Бясна съм и нищо не мога да направя

  • 3 599
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Съжалявам за случката, но това не е прецедент. Мои роднини изгоряха по същия начин, но ги посъветваха да пуснат жалба за това, че пратката е получена разопакована. В интерес на истината статистиката показва, че въпреки многото сигнали от "изгорели"граждани това все още е практика Embarassed Резултатът - уволниха служител от фирмата / Спиди/, но пари не върнаха.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Лошото е,че нищо не може да се докаже.Спомням си,че преди 4-5 години получихме пратка с моб.апарати.Бяха с 1 по-малко от изпратените.Познай как събрахме пари и си го платихме.Мисля,че тогава работехме със"Спиди".И нашата фирма не си мръдна пръста.Трябваше ние да си поемем отговорността.От тогава всичко застраховаме.
Срамно е това,че са посегнали на 30 лв.

# 17
  • Мнения: 13
Неприятно е. Изпращала съм многократно пратки чрез Булпост и винаги на разписката са ме карали да пиша, че пратката не съдържа пари. Един вид предупредени сте, не може да ги пипнете с пръст сега. Sad

# 18
  • Мнения: 343
Искрено ти съчувствам, но куриерските фирми си имат правила и за тези правила си има причини.  Много ми е странно, при положение, че ние самите като клиенти не сме коректни, защо очакваме коректност от другата страна?

# 19
  • Мнения: 617
Пратката трябва да се провери преди да се запечата и ако има нередност да се върне на изпращача. Т.е трябвало пред майка ти да я прибъркат и да и върнат парите, а не след това да си ги прибират.
Гадни копеленца.

# 20
  • Мнения: 1 072
Лошото е, че навсякъде са такива. ......

..........
Гадни копеленца.

Майка ми работи точно това. Приема пратките на БулПост в Пазарджик. Довечера ще я попитам дали не ги е взела тя.

# 21
  • Мнения: 1 312
Изпращам най-редовно пратки със Спийди,Еконт и Интер Логистика,като от последните съм най-доволна от цените,сроковете и точността Peace.
Пари не съм слагала никога из пакетите,знам,че не е редно,но пък не мисля,че дори и да намерят някой прегрешил ,правилният начин е да ги вземат и да се правят на ударени Thinking.Може би някаква глоба,санкция,да покажат,че имат строг контрол и не правят изключения независимо дали става дума за 30 или 30 000 лв.Просто да си го има фиксирано като правило на бланката,която подписваш Thinking.
Изпращала съм стока за хиляди левове,предимно техника,най-често чуплива...,проблеми не съм имала.Но всичко е декларирано и описано,т.е предупредила съм,че трябва да се внимава! Naughty

# 22
  • Мнения: 3 268
За пратки,особено в които има ценни неща,използвай само куриерски фирми.Ние с мъжа ми на ден пращаме по няколко пратки и то за много пари,нищо не се е загубило.Работим с Еконт.Малка пратка струва 3-5 лв.

# 23
  • Мнения: 126
Егати смотаняците чесно!!!!!!!!Лично аз съм възмотена от това ,което прочетох... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire..Това се казва да живеем в демокрация-хахахахаах..Копеленцата винаги ще правят така ,защото  в тази страна няма закони!!!!!Много сайалявам за това ,което ти се е случило..жалко че немога да ти помогна.. Sad....
Аз лично ползвам "speedy"..много съм доволна всичко си е на мястото всеки път.Познати също са много доволни от нея фирма ,ако искаш другия път пробвай с нея -препоръчвам ти я !!!! Peace Peace(не правя реклама в никакъв случай!!!)
И все пак никога няма ка да си напълно сигурен!!!!!!........КОПЕЛЕНЦА!!!!!!!

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ползвала съм Спийди и съм доволна, но решихме че няма смисъл, защото ставаше дума за две кутийки с лекарства. Майка ми имаше път през пощата така или иначе и затова.

# 25
  • Мнения: 6 206
Без да се сърдиш
Евтиното винаги излиза скъпо.

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това го знам, и ми беше първата реакция.

# 27
  • Мнения: 251
Много неприятно. За мен това си е чиста проба кражба, за която няма оправдание. За теб обаче остава само да се ядосваш, ама по-добре не го прави. Както викат хората пий една студена вода и си пази нервите, че то мръсници винаги ще има. Лошото в случая е, че наистина няма как да си потърсиш правата.

# 28
  • Мнения: 126
Според мене въпроса не е в скъпото и евтиното...вобще не става дума за това!!!!!Всичко е на късмет..било писано да стане така ...то аман от крадци аман от глупаци...окрадоха ни държавата сега започват и нас #2gunfire
И най-лошото е ,че нямат срама ...за 30лв. стават смешни!!! ooooh!УЖАС само като се замисля ,че наистина има такива хора...... doh

# 29
  • Мнения: 126
то в тая държава какви права бе...хахахаха
В нашата страна права имат само циганите май newsm78 newsm78...и това ми било държава

Общи условия

Активация на акаунт