Великден-идеи?

  • 60 527
  • 419
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 98
Момичета,ето и моята идея.
     Имам под ръка кошничка подарена ми някога с цветя (добре че съм я запазила)та в нея поставих парче стереопор,а отгоре го покрих с изкуствената великденска тревичка.Купих си няколко дребни фигурки:пеперуда,зайче и пчеличка на клечки и си изрисувах няколко продухани яйца, които набодох на дървени пръчици (от шишчета).всичко това забодох в стереопора.Дръжката увих с още едно снопче изкуствена тревица.
     В къщи имам много изкуствени цветя.Прежалих 2 стръкчета с най- дребните цветенца, нарязах ги на къси дръжчици и ги набодох в дръжката и в стереопора.Сред тях поставих и малки пиленца.
    Стана красота за чудо и приказ.
    Може да се направи и в саксия или някакъв друг съд.
   

# 226
  • Мнения: 1 433
Момичета,ето и моята идея.
     Имам под ръка кошничка подарена ми някога с цветя (добре че съм я запазила)та в нея поставих парче стереопор,а отгоре го покрих с изкуствената великденска тревичка.Купих си няколко дребни фигурки:пеперуда,зайче и пчеличка на клечки и си изрисувах няколко продухани яйца, които набодох на дървени пръчици (от шишчета).всичко това забодох в стереопора.Дръжката увих с още едно снопче изкуствена тревица.
     В къщи имам много изкуствени цветя.Прежалих 2 стръкчета с най- дребните цветенца, нарязах ги на къси дръжчици и ги набодох в дръжката и в стереопора.Сред тях поставих и малки пиленца.
    Стана красота за чудо и приказ.
    Може да се направи и в саксия или някакъв друг съд.
   
Пусни снимка на таз красота!

# 227
  • Мнения: 3 001
Вечерница много ми харесаха нещата ти  Hug Особено оградката е великолепна:) А тези фигурки в саксийката,дето са на клечки-от какво са направени.Много са хубави.

# 228
  • Мнения: 11 577
Вечерница много ми харесаха нещата ти  Hug Особено оградката е великолепна:) А тези фигурки в саксийката,дето са на клечки-от какво са направени.Много са хубави.
От мек пластелин. Можеш да си направиш сама по рецептата на Хедра или от соленото тесто.
Аз купих готов оцветен.
Точих и изрязвах с формички за сладки - мания са ми и не знам вече колко бройки имам. Само зайците ми са 5 вида Joy След това бучих на клечки за шишчета.
Реших да ги оставя чисти - да не ги рисувам.

# 229
  • Мнения: 3 001
Благодаря ти много  Hug Поздравления-много са ти хубави красотичките  Peace

# 230
  • Мнения: 4 392
Едва сега влизам във форума от червъртък насам.
Пилетата изрязах с картонен шаблон и моделажен нож.
Еее, познах. Grinning

# 231
  • Мнения: 531
Браво на вас, момичета!
Аз приключих с нещата за базара и сега започвам украсата.ще се възползвам от вашите идеи и ще покажа снимки, когато и ако успея.

# 232
  • Банкя
  • Мнения: 1 292
Вечерница, Супер , това с примулите е чудно.

# 233
  • ново
  • Мнения: 6 691
Момичета, всичко което сте направили е страхотно Simple Smile Заредих се с идеи.
Ето част от миналогодишните и тазгодишните ми опити

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=117701

През седмицата ще снимам останалите и ще кача и тях.

# 234
  • Мнения: 3 812
Ето част от нещата, които ще представят Добрич на благотворителния базар на ДБМ в София.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171191.msg3524469;topicseen#new

Покажи и това което си правила с формички за пластелин плз... Praynig
Че сън не ме лови

# 235
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 889
аз обиколих навсякъде за формички и само в левчето намерих едни - но единствените животни бяха мече и слонче - зайче не намерих Sad

# 236
  • Мнения: 11 577
аз обиколих навсякъде за формички и само в левчето намерих едни - но единствените животни бяха мече и слонче - зайче не намерих Sad
Проверете по ТСМ - скоро при нас Чибо извадиха комплект с лаленце, агънце, зайче, пате и яйце.

# 237
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 889
Още утре ще проверя. Благодаря Peace

# 238
  • Мнения: 725
момичета ,попаднах на този албум -страхотни украси е направила момичето. newsm10 smile3501 smile3501
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117591

албума е на Анито11 newsm51

# 239
  • Мнения: 4 392
Ето част от нещата, които ще представят Добрич на благотворителния базар на ДБМ в София.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171191.msg3524469;topicseen#new

Покажи и това което си правила с формички за пластелин плз... Praynig
Че сън не ме лови
Лягай, лягай да спиш! hahaha Имам да изрисувам още едно яйце, да довърша венеца, да опаковам формичките в пликчета,  да снимам(пак на изкуствена светлина) и да наместя всичко така, че да заема възможно най- малко място. Или по малките часове ще пусна снимки , или утре. Peace
Вечерница и Анито е- невероятна красота!

Аз още не съм украсила вкъщи за празника. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт