кърмене навън???

  • 2 876
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 896
Изтръсквам ги навън и кърмя където ми падне. Още малко да ми порасне коремът и съвсем ще съм атракция.
Последно кърмих в Пирогов, голямо зяпане падна, че нали синчето наближава вече пубертета - даже само си казва като глътне метален предмет (който после изака).
Друго интересно място, което съм прибавила неотдавна към колекцията, е Външно министерство. И там се разписахме вече. То ние напоследък се кърмим съвсем малко и нарядко, и навън вече давам само в супер екстремни ситуации, но причината определено не е да не ни види някой.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 381
Почти няма случай, в който да сме на разходка и да не кърмя.

# 17
  • Мнения: 313
И аз кърмя навън, въпреки че да си призная се смущавам понякога. Например една бабка си довлече внучето да гледа Shocked Друг път в градинката където съм седнала се изсипват група млади гъзари и колкото и да не ми пука hahaha Но няма да престана де Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 424
мили  мами,
много се въодушевих от отговорите ви и реших да пробвам и аз. днес беше толокова хубаво времето.
отидох в градинките пред ндк, обиколих няколко пъти, открих си място и зачаках бебока да се събуди.
точно в 3 моето наследниче зарева с пълно гърло, аз - газ на мястото ( бившето кафе ел кабана ) и се скатах зад един храст, и хапнахме чудесно.
и после си висяхме спокойно до 5 часа по пейките.
първите 5 минути се оглеждах като гърмян заек Rolling Eyes, но после ми мина.
какво пък толкова?
вече въобще няма да се спичам толкова!

# 19
  • София
  • Мнения: 118
И аз си кърмя навън, по заведения и въобще където дойде, но тъй като съм от по-свенливите  Blush си кърмя в слинг  Peace.

# 20
  • Мнения: 394
аз си кърмя където и когато си поиска беба и дори и не се опитвам да си крия гърдите, гледам да има къде да седна - било то и на тротоара, ама като няма и права съм я кърмила Mr. Green радвам се че си се пресрамила от тук нататък все по-малко ще ти пука

# 21
  • Мнения: 8 242
Откак се е родилс е кърмим навън - лятото по цял ден голихме цици  Mr. Green Където ме завари, че е гладен - там. Нито се оглеждам гледат ли ме, нито се чудя ама сега ли - вадя и давам, че иначе голямо пищене пада  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 94

Все пак добре е да имаш техника на "разголването", аз лично вдигам блузата нагоре, отдолу обикновено имам боди с тънки презрамки, което придърпвам надолу и вадя гърдата. Получава се цепка, през която се подава малка част от гърдата, а когато бебето засуче, почти нищо не се вижда.

 Peace това е и моят начин на кърмене, обикновено присядам някъде - на пейка, на цветарник(тези бетоновите), в магазин или кафе.

Успех!
 

# 23
  • Мнения: 487
Аз пък не винаги успявам да кърмя навън, защото на Ян му е много интересно всичко наоколо и само се върти  Rolling Eyes Но ще трябва да се научи, няма начин, идва пролет  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 393
Кърмех навън, ползвах сутиен за кърмачки и всичко си беше много дискретно.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 252
В началото малко се притеснявах, но мъжът ми ме разубеди. Напомни ми, че гърдите са ми дадени, за да си храня бебето и обеща да гледа лошо, ако някой зяпне да ме притеснява и аз се престраших. Оттогава съм кърмила където и като падне - паркове, градинки, заведения, магазини, в колата и във влака. Вече няколко пъти пътувах с влак с детето от София до Варна и обратно и единствената му храна е била кърмата ми. Не ми пука кой ме гледа и какво си мисли - в интерес на истината само са ме подкрепяли до сега. Когато се е случвало да пътувам с мъже във влака дискретно се зачитаха във весниците си, за да мога да накърмя бебо спокойно. И с времето ми е паднало пердето и много много не се впечатлявам къде ще кърмя вече порасналото си кърмаче.

Намери си по дискретна поза за кърмене, която не те разголва много, за да кърмиш по-спокойно.

# 26
  • Мнения: 927
И на мен хич не ми пука да си кърмя навън  Laughing. Важното е детето ми да е добре и нахранено - какво друго може да бъде по-важно от това !

# 27
  • Мнения: 547
Адена, поздравления, че си се престрашила и си кърмила навън   bouquet. Ще видиш, че след известно време въобще няма да се притесняваш и дори няма да търсиш по-закътани места.
Аз в началото също се притеснявах /въпреки че знаех че няма от какво/. Носила съм шишета с кърма, цедила съм се... но ми трябваше само веднъж да кърмя навън и повече не се притеснявах. Цяло лято и есен бяхме по парковете и трябва да ти кажа, че това са едни от най-хубавите ми моменти  Heart Eyes.
На мен ми беше много удобно с една по-широка блуза с деколте и сутиен за кърмачки.

На мен ми беше за пръви път вчера в Морската градина на Варна. Отначало ми беше малко сконфузно. Но ме навиха ме страхотните мами варненки-ноемврийки и трябва да ти кажа, че усещането беше невероятно - птичките пееха, отпред гледаката беше моренцето, което блести, а в това време ти кърмиш .. неповторимо е, и ще повторя със сигурност  Peace

chapelita, благородно ти завидях  Simple Smile

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Кърмех навсякъде и по всяко време. В началото покривах гърдата и главичката на бебо с тънка пеленка от срам, после ми мина срама и карах без нея.  Laughing

# 29
  • Мнения: 132
И аз кърмя навън, не ме притеснява ни най-малко - та това е нещо толкова естествено. Не кърмя само, ако е много студено, защото ми замръзва гърба докато той се нахрани!!! Кърми спокойно и се разхождайте дълго!!!

Общи условия

Активация на акаунт