Кои са вашите реклами?

  • 2 447
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ям редовно вафла Морени с фъстъци, но досега, освен да си отгледам голям гъз, не видях нито един негър с плитчици, нито бутнах някое ферари в проспастта  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 920
До Sprite

Откакто пуснахте новата реклама за споделянето и популярността, колежките всеки ден ми купуват по 1 бутилка. А аз дори не го обичам. Защо ли?

# 17
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Мили дами,
Наистина не се сдръжах да не отговоря на част от вашите постове. Първо да си говорим за Активиа. Това е продукт, който би трябвало да се консумира 14 дни, за да имате ефект, не искам да правя реклама, но може да се информирате най- обстойно за бактериите, защо 14 и т.н. на сайта, а и хората никъде не са посочили, че на 100% от консуматорите се забелязва ефект. Преди да съдите толкова строго един хранителен продукт можете да се посъветвате със семейния си лекар.
Второ  newsm78 Малборо всъчшност е марка. Компанията е Филип Морис и има седалище в България от едно доста дълго време. Въпросния каубой много отдавна не е основната идея, а самия му начин на живот, ако сте забелязали от рекламите в миналото, всъщност хората показват свободата да живееш и правиш каквото искаш. Сега просто няма как да се рекламира.
Трето- да почти всички реклами на Проктър и Гембъл са малко или много странни, но първо приемете, че те не са снимани за българския пазар. Освен това няма как върху превръзката или памперса да ви сложат нещата, които вие виждате при смяната им нали?  Naughty
Като завършек само да ви припомня голяма част от българските реклами- пелените на Азис, О!Коте... с онзи парфюм, златното чудо и много други.

P.S. Прикачения файл на Активия всъщност няма нищо общо с българската визия  Whistling

Поздрави на всички запалени по рекламната пауза мами  Peace

# 18
  • Мнения: 3 447
FioreFiore, ти... сериозно ли?   Shocked

# 19
  • Мнения: 3 423
FioreFiore,
що задълба така, а?
То е ясно, че рекламата продава мечти,
пък тази тема е за ошмулените мечти, ти
що така се върза. Колкото и да ми обясняваш
за Активиа, не мога да ти повярвам. Колкото
в Киндершоколада има екстра порция мляко
и баш това мляко дава нужния калций.
То и А-класата се обърна, нищо, че мерцедесът
бил най-сигурната кола. Айде, да не се надлъгваме.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не разбирам, какво толкова се оплаквате. Нищо не разбирате от реклами - има толкова истина в тях.
Тази сутрин си направих от "огненото кафе" Нова Бразилия - опарих се! С голи ръце....

# 21
  • Мнения: 677
Всяка сутрин ходя с една чаша кафе "Якобс Монарх" и маам като изоглавен парата му-на терасата,под вратата,в коридора на блока ми..Няма и няма никаква латино съседка,която да пие кафе с мен..Лъжат и мажат!
МечоПух,къде си да помогнеш да ми върнат изхарчените пари?

# 22
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
До Liska:

Здравей и на теб  Simple Smile. Не задълбавам, просто ми беше странно.
Колкото до съдържанието на който и да е било продукт, можеш най- лесно да разбереш какво точно има в него като се обърнеш към Комисията за защита на потребителите за изследване. До колкото си спомням на техния официален сайт има дори и подробна иформация със съдържанието на доста от водещите продукти на българския пазар. Само като инфо да добавя: принципно в рекламата не можеш да твърдиш нещо, ако то не е вярно- има си и закони за това, както в ЕС така и при нас. За целта се правят нужните проучвания, изселдвания и тн.

# 23
  • Мнения: 389
На мен просто ми е обидно. За идиоти ли ни взимат с тия рекламни трикове. Ето, и новия палмолив имал екстракт от кашмир, овлажнявал най-сухата кожа даже. С какво бе, джанъм, кашмира е вълна?!?  Shocked

# 24
  • Мнения: 3 423
да не разваляме темата със сериозност.
никой закон не може да спре подвеждащата реклама.
и ти го знаеш, и аз го знам.

# 25
  • Мнения: 27 524
Фиоре Фиоре, къде си си забравил/а чувството за хумор, Фиоре  Laughing

# 26
  • Мнения: 11 315
Рекламация на Vanish Oxi!
Искам си обратно петната по дрехите.  Naughty
Не стига, че ги иzпра, ами иzчеzнаха и цветенцата като декорация на бялата ми блуzа Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 759
Всяка сутрин ходя с една чаша кафе "Якобс Монарх" и маам като изоглавен парата му-на терасата,под вратата,в коридора на блока ми..Няма и няма никаква латино съседка,която да пие кафе с мен..Лъжат и мажат!
МечоПух,къде си да помогнеш да ми върнат изхарчените пари?
            Сопрано, там някъде ти е съседката, абсолютно сигурна съм, стига плака. Я ходи виж пак, ама по-внимателно.. И ако още 3 дни пиеш редовно, а не се появи, то в тази работа има пръст Барабалекс  Crossing Arms - говори с нея.
            П.П. Поне Дядо Коледа не дойде ли, или той се викаше с друго кафе, м  newsm78?

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 17:06 от MechoPuh

# 28
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
да не разваляме темата със сериозност.
никой закон не може да спре подвеждащата реклама.
и ти го знаеш, и аз го знам.
Има закони, които спират подвеждата реклама, които работят. Но не искам да задълбавам.
 Peace

# 29
  • Мнения: 660
до: ВиваТел
относно: Коледен пакет 4PLAY

Уважаеми Господа,
Искам да Ви уведомя, колко сериозно беше заплашена хармонията в семейното огнище по време на Коледно-новогодишните празници. Съпругът ми похарчи голяма част от празничния бюджет, за тези промоционални пакети, както за себе си, така и за всички свои приятели. Но оскъдно облечени снежанки, с които да играят на "телефон" (бутилка, шише) така и не се появиха. Защо една сериозна компания като Вашата лъже така безмилостно нашите мъже!? Моля, бъдете така добри и се погрижете следващата Коледа услугите ви да бъдат реални...   Naughty

Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт