Хайде не се майте...стари кучета се знаем - среща на Искам бебе :)

  • 12 198
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 153
Центъра е Търново Peace
Сънчи как си ,наминаваш ли към нащия град или от работа няма време Grinning

# 16
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Херко, моя кръвна групо Heart Eyes
Момичета записвам се и аз Simple Smile
За лятото аз също съм за Арбанаси - любимо място.

# 17
  • Мнения: 1 792
мацки не съм от най-старите ама много ми се ще да се сберем-елате сега към ПЛОУДИУ Laughing а лятото на Арбанаси викам.всички сте добре дошли все ще ви настаним по къщите.а ние лятото на 23 юни сме на сватба на Арбанаси ако е заформим тогава срещата ще е перфектна(до тогава вече може да съм  preggo-ихааа а дано де)кво ще кажете Hug

# 18
  • Мнения: 4 362
Мен ме бройте само на среща посредата на Б-я и то наистина ако е само със нас "старите кучета" на този форум  Wink И ако може да я направим на пролет  Mr. Green

Гр. Елена е на 260 км от София и на 240 км от Варна, звучи средно на България, нали?

Лея,къде е  Thinking за нея  е задължително идването  Whistling  Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 11:39 от Мис КаприЗ

# 19
  • Мнения: 9 094
Гр. Елена е на 260 км от София и на 240 км от Варна

A от Пловдив на колко е Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 792
Цитат
Мен ме бройте само на среща посредата на Б-я и то наистина ако е само със нас "старите кучета" на този форум
разбрах намека ти.е желая ви весело да си изкарате и много да се забавлявате

# 21
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ай бе Софиянки със Софиянки една среща не можете да организирате! Пууууу! Че пък трябва да ни организират азни "чужди" и "далечни" ИлемИенти!  Joy Joy Joy

Начи
Херо ако те гепна, писна ми от тебе вече ма, от сума ти години ми обещаваш да дойдеш у Софето, а кво стана???? Останах си с чакането и тва си е! Излъгана и изоставена! Кък та не е срам не знам аз!

Ако ще се праи нещо в София, давайте да се организираме докът не сме се надундили яко, че шъ станим трудноподвижни!
Относно средно-българската Искурзия, ша останити без мойта особа, щот ич ни ми съ пътува у туй състоянии! Дай Боже и вие докато се организирате да се надудите и да се отложи срещата /поне за тези, които очакват обебването скоро/ по "технически причини"  pregnant pregnant!!!!
Очаквам конкретни предложения относно среща в София!
 newsm51 newsm51

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Начи Херо ако те гепна, писна ми от тебе вече ма, от сума ти години ми обещаваш да дойдеш у Софето, а кво стана???? Останах си с чакането и тва си е! Излъгана и изоставена! Кък та не е срам не знам аз!

Ей плондер!!! Ша спукам да знайш...само роди и глей кво та прая Mr. Green
На Лея присъствието е задълже ъфкорс  Heart Eyes Да не се помайва ами да се разписва тъдява.
Казувайте къде да е? Аз идеи нямам..всичкото мозък е на пехтия вече  Crazy

# 23
  • Мнения: 4 362
Цитат
Мен ме бройте само на среща посредата на Б-я и то наистина ако е само със нас "старите кучета" на този форум
разбрах намека ти.е желая ви весело да си изкарате и много да се забавлявате

Уф,Хера я обясни любов моя,че не ми се захваща  ooooh! ,че ще стане, че се заяждам Tired



Дай Боже и вие докато се организирате да се надудите и да се отложи срещата /поне за тези, които очакват обебването скоро/ по "технически причини"  pregnant pregnant!!!!


ААА аз не отказвам,поне в период от 5-8 години не се очертава такова техническо отлагане  Mr. Green

А ти да се пазиш  Hug


Казувайте къде да е? Аз идеи нямам..всичкото мозък е на пехтия вече  Crazy

Изобщо си нямам на идея къде  Rolling Eyes ,дайте да видим първо кога,а ? Ако искате сега на пролет,че то лятото всички ще литнем някъде по морето  Rolling Eyes Аз пак ще съм облагодетелствана,че всички край мен ще минат  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 268
Цитат
Мен ме бройте само на среща посредата на Б-я и то наистина ако е само със нас "старите кучета" на този форум
разбрах намека ти.е желая ви весело да си изкарате и много да се забавлявате

mu6morok ми според мен то това не е намек ами си е казано направо в очите.. нищо де, ние ще си заформим срещичка на "бъдещите стари кучета"  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 154
О хайде, сега! Не се обиждайте, моля!
Т. нар. "стари кучета" сме момичета, пишещи от преди ок. преди 2 години (мисля) в този форум. Бяхме голяма група, която си знаеше и кътните зъби. Едва ли не знаехме кой кога вдишва и издишва. И понеже времето, когато бяхме всички тук заедно, искащи бебета, отмина... искаме да се срещнем, да се видим, да почувстваме пак онова хубаво старо време, когато бяхме голямата дружина, сбрана на едно място.
Аз така поне ги усещам нещата. Дали и Дея е имала това предвид? М, Карнобатска гроздова? Hug

# 26
  • Мнения: 4 362
О хайде, сега! Не се обиждайте, моля!
Т. нар. "стари кучета" сме момичета, пишещи от преди ок. преди 2 години (мисля) в този форум. Бяхме голяма група, която си знаеше и кътните зъби. Едва ли не знаехме кой кога вдишва и издишва. И понеже времето, когато бяхме всички тук заедно, искащи бебета, отмина... искаме да се срещнем, да се видим, да почувстваме пак онова хубаво старо време, когато бяхме голямата дружина, сбрана на едно място.
Аз така поне ги усещам нещата. Дали и Дея е имала това предвид? М, Карнобатска гроздова? Hug


именно ,който си ме познава,си ме познава  Heart Eyes



mu6morok ми според мен то това не е намек ами си е казано направо в очите.. нищо де, ние ще си заформим срещичка на "бъдещите стари кучета"  Laughing

Ех....ама много сте били чувствителни  ooooh! Добре де,я ми обясни на теб какво ще ти е интересно да се срещнеш с мен,примерно  Thinking Че ние нито се познаваме,нито сме имали нещо общо  Thinking Аз  нямам нищо напротив да се съберем всички от Искам бебе ,но най-много държа да дойдат повечето от дружината ни преди две години  Hug Сега дано си ме разбрала  Peace

Аааа и Моренка да не се крие  Heart Eyes  Hug

# 27
  • Мнения: 307
На мен и Дара ми се губи нещо?  Thinking
Леа, Голдънка, Дара.... я се обадете де сте?

# 28
  • Мнения: 4 362
На мен и Дара ми се губи нещо?  Thinking
Леа, Голдънка, Дара.... я се обадете де сте?


Дам и Дара и Голден-хич ги няма  Rolling Eyes

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
На мен и Дара ми се губи нещо?  Thinking
Леа, Голдънка, Дара.... я се обадете де сте?


Дам и Дара и Голден-хич ги няма  Rolling Eyes
Докато се включа и то мръкна Twisted Evil ама имам извинение щот бях гътната вчера от неква настинка...ама се нагълтах с хапове и днес съм репичка Crazy
Голдъна имаше РД скоро--остаря и то горкото Mr. Green Да е живо и здраво и само хубави неща да му се случват.
За Дара нищо незнам...май скоро не съм я засичала Rolling Eyes
Иначе мисля, че Дея...или оная дет се подвизава с новия си ник Мис КаприЗ е мислела точно това, което е писала колежката Heart Eyes Нека няма сърдити моля Hug
Дет се вика тогава си бяхме направо едно голямо семейство. Не казвам, че сега не сте...просто ние вече старите кучета, които по едни или други причини не пишем вече тук искаме да се види. Та да се напием...та и други работи да правим Mr. Green
Май много се разписах Rolling Eyes айде после пак...пък вие мислете.
Арбанаси не е лоша идея Peace

Общи условия

Активация на акаунт