Азис и Китаеца в СТАНИ БОГАТ

  • 2 982
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
А Китаеца загладил косъма, добре го гледат Wink

И двамата са като свинчета. Кой знае какъв кеч пада в леглото...ако изобщо имат интимни отношения  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 306
Нещо се е опъпчил, много калорична храна му дават.

# 17
  • Мнения: 2 013
Никой не каза Део и Лора какво направиха накрая...

# 18
  • Мнения: 2 759
            На мен ли ми се стори или Азис наистина изглежда доста отегчен от Китаеца? Особено в началото беше... Вървят ли към развод нещата, м?

# 19
  • Мнения: 7 723
А, ще се разведат, след като се роди бебето, нали трябва да са все в центъра на събитията   Thinking

# 20
  • Мнения: 2 759
Никой не каза Део и Лора какво направиха накрая...
          Ми кво да направят - взеха си 10-те хилки и си тръгнаха по живо по здраво. След снощното предаване Део и г-н Караджов вече са на малки имена.

           А бебето с майката дали при кого ще остане? Сигурно при Азис, щото са били негови и преди брака  newsm78...

# 21
  • Мнения: 5 393
Никой не каза Део и Лора какво направиха накрая...
Отказаха се и взеха 10хиляди.Извън играта посочиха отговор А, но беше грешен.
Азисчо наистина изглежда леко отегчен от половинката си.И как се притесни като ги пита Кънчев за секса Embarassed Embarassed Embarassed Китаеца тръгна нещо да коментира, ама Азис му каза да мълчи и да не говори глупости Wink Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 7 723
 Crossing Arms край на темата   Crossing Arms

 Shocked А, не, бе  Shocked

# 23
  • Мнения: 5 393
Пак познаха.
Ама верно край на темата.....до утре вечер.

# 24
  • Мнения: 219
Айде, чао до утре.


Тhanx за Лора и Део...
Лека вечер.

# 25
  • Мнения: 2 759
            Иначе има задоволителна обща култура Азис, струва ми се  ooooh!... Но за пръв път виждам въпрос от типа "тест за интелигентност" в "Стани богат"  newsm78...

# 26
 Ох,горките колко са ограничени,че едва отговарят на тези не трудни вапроси.А пък Ники Кънчев само се опитва нещо да израсят двамата.Нищо особено небеше за мен.Ако не сте го гледали по добре.javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);

# 27
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ох,горките колко са ограничени,че едва отговарят на тези не трудни вапроси.А пък Ники Кънчев само се опитва нещо да израсят двамата.Нищо особено небеше за мен.Ако не сте го гледали по добре.javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);
всъщност и на мен ми се стори, че Азис не е от най- ЕНТЕЛЕГЕНТНИТЕ  Whistling, но после все си отговаряше човека, само се правеше май май.... newsm78

# 28
  • Мнения: 805
Ох,горките колко са ограничени,че едва отговарят на тези не трудни вапроси.А пък Ники Кънчев само се опитва нещо да израсят двамата.Нищо особено небеше за мен.Ако не сте го гледали по добре.javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);
Вапросната е неграмотна и пак се израсва. Горката ли? Няма проглем.

# 29
  • Мнения: 2 759
            Като писах по-горе, че има задоволителна обща култура, взех предвид и че е циганин все пак... Което не е извинение, но все пак би било смекчаващо вината обстоятелство.

Общи условия

Активация на акаунт