Какво е форумът за вас?

  • 2 676
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 723
Пускам темата тук, защото се подвизавам основно в 'Дом и семейство'. Ако модераторите решат, че не и е тук мястото, моля да я преместят.
Истински ме вълнува какво означава този форум за вас.
Аз съм тук от доста време.
С вас момичета съм споделила най-големите промени в живота си. Къде анонимно, къде не...
Загубих бебе, ожених се, разведох се, нова бременност, нов мъж, нов живот, проблеми, раздели...
Без ваша помощ нямаше да се справя...
Напоследък се хващам, че като имам проблем го споделям тук, не търся приятелките си.
Всички вие бяхте до мен в най-красивите и най-черните мигове от живота ми...
Дори първият смс след като се роди синът ми беше до тити от ноемврийската група...
Благодаря ви, че ви има, благодаря ви за подкрепата, благодаря ви за всички съвети, които съм получила тук...
Обичам ви... Много Hug

# 1
  • Мнения: 1 640
    Аз съм само от 3 месеца във форума...,но ми липсва дори само за ден-два ,ако има проблем с Интернета или пък сме в провинцията.Все още се притеснявам да споделям дълбоки  лични проблеми,но може би е въпрос на време...Бих го направила-събирам смелост!Пробвах веднъж, уж анонимно, да вляза във форума,ама ...технически проблем се яви-системата не ме допускаше нещо и то при няколко опита.Явно не ги умея нещата.
   Форумът за мен е мн.ценен,полезен,разчитам основно на него,за да се информирам по актуални в-си и ежедневни проблеми.
 

# 2
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз използвам форума за забавление основно Laughing...преди по-често търсех конкретна информация.
Не пускам теми свързани с личният ми живот и не търся съвети почти за нищо Wink.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
Общо взето приемам форума като теб.
Търся информация, помощ, подкрепа в трудни моменти.
Опитвам да помагам и да насърчавам тези, които са се отчаяли.
Забавлявам се и се разтоварвам.

# 4
  • Мнения: 2 040
Форума за мен е все едно съм седнала на кафе с мнооого приятелки и с всяка една си говорим по различни теми ... споделяме идеи, даваме си съвети, смеем се, плачем, спорим, и най- важното е - забавляваме се  ...  Hug
А аз обичам сбирките с приятели  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
Забавлявам се, разтоварвам се, намирам необходимата ми информация, почивам си от работа.
Не споделям прекалено лични неща и не търся съвети относно личния си живот.
Мисля, че някои хора тук прекалено много се вживяват във форума  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 364
Във форума съм от 1 година. Разтоварвам се, намирам нови приятели, полезна информация...

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мисля, че минах билото...
сега се спускам Wink

# 8
  • Мнения: 588
Аз съм във форума от ноември 2004 г. - основно го ползнам за информация и подкрепа, когато имам труден момент, но при мен е и като наркотик повече от два дни не мога да издържа без да вляза и да разгледам темите  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 537
Във форума съм от 1 година. Разтоварвам се, намирам нови приятели, полезна информация...

и аз така Grinning

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз използвам форума за забавление основно Laughing...преди по-често търсех конкретна информация.
Не пускам теми свързани с личният ми живот и не търся съвети почти за нищо Wink.

the same  Wink

# 11
  • Мнения: 7 122
Кошче за душевни отпадъци.

# 12
  • Мнения: 1 404
Ако Шани ми позволи да и' използвам метафората-катеря се по билото,харесва ми Simple Smile

# 13
  • Мнения: 811
Източник на информация и забавно изкарване на свободното време (когато го имам де)

# 14
  • Мнения: 1 028
Неизчерпаем източник на информация почти от всяко естество,отърсване от сивото ежедневие,когато се свежда то до майчински и домакински задължения,емоционялно зареждащо ми действа.

# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Приемам го като начин на релакс,дори повече чета отколкото пиша.Харесва ми да чета мненията на толкова много различни хора,по различни теми и с различни възгледи!Не посещавам други форуми,защото нямам време ,но и не пропускам да следя темите тук,май вече стана въпрос на навик!

# 16
  • Мнения: 50
Здравейте!Аз съм във форума от седем осем-месеца.Не съм много редовна,тъй като ми се вършат и куп други неща - четене, плетене, рисуване, мързелуване......Да не говорим, че мъника и той си иска своето!Но много ми е приятно да влизам тук.И аз като ДАНАЯ харесвам да преглеждам темите и да чета мненията на много и различни хора, с различни възгледи!Правя съпоставка със собствените си разбирания, а когато почувствам някоя тема близка, пиша!Търсила съм помощ само за един проблем и наистина получих голямо окуражение и подкрепа, за което благодаря!   bouquet А споделянето на проблеми и търсенето на съвети е, може би, въпрос на време и на моментна нагласа - поне за мен!
Желая приятни мигове на всеки, който се е включил тук и успешно разрешаване на проблемите, когато има такива!

# 17
  • Мнения: 214
Форума е вторият ми дом. Тук почивам, откъсвам се от заобикалящата ме среда.
Като виртуална библиотека с толкова разнообразни теми - полезни, поучителни, забавни.
Като заведение, в което се виждам с приятелки да поклюкаря, да споделя, да се похваля и оплача.
Като кабелна телевизия с безброй канали /вкл. тези за възрастни/. Innocent 

Абе, СЪЛЗА И СМЯХ, това е!

# 18
  • Мнения: 1 455
Като наркотик ми действа Hug
Тук нещата като,че ли са по искренни,пишеш каквото мислиш,водиш спорове Laughing,ставаш по-съпричастен,споделяш...
Тук се чуствам себе си и ми е много добре  Hug

# 19
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Забавно,весело,интересно,приятно,гадно,4удесно......просто си е като самия живот....харесва ти,не ти харесва,в него си и го живееШ....
Хей,много про4уствено се полу4и.....ама ме е завладял тотално/поне за сега/.

# 20
  • Мнения: 836
Много ми е комфортно тук, общувам с интересни хора и получавам доста информация за нещата, които ме вълнуват. Забавлявам се страхотно!  Simple SmileПроблема е, че започвам да се пристрастявам... Blush

# 21
  • Мнения: 999
Преди всичко наркотик.И ден не издържам без да погледна какво става във форума. Понякога даже пренебрегвам дъщеря си, и се дразня от това но не мога да се спра.

# 22
Форума за мен е все едно съм седнала на кафе с мнооого приятелки и с всяка една си говорим по различни теми ... споделяме идеи, даваме си съвети, смеем се, плачем, спорим, и най- важното е - забавляваме се  ...  Hug
А аз обичам сбирките с приятели  Grinning


 Peace

# 23
  • Мнения: 814
      За мен форумът е среща с нови, непознати , но близки по душевност хора. възможност да споделя с тези, които не ме познават и няма да са зависими в отговорите и преценките си, в съветите и критиките от позициите на дългогодишно познанство, приятелство, служебно положение или каквито и да било други критерии.
      И още нещо - възможност да бъда такава, каквато съм, а не тази, която се почаква да бъда.
      Открих, че ми е приятно да съм на 100 % открита! Като чеи ще се окаже, че виртуалното познанство и приятелство са по - ценни и по - стойностни!
      А може и да не сте съгласни с мен?

# 24
  • Мнения: 208
Много точно го каза една мама тук - "като на седянка". Чувствам се на седянка с много жени (а понякога и мъже) наведнъж, което практически е невъзможно да се получи в реално време, както и темите, които се разискват е невъзможно да бъдат обсъдени по тоя начин на едно "общо кафе" предвид разстоянията и времето.
Та, от 1 година чета (повече) и пиша (по-малко) тук и то благодарение на една друга мама- съфорумка, която метафорично казано ми посочи "пътя за тук". Оттогава ежедневно надниквам, май повече по навик. Разтоварвам се, информирам се, споделям опит.
чудесно е, че го има тоя форум!

# 25
  • Мнения: 2 407
Съвети,развлечение ,смях,купон,помощ...

# 26
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Обмяна на опит в отглеждането на бебенца....

# 27
  • Мнения: 3 647
Аз използвам форума за забавление основно Laughing...преди по-често търсех конкретна информация.
Не пускам теми свързани с личният ми живот и не търся съвети почти за нищо Wink.
искренно се забавлявам с безумните постовете  понякога
но така е светът е пъстър

# 28
  • Мнения: 3 622
Много се разтоварвам от напрегнатия ден, когато съм във форума  newsm44

# 29
  • Мнения: 1 263
И аз се записах в този форум по причина обмяна на опит за отглеждането за бебета,но впоследствие се превърна
Форума за мен е все едно съм седнала на кафе с мнооого приятелки и с всяка една си говорим по различни теми ... споделяме идеи, даваме си съвети, смеем се, плачем, спорим, и най- важното е - забавляваме се  ...  Hug
А аз обичам сбирките с приятели  Grinning


 Peace
та даже в някои теми се черпим(виртуално) с кафе и тортички  Joy

# 30
  • София
  • Мнения: 2 381
Напоследък се хващам, че като имам проблем го споделям тук, не търся приятелките си.
И аз съм така. Просто има проблеми, с които моите приятелки не са се сблъсквали и не могат, някак си, да ме разберат напълно. Тук наистина намерих приятели, готови да помогнат. Иначе - форумът за мен е място за информация, забавление, съвет, подкрепа и т.н.
И аз, подобно на някои от вас, повече от 1 - 2 дни не мога да издържа и да не вляза.  Laughing

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Запълва ми свободното време, но не ми липсва в дните, в които не влизам тук.

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Първото нещо, което правя като седна пред компютъра е да погледна форума. Влизам в него от година, от толкова съм и регистрирана.
Какво е форумът за мен? -- Място, където мога да намеря много информация по много теми. Повече чета, отколкото пиша. Все още не споделям много лични неща и проблеми, и аз незнам защо. Но форумът определено е място, където прекарвам много време. И се радвам, че го има.   bouquet

# 33
  • Мнения: 397
Регистрирана съм от около 8-9 месеца, в началото бях като че ли по-пристрастена, използвах всяка свободна минута да вляза във форума. Сега обаче тази голяма пристрастеност отмина! Вече влизам, когато нещо ме интересува или пък някой път вечер, когато вкъщи е утихнало - да седна и да прочета нещо любопитно из форума. Напоследък повече чета отколкото да пиша и най-вече се разтоварвам и забавлявам четейки в Клюкарника!

# 34
  • Мнения: 1 065
Аз също постепенно се пристрастих към влизането във форума.Повече чета(от тук научавам много полезни неща)отколкото пиша.Когато нещо ме вълнува го споделям и получавам добронамерени и бързи отговори.През седмицата си пия кафето,когато съм сама в къщи в компанията на БГ-Мамма.Радвам се ,че ме приехте като една от вас.Много ми се иска  да дойда на някоя от срещите и да ви видя на живо,но все още се чувствувам неудобно,защото доста от вас се познавате ,а аз съм никоя.Надявам се да се пресрамя и това все някога да се случи.Макар ,че не ви познавам в действителност ви чувствам близки и от сърце ви желая много щастие.

# 35
  • Мнения: 2 759
Форума за мен е все едно съм седнала на кафе с мнооого приятелки и с всяка една си говорим по различни теми...
             Peace, и ви обичкам, мои приятелки по кафе  Hug.
            

# 36
  • Мнения: 1 470
Неизчерпаем източник на информация почти от всяко естество,отърсване от сивото ежедневие,когато се свежда то до майчински и домакински задължения,емоционялно зареждащо ми действа.
   Нови познонства,хора които искат не искат четат щуротиите ми Laughing,пристрастяване #Crazy

# 37
  • Мнения: 263
На тази, която ме регистрира преди повече от година  Hug Hug Hug, същата която е пуснала темата "Какво е форумът за вас?", на която искам най-сърдечно да БЛАГОДАРЯ, че ми представи този чуден "свят".

# 38
  • Мнения: 2 723
На тази, която ме регистрира преди повече от година  Hug Hug Hug, същата която е пуснала темата "Какво е форумът за вас?", на която искам най-сърдечно да БЛАГОДАРЯ, че ми представи този чуден "свят".


Моля, моля... за мен беше истинско удоволствие... Ще ти звънна да ми благодариш лично Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 829
нещо без което не мога---- Wink

# 40
  • Мнения: 1 101
Преди всичко източник на информация.

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
краста

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 956
понякога втори дом, понякога краста, друг път нищо Rolling Eyes
напоследък се ровя безцелно из форума, не търся информация, просто си губя времето, вместо да спя седя по нощите и аз не знам за какво ooooh!

# 43
  • Мнения: 5 317
развлечение.

# 44
  • Мнения: 2 673
Ох, без него съм на никъде, честно!  И имам страшни дружки вече!

# 45
  • Мнения: 1 761
мисля, че минах билото...
сега се спускам Wink
Peace

# 46
  • Мнения: 17 546
Много ми е комфортно тук, общувам с интересни хора и получавам доста информация за нещата, които ме вълнуват. Забавлявам се страхотно!  Simple SmileПроблема е, че започвам да се пристрастявам... Blush
  Peace и аз така...

# 47
  • Мнения: 1 761
Необятно море ое приятни емоции,полезна и необходима а понякога и много важна информация,разширяване на мирогледа и запознанство с много хора,с някои само виртуално.В живота е много важно да има с кого да споделиш,да помолиш за мнение съвет,услуга
и най ве4е да дадеш такава и такъв
Радвам се 4е го открих  bouquet

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Попаднах тук случайно и съм много щастлива, че го има!!!
Тук намирам всичко необходимо като информация, развличам се, запознавам се с различни хора, обогатявам опита си и най-важното е, че си създавам приятни емоции!

# 49
  • Мнения: 3 491
Форма на мазохизъм. Ако прибавя още някоя звезда под ника си, мисля да си потърся психотерапевт.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 242
Мания.
Безценен източник на информация. Помагал ми е десетки пъти.
И развлечение, разбира се!

 LaughingРадвам се, че съществува! Поздрави на всички пишещи тук! Hug

# 51
  • Мнения: 3 674
Много fun Mr. Green  Много разнообраизие има тук...и както се изрази някой,почвам да се пристрастявам.... Heart Eyes
Запознах се със страхотни хора!  bouquet

# 52
  • Popovo
  • Мнения: 571
Влизам във форума от октомври 2004 г. Много полезна информация, смях, понякога сълзи, сутрин добра компания за кафето. За всички форумки   bouquet

# 53
  • Мнения: 7 474
Това е мястото където -
мога да се забявлявам и посмея   newsm47

мога са де оплача и да получа съвет  smile3516

мога да споделя радостта си  newsm44

мога да се разплача (има много тежки теми)  smile3518

мога да получа всякаква информация smile3529

и в крайна сметка, това е мястото, където намерих страхотни приятели  newsm51

# 54
  • София
  • Мнения: 5 293
Аз съм тук съвсем от скоро - записах се по повод личен проблем, който не намерих с кого другиго да споделя и да поискам съвет. Чувала съм за форума от много хора и на много места бях чела за него.

Засега чета повечко, предимно в "Искам бебе" и "Дом и семейство", но поглеждам и другаде. Все още се стремя да пропускам тежките теми, в смисъл "как да си направим бебе по научния метод", за да не се обременявам излишно - имам намерение да прибегна към тях ако нищо не стане след няколко месеца упражнения.

С две думи, форумът за мен е една голяма енциклопедия с много любезни, внимателни и искрени странички Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 2 166
Мания.
Безценен източник на информация. Помагал ми е десетки пъти.
И развлечение, разбира се!

 LaughingРадвам се, че съществува! Поздрави на всички пишещи тук! Hug

newsm10

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Лео е отговорила доста изчерпателно  Hug
Чрез форума открих доста нови и добри приятели.

# 57
  • Мнения: 1 737
информация
губене на време
разтоварване и развлечение

# 58
  • Мнения: 104
развлечение
информиране

# 59
  • Мнения: 2 015
Това е мястото където -
мога да се забявлявам и посмея   newsm47

мога са де оплача и да получа съвет  smile3516

мога да споделя радостта си  newsm44

мога да се разплача (има много тежки теми)  smile3518

мога да получа всякаква информация smile3529

и в крайна сметка, това е мястото, където намерих страхотни приятели  newsm51
Peace

# 60
  • Мнения: 386
Тук си отпочивам сред приятна компания. smile3525

# 61
  • Мнения: 606
Много е приятна атмосферата във форума.Чувствам се много добре.Винаги когато ми трябва нещо или имам някакъв проблем тук намирам решението.Толкова съм свикнала с форума,че няма и ден в който да не вляза.
Тук научих много неща

# 62
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аз също не издържам и ден без да вляза тук и да се разтоваря,понякога се забавлявам на някои постинги и така. PeaceДобър съветник е като цяло БГ МАМА Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 2 270
Много е приятна атмосферата във форума.Чувствам се много добре.Винаги когато ми трябва нещо или имам някакъв проблем тук намирам решението.Толкова съм свикнала с форума,че няма и ден в който да не вляза.
Тук научих много неща

 Peace Peace Peace

# 64
  • Мнения: 483
Източник на полезна и не чак до там полезна информация, трибуна, от която да изкрещя това, което ме вълнува, място за губене на време и още нещо, улица, на коята срещам интересни хора с още по-интересни мнения и предложения  Joy. Laughing

# 65
Вече няма ден от както открих форума да не вляза в него......и най-важното е че всеки ден научавам нещо ново и позитивно.Супер е непрекъснато го препоръчвам на приятелки.Винаги когато ми потрябва нещо зная че ще го намеря тук и наистина тук можеш да намериш приятели със сходни проблеми  Hug Rolling Eyes Laughing

# 66
А аз много се разочаровах. Отначало много ми харесваше идеята да споделя или кажа мнение. Оказа се, че когато споделяш най-съкровенните си тревоги и грижи винаги се появява някоя озлобена, коравосърдечна девойка на която и липсва и грам толерантност. Тогава разбирам че форумът не може да измести приятелството в дейсвителността. А когато изказваш мнение не можеш да кажеш нещо различно от това което се очаква, отново поради същата причина. Изобщо тъпа работа. Животът в реалността си е далееч по-удовлетворяващ за мен.
Очаквам  освирквания.

# 67
А аз много се разочаровах. Отначало много ми харесваше идеята да споделя или кажа мнение. Оказа се, че когато споделяш най-съкровенните си тревоги и грижи винаги се появява някоя озлобена, коравосърдечна девойка на която и липсва и грам толерантност. Тогава разбирам че форумът не може да измести приятелството в дейсвителността. А когато изказваш мнение не можеш да кажеш нещо различно от това което се очаква, отново поради същата причина. Изобщо тъпа работа. Животът в реалността си е далееч по-удовлетворяващ за мен.
Очаквам  освирквания.
от мен няма да ги получиш, със сигурност! Споделям мнението ти!  Peace

# 68
  • Мнения: 3 674
Много е приятна атмосферата във форума.Чувствам се много добре.Винаги когато ми трябва нещо или имам някакъв проблем тук намирам решението.Толкова съм свикнала с форума,че няма и ден в който да не вляза.Тук научих много неща

 Peace Peace Peace
На това му викам аз "пристрастеност"... Mr. Green Уххх,и аз съм тъй Peace

# 69
Не мога без него - пристрастена съм Embarassed Сутрин, с след като си проверя служебната поща и прочета новините по диагонал, отварям него Embarassed И цял ден хвърлям "по едно око" Blush Blush Blush Вечер, след като отхвърля ежедневните задължения и сложа детето в леглото... отново!
Освен не-винаги-полезната и достоверна информация Wink, тук искрено се забавлявам!
Но все още предпочитам да чета, отколкото да пиша в него.

# 70
  • Мнения: 3 500
Навик, разпускане, клюки, нови запознанства, полезна информация - всичко това е форумът за мен.

# 71
  • Мнения: 1 802
Откакто съм го открила този форум, няма ден да не вляза да видя какво става из България  Grinning
Когато нямам нет обаче, няма как да вляза и във форума съответно и ми е доста тъпо  Wink

# 72
  • Мнения: 1 568
Използвам го ,за да не се чувствам сама! Когато има особено голямо "мърдане" и не спите ми е много гот! Инъче ми е адски самотно!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт