Моля помогнете с коментар за това легло

  • 1 850
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Е как в никакъв случай. Моя син я прекрачи на 9-10 месеца и падна. И то няколко пъти  Rolling Eyes

Такова ли ти е леглото?  newsm78
Как е успял да се набере?

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Е как в никакъв случай. Моя син я прекрачи на 9-10 месеца и падна. И то няколко пъти  Rolling Eyes

Такова ли ти е леглото?  newsm78
Как е успял да се набере?



Леглото съм го показала по нагоре  Simple Smile А сина ми се изправи от седмия месец в кошарата и започна да я обикаля, а на 9-10 месеца започна вече да се усъвършенства, дигаше краката и се набираше и един ден слушам на бебефона рев  и като отивам да видя какво става го заварих на земята  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Сега видях снимката Embarassed Струва ми се, че тази решетка е по-ниска или пък синът ти е доста висок.
Аз принципно не споря, че децата излизат, просто моя преди година и 3-4 месеца категорично не би могъл да се набере, тя решетката му беше на нивото на главата

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега ще измеря колко е  Simple Smile

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
От там от където започват пръчките до горе е 50см.  Rolling Eyes

Обаче след тези падания я направихме /преустроихме/ така: Смъкнахме нивото надолу и отпред сложихме плексиглас за да не може да промушва крачетата между решетките и да се набира. Плексигласа се вижда добре на втората снимка /вижда се отражението на светкавицата  Simple Smile



# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
нашето е доста по-дълбоко....ще премеря после колко е като се събуди, но това на снимката е абсурдно плитко...

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
нашето е доста по-дълбоко....ще премеря после колко е като се събуди, но това на снимката е абсурдно плитко...


Чак пък абсурдно плитко  Stop. Това легло в сравнение с другите в магазина, които предлагаха беше най-дълбокото. Вашето да е най-много с 5-10см. по-дълбоко. Нашето е 50см. от решетките нагоре /там където почват пръчките/. А от вътре мерено без матрака е 65см.
Също така се взима под внимание и височината на матрака, който допълнително повдига нивото на кошарата  Wink

Най-важното е колко е височината от пръчките нагоре, а не дълбочината на самата кошара, защото там си мушкат крачетата /между пръчките/ и се набират

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 19:28 от doniboni

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
ами в характеристиките на нашето пише дълбочина 82 см,те пък дълбочина са писали за ширината....ще го премеря нашето. това ест на долното ниво....иначе пак е с такава идея да стане на голямо...ето такова е но кафяво, http://www.shtarkel.com/l7.html не е чак така красиво, като вашите, но върши прекрасна работа. пръчките почват точно където свършва матракът. като на чертежът.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
дам около 60 см е от матракът до края на решетката.

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
дам около 60 см е от матракът до края на решетката.

Толкова. Казах ти че няма да е повече от 10см. разликата  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
и аз говоря за височина от матрака нагоре, разбира се.

doniboni, 10 см хич не са малко - точно разликата между сигурно стоене вътре и прекачване Wink

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
и аз говоря за височина от матрака нагоре, разбира се.

doniboni, 10 см хич не са малко - точно разликата между сигурно стоене вътре и прекачване Wink


Тези 10см. в повече са въпрос на 2-3 месеца спасение от прескачане. Особенно ако детето е подвижно, като моето.

До днешна дата само на полилея не се е качил още  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
хаххаххахаха, моя е ужасно подвижен и драпа нагоре, че е и височък на вс отгоре, но все още не може да ги преодолее решетките, сигурно като стане на 2 ще е по-различно, но планувам още това лято или най-късно есената изобщо да махаме решетките, та се надявам да не стане премятането до тогава. а и той малко време прекарва в леглото си по принцип Simple Smile)))

# 28
От там от където започват пръчките до горе е 50см.  Rolling Eyes

Обаче след тези падания я направихме /преустроихме/ така: Смъкнахме нивото надолу и отпред сложихме плексиглас за да не може да промушва крачетата между решетките и да се набира. Плексигласа се вижда добре на втората снимка /вижда се отражението на светкавицата  Simple Smile


Гениално! Извинявай много, не искам да те обиждам, но детето ти от къде получава въздух? Този плексиклас ми се струва като парник май, какво ще кажеш? Замисляли ли сте се, че факт - веднъж детето ти има чекмеджета отдолу, което спира циркулацията на въздуха, две слагаш му два чудесни плексигласа от страни....ами дано отгоре да му духа някой вятър, че да подиша! Замисляйте се какво правите, защото едното е за сметка на другото!

# 29
Не ми се получи с цитата нещо

Гениално! Извинявай много, не искам да те обиждам, но детето ти от къде получава въздух? Този плексиглас ми се струва като парник май, какво ще кажеш? Замисляли ли сте се, че факт - веднъж детето ти има чекмеджета отдолу, което спира циркулацията на въздуха, две слагаш му два чудесни плексигласа от страни....ами дано отгоре да му духа някой вятър, че да подиша! Замисляйте се какво правите, защото едното е за сметка на другото!

Общи условия

Активация на акаунт