Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем ....

  • 15 435
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 713

tadela, не си пиши така адреса в нета.

# 286
  • Мнения: 252

tadela, не си пиши така адреса в нета.
ок newsm10

# 287
  • Мнения: 917
хайде който има дрехи за даване за Бата да пише на лични. а ДВДто от къде ще го вземем че не разбрах

# 288
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
За ДВДто се разбрахме, Биляна като подготви дрехите да ми го донесе, заедно с тях  Peace
А тадела ми прати на ЛС, телефона си - ще минем в петък преди да тръгнем през тях, да вземем дрехите и козунаците  Peace

# 289
  • Мнения: 303
Здравейте момичета!    smile3525 Идеята ви за благотворителност е страхотна! Едва сега виждам тази тема и много се радвам че в нашия град има такива организирани мами! smile3501  Искам и аз да се присъединя към тази благотворителност и незнам защо но в мислите ми изплуваха дечицата от Средец, за които постоянно звънят на вратите да събират помощи, а нито една такава помощ не е влязла в дома. Мошеници бол!!  Rage Нямам време да ви изчета сега...писането е множко, но тези дни ще свърша тази работа!
Лека и спокойна!
Flowers Four Leaf Clover

# 290
  • Мнения: 917
Добре дошла Карим!

# 291
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ето /с малко закъснение/ и резултата от днешната ни среща  Hug
Присъстваха и съвместно взехме решения: бубичко, попи, Амелия, Веселушка и моя милост  Heart Eyes
Мари_китен също успя да се присъедини към нас, но за кратко ... По-подробно за това с какво се занимава тя ще напиша в някой от следващите дни.
Ето накратко какво съгласие постигнахме:
- в петък, 6ти в 10 ч. отпътуваме за с.Бата - ще занесем дрехи, както и козунаците, които поръчахме на тадела + ДВДто от Биляна ... За момента се очертава да пътуваме с 2 коли, аз, бубичко, Амелия и Веселушка ....
Някой друг ако има желание да се присъедини  Hug или желае и има възможност да даде дрехи  Hug, нека да пише ЛС на мен или бубичко
- ще се опитаме да посъберем още малко парички за детското бельо за Дома в Средец /В момента в касата имаме 110 лв./ и ще се опитаме да направим дарението до края на Април ....
- помъдрувахме  Laughing Wink и малко върху въпроса по какъв начин занапред да събираме средства - тъй като не сме официално регистрирана организация, нещата стоят малко сложно - така че разчитаме на всички бъдеши   bouquet и настоящи   bouquet   мами от форума, на роднини, приятели и познати  Heart Eyes ooooh!
Някой ако има някаква идея -  Hug

# 292
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Във връзка с дарението за Средец /детското бельо/, днес с попи успяхме да минем през Детския Егоист и Детската борса до тях, ето какво ни предложиха като разбраха сумата и че е за дарение /нямаше проблем да получим цени на едро/:

Цените са за размер 28 - 34

Егоиста - могат да ни направят 10% отстъпка върху следните цени
- комплект за момченце - 2 лв.
- комплект за момиченце - между 2 и 3 лева

Детска Стокова борса - направо ни дадоха цени на едро:
- комплект за момченце /с шарка/ - от 1,65 до 2,05 лв.
- комплект за момиченце /с шарка/ - от 1,50 до 1,95 лв.
- комплект за момченце /бял/ - от 1,35 до 1,70 лв.
- комплект за момиченце /бял/ - от 1,10  до 1,50 лв.

В случай, че се спрем на тях  Simple Smile, хубаво е да им се обадим предварително, за да уредят наличност ...
Разбрахме и че носят във въпросният Дом понякога дрешки ....

Като гледам цените, най съм навита  Peace за последните комплекти, тези в бяло, излизат на най-изгодна цена ....
Ако кажем приблизително 2 лв. на комплект, и децата са в момента 63 - това прави 126 лв. и ще осигурим поне по 1 комплект бельо за всяко дете ... Така или иначе за да има за всяко, утре ще звънна на Директорката да уточня от кой размер колко бройки точно  Thinking

# 293
# 294
  • Мнения: 252


Като гледам цените, най съм навита  Peace за последните комплекти, тези в бяло, излизат на най-изгодна цена ....
Ако кажем приблизително 2 лв. на комплект, и децата са в момента 63 - това прави 126 лв. и ще осигурим поне по 1 комплект бельо за всяко дете ... Така или иначе за да има за всяко, утре ще звънна на Директорката да уточня от кой размер колко бройки точно  Thinking

[/quote]  Hug newsm10 newsm03 smile3521 smile3501

# 295
  • Мнения: 1 111
 И аз съм повече за бяло бельо, и то не толкова заради цената, колкото до това, че шарките след няколко изпирания се скапват, трябва да се перат на ниска Т, със специален прах и т.н.А бялото се поддържа лесно, дори и да е силно измърсено с белина или друг подобен препарат става като ново.

# 296
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Току-що говорих   phoneuu  с Директорката на Дома в Средец относно детското бельо.... разбрахме се отново да се чуем в петък /утре тъй като ще отсъства/ и тогава да ми даде по точна бройка за размерите, както и колко за момченца и колко за момиченца  Peace

# 297
  • Мнения: 462
Lusyl30 bouquet  bouquet  bouquet
Както винаги желязна!

# 298
  • Мнения: 2 577
И аз съм повече за бяло бельо, и то не толкова заради цената, колкото до това, че шарките след няколко изпирания се скапват, трябва да се перат на ниска Т, със специален прах и т.н.А бялото се поддържа лесно, дори и да е силно измърсено с белина или друг подобен препарат става като ново.

абсолютно съгласна  Peace

Събрах един чувал дрехи, поразрових и моите и на майка ми гардеробите.
Сестра ми ако утре свари, щяла да приготви и тя, но ако не - за следващия път. Нали пак ще ходим ???
И да питам сега - за Бата имам обувки разни, да ги приготвя ли? Какво ще кажете ??? 

# 299
  • Мнения: 5 713
Обувки аз съм приготвила- 8 чифта. Разбрах, че и от тях имат нужда. Но ако не трябва, казвайте. Аз утре привечер ще предам нещата на тадела.

Общи условия

Активация на акаунт