Азис и Китаеца в СТАНИ БОГАТ

  • 2 993
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 219
Ехо - добър вечер!
Нещо не ме грабват участниците, но си гледкам заради въпросите...

# 46
  • Мнения: 5 393
Юлето ме изкефи как честно и открито говори за проблемите си преди забременяването.

# 47
  • Мнения: 7 723
Юлето ме изкефи как честно и открито говори за проблемите си преди забременяването.

Да, тя никога не ги е крила, евала   Wink

# 48
  • Мнения: 5 393
Иииих значиии- не можаха да минат 3те хиляди Confused

# 49
  • Мнения: 1 273
Иииих значиии- не можаха да минат 3те хиляди Confused

Така ли? Гледах само докато говореше зазабременяването си и после се наложи да излезна Sad Уф жалко,много ме кефат особенно Юлчето --хич не е някоя глупачка.

# 50
  • Мнения: 7 186
Ама кви лилави сенки си е сложил Азис-подчертават му очите- евала на гримьора. Peace

И гланца му беше хубав, бляскав и сочен, каква ли марка ползва, и аз искам такъв Laughing
Юлияна е готина, ама тоя Пентаграм скрита лимонка ми се вижда Thinking

# 51
  • Мнения: 5 140
Понеже не гледах колко спечелиха Азо и сие

# 52
  • Мнения: 5 393
Понеже не гледах колко спечелиха Азо и сие
5000хиляди.

# 53
  • Мнения: 3 423
И кво казаха, ще си избелват ли анусите?

# 54
  • София
  • Мнения: 2 884
Ама кви лилави сенки си е сложил Азис-подчертават му очите- евала на гримьора. Peace

И гланца му беше хубав, бляскав и сочен, каква ли марка ползва, и аз искам такъв Laughing
Юлияна е готина, ама тоя Пентаграм скрита лимонка ми се вижда Thinking

Гримьор му е Кирил Чалъков , какво очаквате Wink Най-добрия гримьор в България Peace

# 55
И кво казаха, ще си избелват ли анусите?

За това не казаха, ама казаха, че чакат бебе през август. Пропуснах да чуя коя е майката, май преди я бяха обявили. Някой да е чул?

# 56
  • Мнения: 728
Мен АЗИС ме кефи много!
Може да е всякакъв,но песните му са СТРАХОТНИ!
Пее човека-евала!

# 57
  • Мнения: 7 186
Пропуснах да чуя коя е майката, май преди я бяха обявили. Някой да е чул?

Много близка приятелка на Азис, била с него от 15 годишен, Галя се казва, мисля.
На мен пък ми е интересно кой е бащата, защо крият? Thinking Или и те не знаят кой е? Laughing

# 58
  • Мнения: 1 273
Пропуснах да чуя коя е майката, май преди я бяха обявили. Някой да е чул?

Много близка приятелка на Азис, била с него от 15 годишен, Галя се казва, мисля.
На мен пък ми е интересно кой е бащата, защо крият? Thinking Или и те не знаят кой е? Laughing
    Същата! Гледах я при Венетка била много близка с Азис и същевременно с това му е икономка Laughing

# 59
  • Мнения: 250
И аз я гледах неговата довереница и икономка с Венета, когато снимаха сватбатана на Азис. Тя била от мн. години с Азис и му угаждала много.Предполагам, че е тайно (а вече явно) влюбена в него.Мисля си ,че бащата е Асис.А това, че тя е майката на детето му, сигурно е щастие за нея.Определям я като безнадеждно влюбена. Това мисля, предполагам и разгадах.Колкото до Китаеца-купен от Азис за пред хората както се казва и за скандала около него.Дори и Юлиана Кънчева снощи се изпусна, че Азис е принесъл скандалният си и имидж, и в личния живот, което не било правилно и истинско.

Общи условия

Активация на акаунт