Препоръчайте ми помпа!

  • 2 182
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 159
Знам ,че всички хвалят много Авент, но аз първия път нямах почти никаква кърма и сега предпочитам да си купя  някаква по евтина.
Дайте съвет !
Не искам да звучи като хвалене или реклама, но аз наистина ползвам Авент и съм много доволна. Други марки помпи не съм ползвала, така че нямам база за сравнение. Смятам, че има и други хубави и евтини марки, които могат да ти вършат работа. Може би другите мами ще кажат. Успех  Peace 
и аз съм с Авент, много съм доволна

# 16
  • Мнения: 942
Авент,но,ако не ти се дават толкова пари Дисни около 20 лв е!
PeaceАми и аз съм за Авент.....пробвах с различни и от нея съм най-доволна GrinningНо например сестра ми хвалеше на НУК много помпата.Незнам newsm78 може би зависи от нещо newsm78

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ТВЪРДО АВЕНТ. Заслужава си парите!!!.
НЕ си пести парите. Това е нещо, от което се връщат парите стократно.

# 18
  • Мнения: 209
Когато се изцеждах, иаз ползвах Авент. И бях много доволна. Ако е за кратко няма значение каква ще си вземеш, но ако е за по-дълго няма какво да се чудиш.
На мен лично ми беше много удобна. Като ги гледах другите мами в родилното как се мъчеха с тия конусовидните..... жал ми ставаше.

# 19
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Не знам дали има смисъл да си давам мнението след всичко дотук казано. И аз съм за Авент  Peace. Втора употреба можеш да си намериш на прилична цена. Струва си!

# 20
  • Мнения: 887
Само не и на Чико.Голям боклук е!

# 21
  • Мнения: 393
Авент  Peace Първоначално бях решила да не си купувам помпа, но после съжалих и съответно си я набавих по бързата процедура. Не съжалявам!

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз съм къщо за Авент. Не съм ползвала други помпи, но от това, което съм чела тук, Авент е най-добрият избор.

# 23
# 24
  • Мнения: 8 917
За мен има само една - Авент Peace

# 25
  • Мнения: 1 104
Авент.Много съм доволна. Наистина можеш да намериш и по-евтина.

# 26
  • Мнения: 115
Аз също препоръчвам Авент.

# 27
  • Мнения: 272
Да информирам, че Малечко отскоро внасят Медела- най- разпространената помпа по света. Малко по-евтина е от Авент /има много модели в зависимост от целта и честотата на използване/ и по сведение на чужбинските мами върши едва ли не по- добра работа.

# 28
  • Мнения: 750
Благодаря ви момичета! Разбра се тя  Grinning Авент!!!

# 29
  • Мнения: 1 737
До скоро препоръчвах само Авент, с такава кърмих 9 месеца.

Обаче от съвсем скоро, за пръв път в България вече внасят помпите Медела, които подразбрах, че са нива над Авент. Ако имам второ дете няма да се замисля и ще си взема такава, независимо дали ще я ползвам дни, или месеци. Вносители са Малечко и Мадъркеър. Цените на обикновените помпи са около 120 лв. Имат и много професионални. Също и продукти за бебета с всякакви хранителни проблеми и деформации.
http://www.medela.com/

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 15:03 от AQ

Общи условия

Активация на акаунт