За имената на креватните ви партньори

  • 4 213
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Ами не са чак толкоз много, че да не ги помня.
Макар че някои умишлено съм ги размила в паметта си почти до степен дeменция.  Crazy

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз си мислех, че ги помня, а сега установявам, че 2-3-ма ми се губят. остарявам ли, що ли? newsm78

# 17
  • Мнения: 4 733
Помня ги, да.

# 18
  • Мнения: 437
хммм... повечето май ги помня! Но ако има с какво да ги запомни човек, все пак  Party  Иначе някои имена със сигурност не помня.. ако се разровя в паметта си - се сещам за самата случка... но име... Мимолетни незапомнящи се авантюри.... какво да им помни човек...

# 19
  • Мнения: 7 474
Помня , а ако съм забравила някой значи не си е струвало да го помня Mr. Green
От стотния нагоре не ги и питам как се казват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 629
Сега няма да е лошо да ги изброите поименно, хем ще се види кой какво помни, хем може и рода да излезем Grinning

# 21
  • Мнения: 3 423
аз си мислех, че ги помня, а сега установявам, че 2-3-ма ми се губят. остарявам ли, що ли? newsm78

Eто на, а представи си, че го
установиш тетатет? Неловко, а?

# 22
  • Мнения: 2 550
Не си правя труда да помня имена  Laughing Излишна информация  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 765
 Продължавам да твърдя , че това с имената не е толкова сконфузно , колкото това да не си спомняш дали въобще си бил с човека срещу теб . Историята познава такива случаи ...и аз познавам също .

# 24
  • Мнения: 5 577
Лиска как ме замисли посредата на работния ден.  Thinking

Определено съм забравила някои имена, въпреки прескромната си бройка.  Blush
И някои не се сещам точно баш как се казват - Теодор ли беше, Тодор ли, Теодосии ли? Или двама ли бяха, трима ли?  Embarassed

# 25
  • Мнения: 3 447
Сега няма да е лошо да ги изброите поименно, хем ще се види кой какво помни, хем може и рода да излезем Grinning
Нали имаш рода, още ли искаш?  Mr. Green

# 26
Малеее аз явно съм доста изостанала (да не кажа залупена) Simple Smile Помня ги разбира се и тримата ми бяха гаджета (сега съм омъжена за единия), а уж съм плевенчанка  smile3506

# 27
  • Мнения: 5 299
Друго може да не помня, но имената - със сигурност  Mr. Green

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Помня ги Peace

# 29
  • Мнения: 447
Помнят се тези имена, или поне малка част от тях Embarassed
а какво ще кажете за това, че бащите избират име за дъщерите си на някое бивше гадже? #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт