, дето съм ги сложила на сина ми, е нарочена за твойто синче, дано това ти е малко утеха и дано си си направила хубави мартенички! Hug
Айде аз отивам да се гътна, че и дребния заспа, малко да наваксам от снощи! smile3524

# 202
  • Мнения: 118
Търся само и единствено кошарка на ТСМ от ХАУК

Lioness, ако съм разбрала правилно какво търсиш, това би могло да ти помогне /изрових го от един форум/:

ТСМ нямат сайт с адресите на магазините си така, че ако имате информация къде са те предлагам да пишете тук. Аз имам това http://www.atrakcion.com/catalog/index.php.
http://www.bigshop-bg.com/

-До Халите на " Екзарх Йосиф"
-В Хаджи Димитър на ул. Ильо войвода има склад
-с/у Била в Младост
-Младост в блока където бяха корекомите на Квеле има сервиз за телевизори телефони и т.н. и вътре продават и ТСМ - има доста неща.
-Св. Наум като тръгнеш от х-л Хемус поСв. Наум преди сфетофара на Милин камък от дясно се намира.
-Люлин на кооп. пазар.
-От дясната страна на бившия супер Насър на Г.М.Димитров
-На Стамболийски и Одрин - пада се на трамвайната спирка, на пазара Д. Петков - от към Пиротска
-Има един на "Шишман"
-Има два склада.Единият е до митницата на Кукленско шосе,в бившото ЗДМ /Завод за Дървообработващи машини/ Другият е пак на Кукленско до хотел Родопи ,в помещение на бившият завод за Метални конструкции.


Стискам палци!

# 203
  • Мнения: 118
Ох, много забравям..  Още за ТСМ:

Фирмата вносител се казва "Айвън 77" и складът й е в Пловдив, до митницата.Пак в този район е и складът на на другия по-малък вносител "Квазер електроникс".

# 204
  • Мнения: 46
и аз ходих да ги издирмвам ТCМ-ите,ходих в младост и в пловдив
и на двете места няма почти нищо интересно,а за кошари да не говорим,като попитах ме гледаха странно и казаха че много отдавна не са получавали
а по другите магазини из софия не съм ходила и незнам какво има

# 205
  • Мнения: 229
Благодаря много на мом_ан,че си е нарекла мартеничките на нас Hug и на Кетката zа виртуалната мартеничка Hug Страхотни сте...ама вие си го zнаете де Peace
Аz много ви zавидях zа сре6тата...айде да си иzкарате добре и после да раzкаzвате...

# 206
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Мархаба тудей   bouquet

ПО одисеята с кошарите  Close - ходих на доста ТСМ магазини (звънях и в Пловдив даже). Ketkata , ВЕЛИКОЛЕПНА СИ  newsm51 newsm51 newsm51, направила си невероятен списък, а още повече, че ме трогваш  Hug .
Лошото е, че тези, хубавите кошарки на ТСМ by Hauck са свършили, няма внос, вероятно няма и да има  Cry. В момента има масов внос на едни страхотни боклуци, които са ниски, нестабилни, нямат куп екстри, а отделно нямат и завет, защото отвсякъде зеят мрежи. Горещо съветвам да не купувате от тях, защото моделите на Бертони са даже по-хубави Money.
Аз за момента съм се спряла на вариант - ХАУК.

happywoman, да много са стабилни тези кошарки. Даже са по-подходящи от дървените легла, защото от дървеното легло се излиза по-лесно (твърдо е и крачетата и ръчичките имат опора да се изкатерват). А при кошарите "стените" са от плат и не могат да дадат стабилност за катерене. Моят син е невероятен "каскадьор" Joy, а в неговата възрастова група е един от иноваторите в раздел "двигателни умения". Беше един от първите, които започна да се обръща, да се изправя, да се катери и т.н. Е, той все още не е успял да излезе по една или друга причина. Говоря за дете на 1г. и 7 месеца.  Peace


За срещата - комай днес няма да успея да доприпкам  Tired. Имам друга среща за около 17:00 ч. и може би няма да сколасам... Жалко.
Надявам се следващия път да е скоро и да се видим  Heart Eyes.

# 207
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от мен.
Включвам се да кажа, че няма да мога да дойда днес.
Това ми беше ясно още когато насрочехте срещата,
защото имам съвет днес.
Надявам се следващият път да успея да дойда.

Честит празник на всички!
И за вчерашния и за утрешния.

# 208
  • Мнения: 2 530
Ще направя всичко възможно да дойда на срещата, макар че ми изникна нещо, заради което не мога да кажа на 100%   newsm78

# 209
  • Мнения: 118
Е, и тя каква стана.. уж среща, уж сме много навити, а в последния момент..  Cry
Някак ми се струва, че скритата ни самоличност тук ни дава една 'виртуална свобода' да си говорим и по най-съкровените теми, и може би някак ни е шубе да се разкрием, че да не се лишим от нея?? ... чак сега забелязвам колко малко от нас са си написали дори града и квартала, в който живеят. Дано да не съм права с тези изводи!
И това не значи, че няма да дойда, ако се уговорите за довечера!  Heart Eyes
Ох, чакайте да ви кажа вчера историята с мартеницата от милия как завърши  Joy Значи моя човек се прибра и каза, излизай от конците, че не съм ти купил мартеница! Та си представете картинка: минава полунощ, моичкия се е сгънал на 2 на кревата и майстори ли, майстори. Че и синьо конче сложил против уроки, и мънисто с оченце.. абе голяма работа. И като каза готово, и ми я връзва на ръката, и вади още една.. ама толкова малка, че като за кукла направена. И тя със синьо пискюлче. И вика.. тази е за бебо.. и трябва да я вържа за твоята, че засега така си вървите - вързани..  Момичета, разтопих се!! Като му ударих един рев.. няма спирачки..  Rolling Eyes

Та по случая:
smile3532

Общи условия

Активация на акаунт