дали съм бременна???

  • 5 738
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
Моят съвет е да се успокоиш и да изчакаш още няколко дни и да си направиш тест newsm78Ще стискам палци всичко да е О`КЕЙ  bouquet

# 16
Здравейте,момичета!честита марта на всички вас, с пожелание щъркелът да ви донесе тъй жадуването бебе.Вашият сайт е страхотен!Имам въпросче към вас.Тестът за бременност може ли да засече наличие на такава в деня на очакваната менструция?При колко дни закъснение трябва да се направи тест,кажете коя е най-надеждната марка тестове?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да,тестът може да покаже бременост в деня на очакваната менструация.Даже може и по-рано от този ден да покаже или да не покаже,а да има бременост.Сигурни тестове за домашна употреба няма.Направи си кръвен тест в някоя лаборатория-10-15 лв струва,но ще разбереш бързо новината.Пожелавам успех   bouquet
Иначе в домашни условия аз ползвам Sure Check.

# 18
Тестът обикновено се прави след поне 1 ден закъснение. В някои книги пише че може да се направи и да отчете бременност  и 3 дена преди очакваната менструация. Обаче моят съвет към теб е да не си правиш предварително тест, а да изчакаш поне 2 дни (може поради някаква причина менструацията ти да закъснее с ден, два). Казвам го от опит, понеже миналия месец имах много симптоми на ранна бременност - виене на свят, сутрешен глад, непоносимост към миризми, доста подут корем, температура над 37 градуса (дори и през целия ден!), но тест не направих докато не дойде датата на мензиса. И наистина ми дойде, а почти бях сигурна, че е станало, понеже и правихме бебе точно на овулацията и преди нея. Но явно нещо е станало - какво точно е божия работа, важното е че аз не съм изпаднала в депресия от това да видя двете чертички, да се настроя, да се радваме с мъжа ми, а след това да ми дойде! Това съветвам и теб, мила. А иначе ти желая от все сърце да  си бременна!!!  Grinning

# 19
  • Мнения: 712
Момичета, помагайте, защото почти съм изпадналала в паника!!!
 Аз естествено не дочаках датата на цикъла и започнах с тестовете от 25-тия ден. Отрицателни - общо 3 броя, на 25, 28 ден и в деня, в който трябваше да ми дойде (т.е вчера). Нямаше да е такава драма, ако не ми се гадеше постоянно от няколко дни насам, имам чувството, че и коремът ми е подут, но пък гърдите си не ги усещам променени... Дори и това щях да реша че си внушавам. Проблемът е, че имам странно течение - снощи се появи нещо, което с много въображение може да се нарече леко розово, а днес до сега има нещо като петънца - кафеникави - по превръзката и по тоалетната хартия. Не знам какво да мисля. Обикновено не ми идва така и ми тръгва доста силно в рамките на няколко часа... До вчера няколко дни много ме болеше кръста и корема, днес кръста не ме боли, но ме  понаболява корема ниско долу... Не знам... като че ли не е точно като при цикъл...  Много съм притеснена... #Crazy Не знам какво да правя, колко да изчакам, какво се случва с мен?! Моля ви, ако някой има опит с нещо подобно да сподели...

# 20
  • Мнения: 205
Аз съм с цикъл на 24 дена и на 23 ден ми показа с тест 4е съм бременна. Мисля ти да отидещ на лекар ако до утре не ти доиде. Мисля, 4е си бременна. Даноооооооооооо.  Hug

# 21
  • Мнения: 179
Според мен е рано за лекар.  Що не си направиш бета ЧХГ - резултатът в някои лаборатории излиза след три часа. Може да го провериш и он-лайн.
Ако не си бременна, поне ще знаеш че ти идва ...
Ако е над 3 - честито!

# 22
  • Мнения: 712
само да ви информирам, че за мое съжаление процапването се усили - вече си е цикъл, с доста силни болки при това...  Cry Ние оставаме за следващия месец  Praynig
Вече оприличавам правенето на бебе на возене на скоростно влакче - нагоре-надолу между надеждата и отчаянието.  Sick Надявам се скоро да стигна - всички да стигнем - края на мъчителното пътешествие Praynig

# 23
  • Мнения: 219
Здравейте!На 04.01 ме оперираха и ми остраниха левия яйчник с кистата дойде ми на 08.01 Последно цикала ми беше на 31.01 до кьм 04.01  Отидох на гениколог на 09.01 и доктора ми каза че всеки момет яйциклетката ми ще се отдели и трябва да почваме веднага ако изкаме бебе.И ние започнахме естествено 2 дете понеже годинките ми са доста 35  сьс син почти на15 .Вчера си направих тест и втората черта беше по-бледа В самия тест пише при бледа черта да се повтори след 48 часа Сьн не ме хваща след няколко часа ще си правя 2 тест Има ли вероятност да не сьм бременна? Моя позната в 5 месец каза че до 3 месец втората и била бледа

# 24
  • Мнения: 295
Здравей, е36  Hug Мисля, че има голяма вероятност да си бременна. В интерес на истината моята любима реплика до сега беше 'щом има втора черта, независимо колко бледа, значи има бременност'. До сега този мой девиз не беше опроверган (всички, които са имали бледа черта, после са се оказвали бременни). В момента и на мен ми се появяват бледи втори черти и силно се надявам и нашите случаи да не бъдат изключение от правилото  Peace
Моля се силно и за двете  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Честит празник на всички!

# 25
  • Мнения: 219
Благодаря ти много за отговора . Сьн не ме хвана цяла вечер дали сьм спала поне 2 часа незнам.Тазе сутрин си направих нов тест но с лентичка  не в пласмасова опаковка .Втората Беше още по-бледа от предния тест! Взех  да се сьмнявам !

# 26
  • Мнения: 421
И аз съм с втора бледа черта тая сутрин ... Simple Smile така,че стискайте палци за 3-ма

# 27
  • Мнения: 1 919
ей я не се отчаиваите..   при мен и 2 та пъти все бледи черти...така ...че както и 1 я път на един тест я има на друг я няма и така до 2 я месец хахаха СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ!

# 28
  • Мнения: 32
Искам да задам един можеби малко тъпичък въпрос,но ми трябва съвет.Овуто ми беше на 02.03 и тогава правехме кекс ,а днес на 06.03 имам някакво странно придърпване в яйчниците и иска да ме обръща на разтройство,също ми се похапва през 2-3 часа,а през 30мин. до 1 час съм в тоалета.Може ли да съм бременна?

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 14:31 от teodorina

# 29
  • Мнения: 2 270
Искам да задам един можеби малко тъпичък въпрос,но ми трябва съвет.Овуто ми беше на 02.03 и тогава правехме кекс ,а днес на 06.03 имам някакво странно придърпване в яйчниците и иска да ме обръща на разтройство,също ми се похапва през 2-3 часа,а през 30мин. до 1 час съм в тоалета.Може ли да съм бременна?

Възможно е, но е много рано за установяване!!!

Общи условия

Активация на акаунт