На кого не бихте отказали секс ?

  • 8 889
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
...и на Вин Дизел... newsm03

# 16
  • Мнения: 2 553

И аз само за него се сетих  Peace smile3521

# 17
  • Мнения: 674
Георги Първанов- МНОГО МНОГО МНОГО ГОТИН!
НАЙ СЕКСАПИЛНИЯ ПОЛИТИК txtloves Heart Eyes  Kissing Heart Two Hearts txtloves

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много точно казано. Peace
На мъжът ми,не бих отказала.Хайде да не се правя много,много на скромна не бих отказала и на още един човек(ама няма да кажа кой)Малък жокер,телевизионна звезда е но не чужбинска а българска. Mr. Green
За него съм казала онази вечер,докато плакнех окото на мъжът ми,че ако ми предложи,нещо по-така.. се жертвам веднага. Mr. Green
Мъжът ми каза"Мечтай си" Mr. Green
Еми мечтая си какво да правя,ама знае ли човек,може пък един ден да стане чудо, ако ще става да става по-бързо докато е още млад,че ако одъртее,тогава се отказвам от мечтата. hahaha

# 19
  • Мнения: 17 546
Хайде да не се правя много,много на скромна не бих отказала и на още един човек(ама няма да кажа кой)Малък жокер,телевизионна звезда е но не чужбинска а българска. Mr. Green
Хайде де! искаш да умрем от любопитство сега! Кажи, кажи!  Laughing

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде да не се правя много,много на скромна не бих отказала и на още един човек(ама няма да кажа кой)Малък жокер,телевизионна звезда е но не чужбинска а българска. Mr. Green
Хайде де! искаш да умрем от любопитство сега! Кажи, кажи!  Laughing
Нищо,няма да кажа,да не съм луда,току виж някоя от вас му хвърли и тя око.А със конкуренцията е трудно да се бориш.Мммммм да.... Thinking

# 21
  • Мнения: 3 537
Хайде да не се правя много,много на скромна не бих отказала и на още един човек(ама няма да кажа кой)Малък жокер,телевизионна звезда е но не чужбинска а българска. Mr. Green
Хайде де! искаш да умрем от любопитство сега! Кажи, кажи!  Laughing
Нищо,няма да кажа,да не съм луда,току виж някоя от вас му хвърли и тя око.А със конкуренцията е трудно да се бориш.Мммммм да.... Thinking
Кажи само на мен! hahahaАз не го харесвам и без това.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Незнам. Може би е до настроение.

Георги Първанов- МНОГО МНОГО МНОГО ГОТИН!
НАЙ СЕКСАПИЛНИЯ ПОЛИТИК txtloves Heart Eyes  Kissing Heart Two Hearts txtloves
А Серго Станишев не те ли кефи?

# 23
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде да не се правя много,много на скромна не бих отказала и на още един човек(ама няма да кажа кой)Малък жокер,телевизионна звезда е но не чужбинска а българска. Mr. Green
Хайде де! искаш да умрем от любопитство сега! Кажи, кажи!  Laughing
Нищо,няма да кажа,да не съм луда,току виж някоя от вас му хвърли и тя око.А със конкуренцията е трудно да се бориш.Мммммм да.... Thinking
Кажи само на мен! hahahaАз не го харесвам и без това.
Красич,ти под-прикритие със този нов ник.Едва те познах.... Mr. Green
А за казването,без бой не казвам,а на бой много нося. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 334
на мъжо със сигурност,но ако ми падне и Рики Мартин Heart Eyes Hug Heart Eyes или Брат Пит Party

# 25
  • Мнения: 3 164
охх, ами незнам....много са Whistling

Незнам. Може би е до настроение.

Георги Първанов- МНОГО МНОГО МНОГО ГОТИН!
НАЙ СЕКСАПИЛНИЯ ПОЛИТИК txtloves Heart Eyes  Kissing Heart Two Hearts txtloves
А Серго Станишев не те ли кефи?


ха-ха-ха, тоя хамстер Mr. Green само Ленчето се подмокря като го види newsm48

# 26
  • Мнения: 674
Що бе Шони аз от политика не се вълнувам но той е супер много е сексапилен и готин... smile3521 newsm03  love001

# 27
  • Мнения: 512
На Стинг - само да мигне и скачам!

А и мъжа ми съм го предупредила, че мерна ли го чичко Стинг - ша ма извинява, ама... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 494


Аз бих се навила на тройка с Анджелина и Брат . smile3521По отделно не ги ща .И двамата ме кефят.  love001

# 29
  • Мнения: 235
Лени Кравиц го взимам без да се замисля. Сладур голям . Джъд Лоу на моменти също е доста хубав ако ми предложи в един от тези моменти - и  на него не бих отказала . Напоследък заглеждам и този сериал модна къща по БТВ , има двама чудни - Ланс и ония гаджето на Мишел.Ако някой гледа ще се сети. Общо взето трудно отказвам като се замисля Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт