МНОГОДЕТНИ МАМИ 10

  • 13 459
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 639
Габи,Станислава е вегетарианка и пие по 2-3л.вода на ден ,така ,че за соковете няма страшно.Винаги се намират в къщи и компоти бол също.
Тук е с брат си .
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=97639&photo=5

тя и моята не знае ,че я сватосвам а ма знаешли.....
Естел и нея я харизвам на Цветеният син  ,само Илиян никой не ми го ще Rolling Eyes.А той ми е красавец LaughingКато гледам конкуренция голяма малеййййй.

# 256
  • Мнения: 233
   Леле купона тук е на шест! newsm51
   dentedkaдобре дошла сред нас!
    Искам да попитам има ли тук и други от Видин, зная че в нашия град има много семействa с по три дечица,но...
     Дидка, приеми и моите поздравления.
   И в моя град има такива майки, които се занимават с благотворителност. Даже имат форум тук. Аз много исках да се присъединя към тях, но една позната ме закова с думите, че там е за хора с пари. Сега на 19. 03 ще правят благотворителен концерт и аз мисля да отидеме, ако не с друго то поне така да помогнеме /стига да ни е финансово по силите/. За коледа събираха в детската градина дрешки, обувки и играчки за Дом майка и дете, и аз занесах, но все ми се струва, че е недостатъчно. Нали все по празници се сещаме... easter
  Goki Mama и  gaby_s не си мислете, че вашите желания са и на дечицата. Тя и... моята мама се сватосваше със сина на една нейна приятелка... и все пак това може да е повод за веселба и почерпка. 1dating
    А аз ще ви се похваля с тържеството вчера по случай осми март в детската. Беше много хубаво всички останаха доволни. Моята Ева се отпусна и каза без много притеснение стихчето и буквата ,,р'', че чак учителката й се радваше. smile3501 newsm51 smile3501


  Да са ни живи издрави дечицата...
     P.S. /само Илиян никой не ми го ще .А той ми е красавец, а то гледам конкуренция голяма малеййййй./ nevi колко е голям сина ти. Стана ми жал за теб, та ако харесваш щерката... Тя в ''набор 2001'' си има кандидат, но аз си уважавам повече вас. Пък и по добре да е по-голям зетя. newsm03

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 16:10 от renisa

# 257
  • Мнения: 370
Леле, мами, много пишете! Направо не мога да прочета!
Май ще образуваме подклуб на лошите готвачки! Аз към сватовничките още не мога да се включа!  newsm78 А може и да е време?!
Крайно време е и аз да покажа някоя снимка, че даже новите мами успяха!

За миялната машина - това не е лукс, нито мързел. Това е помощник, използан по света отдавна. Както пералнята! Не казвайте, че обичате да перете на ръка. Същото е с чиниите! Аз още за Коледа пожелах на всички мами, които нямат, да си поръчат по една! Оказа се, че моите познати си имали и никой не ми казал, че върши работа!!! За това аз се чувствам длъжна да кажа на всички, че е много полезна! Аз имам малко място и за това имам малка. КланГ каза, че всеки сантиметър бил ценен. Така е , но при мен няма място извън нея! ДжулиС, не се замисляй, ще ти кажа как можеш да сложиш една малка (примерно 50х60х45 ) на мястото на сушилника за чинии (какъвто сигурно имаш). Ние така направихме преди 3 години и не съжалявам.

# 258
  • Мнения: 639
renisa ,Ева е направо приказка ,а и моят каквито все дългокоси ги харесва аууууу взимам Ева .Моят Илиян е 1991г.роден между другото.Ураааа какъв кеф  newsm68 newsm44,ще ходя в София,Враца и до Испания.

# 259
  • Мнения: 233
renisa ,Ева е направо приказка ,а и моят каквито все дългокоси ги харесва аууууу взимам Ева .Моят Илиян е 1991г.роден между другото.Ураааа какъв кеф  newsm68 newsm44,ще ходя в София,Враца и до Испания.
  Видин     Hug   Ще трябва да почакате да пораснеме. Wink
   Вие от В.Търново ли сте? Много са хубави снимките.

# 260
  • Мнения: 2 022
Goki Mama и  gaby_s не си мислете, че вашите желания са и на дечицата. Тя и... моята мама се сватосваше със сина на една нейна приятелка...

И моята майка, лека й пръст, ме сватосваше със сина на нейна колежка и приятелка. Даже другата й викаше "свате". Обаче не стана, разбира се ... Ние с него да сме се виждали 3-4 пъти в живота си, ама бяхме "сгодени"... Майтап да става!

# 261
  • Варна
  • Мнения: 552
Неви, тъкмо да ти пробутам моята дъщеря,ти взема, че си взе снаха от Видин!Браво,изприварихаме.Моята я давам още сега!Има зверски апетит и мрази да чисти! Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 16:55 от Илиева

# 262
  • Мнения: 639
renisa ,не от Бургас сме ,но си пътуваме редовно насам ,натам из страната и в чужбина.А Търново е семейна страст.

# 263
  • Мнения: 524
Страшни мами! Пишещи, готвещи, занимаващи се с благотворителност, а аз...Отпуснала съм се и почти нищо. Абе доста неща, но нещо ми идва в повече мързелко.

За миялните- Джулис, стена избий, на тераса я изнеси, но не се лишавай от нея.Обичам да казвам, че у нас само аз, пералнята и миялната нямаме почивен ден!

За сватосването- дайте на празника с директни оферти, предложения и пр., щото аз какъвто съм  фотограф една снимка не мога да кача на моите хубавици. Да си не ходят моми.

За фотографията- Най-голямата (8,8г.) най- сетне получи коледния си подарък. Цифров фотоапарат, ама пусто наистина нашето семейство сме много зле с ІТ технологиите и току-що изтрих всички снимки от апарата, а се оказа, че не съм ги и качила на компа...трагедия!
Ако можеше този компютър да готви, води и взима деца от у-ще и танци сигурно отдавна да съм го изучила  Joy

Хайде, засега оставяйте със здраве и умната по купони и банкети(Активна)

На новите мами- Добре с добро сте ни дошли!

# 264
  • Мнения: 3 479
Здравейте, гледам сватосването върви с пълна сила Joy Бебешко ли ви се гушка, че искате бързо да задомите дечицата и да дойдат внуците. Crazy Я, по-добре родете още по едно детенце Mr. Green

То ни, започнах два пъти в седмицата да ходя на фитнес. За съжаление трябваше да прекъсна заради командировката на мъжа ми, понеже моята детегледачка ми е и фитнес инструктор и като го няма тати, няма кой да гледа децата. Обаче нещо два пъти в седмицата ми се вижда малко newsm78. Та сега съм решила да пробвам и още нещо поне веднъж в седмицата - каланетика или боди билдинг. За съжаление не мога да ходя на аеробика, абсолютно ми е забранено поскачането. А ти какво спортуваш?
Ох, обаче най-големият ми проблем е яденето Embarassed Мързела си мога да превъзмогна, обаче апетита - не, или поне засега е така. Действам за промяна, защото положението вече е нетърпимо!!!

# 265
  • Мнения: 11 607
http://www.midea-bg.com/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=26

ТОВА Е ТЯ!!!!!! Приемам поздравления! Специални благодарности към СуперТеди за зарибяването и на Сватята за моралната подкрепа - от Мидеа трябва да и дадат 5% поне като комисионна,че ако знаете какво беше по скайпа- горкия още малко скайпа щеше да започне да мие чинии!

Ще има и почерпка, ама след малко! Изгоних Лъчо да купува части за свързване, ама се очертава довечера да няма с какво да я сефтосаме,че още си нямам идея какво ще готвя! Ама споко и това ще стане!

А сега да се развихря аз - Неви, Неви, приятелко, ние Гого сме си го заплюли за зет на моята племенница! Габи, що го даде, бе душа? Няма да се разберем така да знаете! Тук върви сватосване, а моята брачна агенция нищо не печели! Goki Mama , мила, духовно, духовно, ама аз от духовно фигура не съм направила! Не е нито от магданоз, нито от праз! Така че... А  и със Сватята как ще издържаме децата? Я стегнете редиците!!!!!
Почерпете се:

А това са двете момичета:

# 266
  • Мнения: 11 607
Нарочно отделно го пиша - Моля новите мами, които не са си дали данните - рожденни дни на семейството и пълните имена - да го стори,че ще правя нова тема тази вечер или утре! Тази се понапълни и е време за нова! Благодаря!

# 267
  • Мнения: 1 818
Мама Цоцоланке,не съм го дала Гого,споко...аз само сплаших  кандидатите...да знаят какъв е звяр:-)И поздравления за машинатаа.Страшна е! И от големите...Ще разправяш като я пробваш как е.Взех си и бонбон,благодаря...така виртуално много е добре за диетата ми.

# 268
  • Мнения: 1 818
Гледам аз какво пише мама,ами то много е забавно тук при вас.Аз съм Стоян-средният син на Габи.Знаете ли,че ще ми е приятно да се запозная с децата ви-момичета и момчета на моята възраст и на възрастта на брат ми(и на него ще му е приятно)Извън сватосването...ще е хубаво да си бъбрим за музика,филми,за живота на връстниците ни в България.Пък и ще упражняваме българският език,че с това castellano,valenciano и английски ще забравим родния език.Пък може да направим една темичка . newsm78 И така SKYPE име:ilievi_es
                             е-мейл:ilievi_es@yahoo.es
p.p А Ади на Гоки Мама е много красива и неjна.Изобщо тук е пълно с хубави момичета  bouquet

# 269
  • Мнения: 2 433
ехееее....ама че много нови мами и хубави деца!!! Hug
Момичета - знаете ли какво направих днес , следобед, когато ни спряха тока????А????Дигнах се и отидох да подам молба за ясла Mr. Green
Директорката беше страшно любезна. Много ми се зарадва на третото детенце и ми разясни как точно става приема, какви документи са нужни, какъв е режимът на бабчетата и кога се правят групите. Изобщо си поговорихме много добре и останах доволна и от яслата и от директорката. Та от юни месец живот и здраве сме ясленчета. Hug Mr. Green Та така....
И друго - днес ме викаха за първи път в училище Embarassed да, да ...за Мирела при това...
Нещо се сдъфкали старите ученици с новите ученици в петък...и нащата се изявявала като тарторка Embarassed та общо взето ако майката на едно от децата не беше повдигнала въпросът, си мисля че всичко щеше да остане в този злополучен петък - но сега нещата се обърнаха и едва ил не това глупаво детинско изпълнение се превръща в етнически проблем.
Та аз се опитах да обясня на майката, че Мирела никога не  е възпитавана в деление и предразсъдъци относно произхода на децата, и вероятно е съвпадение че са обидили дъщеря и, просто е третираа като нова ученичка не като турче, още повече че 2 от другата срана замесени дечица също са турчета...ама не, тя си беше решила че точно затова са обидили дъщеря и. Цялата работа е че класът ни е много силен като успех и много задружен като колектив. И малко трудно допискат новите деца които дойдоха в 5кл ат др.училище... Та така.
Емоционален ден общо взето!

Общи условия

Активация на акаунт