Денят с бебчо

  • 1 492
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 104
Първите дни с бебка у дома не бях много уверена и се притеснявах много. Но след няколко дни всичко си идва на мястото.
Ставаме сутрин, сменяме памперса и се кърмим. След това ако бебка иска спи, което при нас е за по 30 минути.Като стане има рев, мама я носи на ръце докато се поуспокои. И ето че пак са минали 3 часа и пак смяна на памперс, кърмене, спане. Случвало се е малката да не спи изобщо през 3 часа между кърменията и да плаче страшно, та тогава ми се къса сърцето, но какво да направя. Когато е хубаво времето с количкато сме на разходка. Вечер се къпем, около половин час преди кърменето. През нощта ни се е случвало да спим и по 1час и 30 минути без да е събудим.През деня докато бебка спи, аз гледам да изпера, изчистя, сготвя и други такива ежедневни задачи.Горе-долу такава ни е програмата. Безсънието понякога ми тежи, но в името на малката принцеса ще изтърпя.

# 31
ДЕЦАТА СА РАЗЛИЧНИ И ДЕНЯТ МИНАВА РАЗЛИЧНО.НО ИСТИНАТА Е ,ЧЕ ДЕНЯТ СТАВА НОЩ,А НОЩТА ДЕН.ДЕНЯТ МИНАВА С ХРАНЕНЕ, КЪПАНЕ,ПАМПЕРСИ,А КОГАТО СПИ ЗАПОЧВАШ ДА ПЕРЕШ ,ГОТВИШ И ЧИСТИШ.НАЛИ ЗНАЕШ ПРИКАЗКАТА ,ЧЕ ВСИЧКО ХУБАВО Е ТРУДНО.ОСНОВНОТО Е ДА СЕ ОРГАНИЗИРАШ И ДА НЕ ИЗПАДАШ В ПАНИКА.

Общи условия

Активация на акаунт