Имат ли гъдел бебчетата?

  • 1 532
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
От скоро започна да има. Май се появява по-късно. Много се смее, с глас! Grinning

# 16
  • Мнения: 6 461
Имат и то голям гъдел .
Още като ги докоснеш и почват да се кикотят. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
И моя юнак има гъдел и голям смях пада  Joy  Joy  Joy

# 18
  • Мнения: 1 138
И Вики има страшен гъдел. Много се кикоти Joy

# 19
  • Мнения: 1 272
И моята бебка има гъдел и е много сладка като се киска! Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 407
Има, има, но на малко по-късен етап се появи Simple Smile

# 21
  • Мнения: 888
кака Теа има , но Лорито още не

# 22
  • Мнения: 267
Май ще трябва да я изследвам по-подробно! Simple Smile Ще ми се да има за да я гъделичкам а тя съответно да ми се киска ама здраво Hug

# 23
  • Мнения: 3 478
Незнам по кое време се появява, но в началото и моята дребна нямаше. Сега обаче си имааааа Mr. Green

# 24
  • Мнения: 210
И моята бебка е горе долу колкото твоето бебче и тя няма гъдел.Сигурно ще се появи на по късен етап.

# 25
  • Мнения: 1 294
Има на коремчето и голям хил пада когато я целувам там.Аз знам, че не е хубаво да се гъделичка ама смеха й много ме изкушава. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 332
Ами - Гергана има гъдел... даже понякога се смее с глас като я галя под брадичката, под мишничките.

# 27
  • Мнения: 2 274
 Има гъдел! Като му правя масаж на челюстите т.е. под брадичката се смее с цяло гърло  Mr. Green, а като го пипам отстрани по ребърцата се гърчи като червейче  Joy!

# 28
  • Мнения: 942
Има на коремчето и голям хил пада когато я целувам там.Аз знам, че не е хубаво да се гъделичка ама смеха й много ме изкушава. Mr. Green
PeaceНики има и на краченцата и на гръбчето,че даже и под мишничките и как само се хили Laughing

# 29
  • Мнения: 379
и ние се имаме Laughing по вратлето и под мишничките; гърчи се, киска се, пищи от удоволствие - много е сладък Joy
BTW свиването на стъпълцата, когато плъзнеш пръст отдолу не е признак на гъдел, а беше някакъв рефлекс, с който се стимулира ходенето; виж ако се смее обаче си е чист гъдел.

Общи условия

Активация на акаунт