Обмислям отбиване!

  • 1 215
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
Честит ти тандем! Не знаех, че каката се е върнала към кърменето. Много рядко и за кратко влизам във форума напоследък.
Да, ще взема да опитам някой междинен вариант тогава. ПРосто не си представям как ще посрещаме гости за втория му ЧРД и постоянно ще ми се рови в деколтето. Или пък планираната почивка на море още по-малко си я представям. Трябва да потърсим плаж не за нудисти, ами за не знам какви.  Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 2 687
Steisi, като го измислите плажа - свиркайте.
Аз миналата година толкова дълго бях на морето, пък нито един път не засекох сучещо на плажа детенце.

# 17
  • Мнения: 1 883
Аз от есента обмислях отбиване и се бях наточила на противазачатъчни, ноооо взех че забременях. EmbarassedКъм 3 тия месец вече нямах кърма , а зърната взеха много да ме болят.Цял месец той докато сучеше аз повтарях, че мама "цо,цото" я боли.Една вечер предложих мляко от шише с мек накрайник на Авент.Той порева 2-3 мин, след това аз се направих, че плача и че ме боли.Додох шишето и номера мина.  PeaceДа добавя ,че никога преди не е пил от шише и много се притеснявах какво ще стане.При нас проблема беше ,че откакто се е родил се буди по 4-5 пъти през ноща и освен цица друго не признаваше.  ooooh!Позната аптекарка ми препоръча хомеопатичен сироп за сън.Започна да се буди по 1 път, аз давах шишето и после пак заспиваше.
Сега се буди по 1 път за да се премести в нашия креват.Заспиваме трудно, игри и тем подобни.Опитва се да вкара половината играчки в кревата.Пеем песни до припадък.Често заспивам преди него.

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
малее, а аз си мислех, че на нашата възраст е вредно да се приспиваме с цицка, че сме уж големи вече... ooooh! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 550
Steisi, като го измислите плажа - свиркайте.
Аз миналата година толкова дълго бях на морето, пък нито един път не засекох сучещо на плажа детенце.
Надявам се да не сме ние с малкия първите, че и единствените. Ако не спрем тази пролет, нещата остават чак за есента. После планираме нова бременност и ново кърмене. Кога ще настъпи часът на водката? След още 3 години?

Тази вечер на заспиваме му подхвърлих за горчивото мляко. Как скоро ще става на 2 години и трябва да се научи да заспива сам, защото с години млякото става горчиво. Май се впечатли. Е, първо си сука порядъчно. Заплаших го, когато нещата тръгнаха на към 1 час приспиване. Съвсем без сукане едва ли ще се справи, но ще експериментирам.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 687
Явно има полза от обясненията.
На мен един ден ми се наложи да пия Седалгин Нео и не и давах да суче като и обяснявах, че мама е пила хапче и не може да и даде да суче. Тя много бързо се съгласи и не е настоявала повече.
Иначе и ние сме като вас относно отбиването (ако не сега, то наесен) и плановете за ново бебе. Стискам палци.

Обаче като и обяснявах, че вече не е бебе и че само мъничките бебета сучат често или нещо от тоя род, тя ми донесе едно от нейните бебета и ми го сложи да суче.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 259
Надявам се да не сме ние с малкия първите, че и единствените. Ако не спрем тази пролет, нещата остават чак за есента. После планираме нова бременност и ново кърмене. Кога ще настъпи часът на водката? След още 3 години?
Laughing Laughing По повод на това - точех зъби като отбия Емко да си купя от тези Био Хром ли какви там бяха (че много налитам на сладко), но както се оказа, че поизчакам още май към 3 години. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 2 687
Ваня, чудесна причина си имаш да поизчакаш.
Стискам ти палци за лека бременност и здраво бебенце.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 259
Ваня, чудесна причина си имаш да поизчакаш.
Стискам ти палци за лека бременност и здраво бебенце.
Мерси! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 092
Съжалявам за офф-а , но като ви чета се отчаях! Sad
Много ви се радвам на нервите , издържливостта и търпението.
На Ваня -лека бременност и здраво сладко бебе.
Аз май да взема да се стегна ли ... newsm78 добре де , а кога ще се наспя smile3507

Общи условия

Активация на акаунт