Добре де, това ако е вярно е потресаващо меко казано!!!

  • 3 192
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
хе хе Тони, ти ако си мислиш, че мен нещо може да ме трогне относно форума.....дълбока заблуда Mr. Green ама много дълбока.....

напоследък не ми остава време за висене в нета и явно затова го виждам за първи път.

 bowuu

П.П. жабата говори сама по себе си за какво иде реч доста нагледно. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 14 654
Ама ако потърсиш по-добре, може да се намери и по-обстойна информация за това нещо. Аз набърже го претупах, само с две думи.

На мен всяка година се мъчат да ми пробутат от това тесто. Само че не го ща аз.
рецептата е дълга, изпълнява се за около 10 дни май
на мен една съседка ми навря в ръцете буркан и листче и побягна по стълбите
като отворих леко бурканчето се зашеметих от миризмата на закваската...опитах да го подаря на свекървата, но и тя не щя

# 32
  • Мнения: 822
Това конкретно може и да е спам...Но е/или беше факт официална петиция за защита на тези животни,както е факт,че Канада е/или по-скоро беше на първо място по износ на кожи от този вид,преди да й наложат ограничения...В онлайн петицията имаше и мнения на инуити от Канадския север,според които не изглеждаше писаното да е лъжа...Не ми се спори,нито ми се търсят материали.Бях пускала преди време,когато само за 2 седмици се появиха 3 или 4 подобни теми.Всеки вярва в това,в което иска да вярва...
И аз не зная,защо преди седмица нападнаха така новака и темата му беше бързо заключена...Може би не е зле,поне една от темите (писани през времето пик) да се запази,защото явно са архивирани...Така поне няма да се налага всеки път да се заключват теми и да се ругае някой,че е блял и не е чел...

# 33
  • Мнения: 2 386
И преди, и сега отговарям:
Истина е,ето от тук е: http://www.petatv.com/ (вижте малко видеота,ако нямате слаби сърца)
Има топ 5 на мъченията -сред тях са Kentucky Fried Cruelty и тюлените.  Cry Cry


Bonsai kitten е шега,да.Baby cage-също.

Но това не е.

Все едно в някой немски форум да се чудят дали е истина видеото за дрането на кучета в България с цел правене на естествени кожуси..

Още нещо.Има един сайт- http://www.truthorfiction.com/ ,на който може да се проверява всякаква подобна информация.

# 34
  • Мнения: 5 468
И аз не зная,защо преди седмица нападнаха така новака и темата му беше бързо заключена...
Аз предлагам да се пусне тема, в която всеки да обещае, че няма да се държи така с новорегистрираните. Ама много е неприятно това, което правЯТ някои. Натъртвам на правят, защото аз никога не се държа пренебрежително с новаци..., дори съм им правила лентички на ЛС и съм успокоявала някои, когато прочета, че за пред нервна криза. Ама и те са хора, ей... няма да мачкате новаците... (казах аз с ръце на кръста).

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе и аз съм оправяла лентички и снимки, ама то има новаци и новаци...Има някои, които живеят, за да дразнят. То не, че от редовните потребители няма Mr. Green

# 36
  • Мнения: 677
Аз си настоявам все пак да си наругаем Лиорена  Laughing
Естествено,че е спам..
По скайп обаче как ме нервят с призиви да не приемам някой си,щото щял да ми отиде харда и хардовете на тея в листата ми..И ако знаете как им отговарям на загрижените   Joy

# 37
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
еее, не това видео и то ли е спам.
та то е  #Crazy то с думи не може да се опише просто #Crazy
сега, ако кажете, че и това е спам по петаТВ.....

# 38
  • Мнения: 2 386
Не че има значение,но аз писах и на новака, и тук с еднакво уважение.
Смятам,че всички трябва да правят така.
Освен това считам,че линкът с peta tv трябва да се закове:
1.За да се спре спора истина ли е или не е -мисля,че е очевидно в archive videos
2.За да няма такива теми всяка седмица
3.За да направим нещо...или поне да не отричаме масово истината.


Не съм бясна природозащитничка,но след като видях как им режат човките на пиленцетата на конвейер..не ям KFC..

# 39
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Аз си настоявам все пак да си наругаем Лиорена  Laughing

 Mr. Greenхайде, аз ще си посипя главата с пепел и ще го преместя от единия крачол в другия. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 468
Аз си настоявам все пак да си наругаем Лиорена  Laughing

А стига писка бе! Crazy

# 41
  • Мнения: 2 386

Кучето си лае,керванът си върви... Mr. Green

Лиорена,за кое видео се чудиш?

# 42
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Значи, това по peta tv абсурд да е спам, и оттам става ясно, че тая гадост е самата истина.
Видеото наистина не е за хора със слаби сърца.


Тони, разсейваш се.

# 43
  • Мнения: 2 386
Значи, това по peta tv абсурд да е спам, и оттам става ясно, че тая гадост е самата истина.
Видеото наистина не е за хора със слаби сърца.

Не мога да повярвам,че някой ми обърна внимание.   bouquet  bouquet  bouquet

Обикновено оставам непрочетена измежду чата..вече няколко теми  Sunglasses


И,да- сайтът и видеотата в него НЕ са за хора с лабилна психика и слаби сърца !

# 44
  • Мнения: 2 792
 Аз пък си мисля да използвам темата на Лиорена и да обърна малко внимание, че освен предполагаемия спам, това са неща, който се случват в действителност. Ок може да не е точно на канадските тюленчета , вижте линковете на   evanescent, основният проблем е, че милиони животни биват избивани по брутален начин ежегодно, съзнавам, че това ми изказване и доста лицемерно, тъй като не съм вегетарианец, така че може да търпи критики  Confused

Общи условия

Активация на акаунт