Клиника "Хигия" - Пазарджик

  • 92 279
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
не е изпуснала нула  Naughty
Струва 10 лева престоя, когато са те приели за задържане, без значение колко време ще стоиш  Mr. Green
Храната е супер вкусна (между другото), от "Совите", особено огретена..  bowuu Wink Точно Нелина ми препоръча това да си поръчам като отида там.
Аз също бях за задържане. Стоях 3 дни, платих 10 лева. ?Не на ден, общо. Мама Яна също е била за задържане и ще потвърди  Peace

# 16
  • Мнения: 4 451
За един огретен, не си давам живота. Joy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 48
  ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ОТ ПАЗАРДЖИК!   НА ЗАПИТВАНЕТО ДАЛИ НАИСТИНА ЗАПЛАТИХ 10ЛВ ЗА ПРЕСТОЯ СИ - ДА ТАКА БЕШЕ, ТОЧНО10ЛВ. НЕ СЪМ ИЗПУСНАЛА ЕДНА 0.  ЯВНО ДРУГОТО БЕШЕ ОТ ЗДРАВНАТА КАСА. СЕГА КАТО ЧЕТА КОМЕНТАРИТЕ ВИ СЕ СЕЩАМ И ЗА ВКУСНАТА ХРАНА В БОЛНИЦАТА, НО ТОВА И ДОБРИТЕ УСЛОВИЯ ДАЛЕЧ НЕ СА НАЙ-ВАЖНОТО.   ВСЕ МИ СЕ ЩЕ ДА ВЯРВАМ, ЧЕ СЛУЧИХ НА ЛЕКАР-Д-Р ГЕНЧЕВА. ИСКАМ САМО ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ОТИВАЙКИ НА ПРЕГЛЕД ВЪВ ВАРНА ПО СПЕШНОСТ, ТУК ДОКТОРКАТА КАЗА ЧЕ НЯМАМ НИКАКАВ ПРОБЛЕМ, ТАКА ЧЕ ДА ПЪТУВАМ СПОКОЙНО ЗА ПАЗАРДЖИК /ИМАХ ЛЕКО ЗАЦАПВАНЕ/ , А НА ПРЕГЛЕДА ПРИ Д-Р ГЕНЧЕВА СЕ ОКАЗА ЧЕ ПЛОДНОТО САКЧЕ ТРЪГВА ДА СЕ ОТЛЕПВА. И ГОЛЯМОТО ИЗКЪРВЯВАНЕ ДОЙДЕ СЛЕД ДЕН. ДОБРЕ ЧЕ ВЕЧЕ БЯХ ПРИЕТА ЗА ЗАДЪРЖАНЕ И ЧЕ НЯКАКВА ВСЕВИШНА СИЛА МЕ НАКАРА ДА ТРЪГНА ЗА ПАЗАРДЖИК- ЧЕ АКО ЧАКАМ НА ВНИМАНИЕ ВЪВ ВАРНА ЗА БЕЗ ПАРИ,ОСТАВИ СЕ.  МЪЖА МИ ДО СКОРО СЕ ДРЪНКАШЕ ДА СИ РАЖДАМ В ПЗ, ПРИ ДОК. ГЕНЧЕВА.  И ПОСЛЕДНО ДА СИ КАЖА, ЧЕ ДА МИ ОЛЕКНЕ- СЕГА СЪМ РЕШИЛА ДА РАЖДАМ ПРИ ЕДИН ДОБЪР ВАРНЕНСКИ ДОК.НО С УГОВОРКА , КОЯТО ЩЕ МИ СТРУВА 200ЛВ. В ГАДНО И СТАРО РОДИЛНО ОТДЕЛЕНИЕ-НЕ ИСКАМ ДА ПЛАЩАМ 500ЛВ. ЗА ВИП ЕТАЖ И ТОВА КОЕТО ЧУХ ОТ СКОРО РОДИЛАТА МИ ПРИЯТЕЛКА Е ЧЕ УСЛОВИЯТА СА МНОГО КОФТИ И АКО НЯМАШ УГОВОРКА С ДОКТОР ЗА РАЖДАНЕТО ОТНОШЕНИЕТО, И ВНИМАНИЕТО ПО ВРЕМЕ, И СЛЕД РАЖДАНЕ СА "МАНИ БЕГАЙ" 
                  ПОЗДРАВЯВАМ ВИ ОТ СЪРЦЕ ПАЗАРДЖИКЛИЙКИ!

# 18
  • Мнения: 2 577
И аз съм доволна от Хигия. Извини ме, Нели Praynig
Даже аз много не бях доволна именно от това, че не допускат външни хора в стаята ми. А аз имах нужда от подкрепа първите дни след раждането. Пускаха само мъжа ми за 10 мин. с маска, калцуни и манта и после идват веднага да мият с препарати. Това малко ме подтискаше - липсата на близките ми.
Преди да родя лежах пак в Хигия за задържане и пак не пускаха вътре в стаята ми, макар, че нито съм оперирана, нито има бебе при мен. Даже идваха да ми носят чантите самво и само да не влиза никой при мен. Като тръгвах на изписването все имах много чанти и пак - сестрата идва, взима всико, изнася го и не пускат вътре никой. Само на тези с операциите първия ден пускат хора при тях, после не.
Обясняват всичко за каквото ги попиташ относно отглеждането на бебето. При мен нямаше никакви усложнения и всичко беше наред след операцията. Не знам какво щеше да стане ако бях като Нели. Не искам и да си мисля.
Когато два пъти лежах за задържане там за 7 дена престой съм плащала само по 10 лв.

# 19
  • Мнения: 1 938
И аз съм доволна от Хигия. Извини ме, Нели Praynig
Даже аз много не бях доволна именно от това, че не допускат външни хора в стаята ми. А аз имах нужда от подкрепа първите дни след раждането.

Е, как така хем си доволна, хем - не си?
 newsm12

# 20
  • Мнения: 2 577
Е, ти пък...
Написаното е в контекста на споровете ви за хигиената в Хигия и за допускането на близки при теб. Прекалено стриктно го спазват това. Аз от това единствено не бях доволна, макар че това се счита за плюс. smile3533
Иначе и от храната като се замисля - абе чак пък прекрасна... От ресторант е , не е като домашната. smile3532

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 11:21 от mama_iana

# 21
Здравейте, искам да Ви споделя нещо потресаващо: Лекар,който лъже.Става въпрос за д-р Кънчев, който по негова преценка е добър педиатър. Историята е следната: Моят син беше много болен и аз извиках екип от Хигия, лекарката го прегледа и ме попита какво имам под ръка, аз и казах какво мога да дам на детето, тя не ми изписа нищо и аз започнах да му давам от нещата, които имах.Това беше петък вечерта, през нощта той се влоши обадих се и същата лекарка ми изписа антибиотик по телефона, купих го и започнах да го давам. В събота вечерта детето вдигна температура, аз извиках пак екип на Хигия, но на доктора явно не му се идваше и започна да разпитва по телефона майка ми какви лекарства пие, коя е била лекарката, но тъй като тя не се беше представила, майка ми отговорила че не знае, а той и казал, че сме безотговорни, репликата и била, че той говори глупости. Когато докторът дойде вкъщи, за да прегледа сина ми беше настроен враждебно и изгони майка ми в другата стая. Доста дълго ми говори за това, че бил много обиден и че бил учил 15 години за педиатър и такова отношение никога не бил получавал. Той много говори за лекарите и ги издигаше в култ, тогава аз се ядосах и му казах, че лекарите не са такива каквито ми ги описва, защото ние родителите сме половин доктори и му обясних,че сама си изисквам направления за децата. Разделихме се по живо, по здраво. След около месец малкия пак се разболя, мене ме нямаше, защото бях на изпити. Майка ми се обажда в Хигия да дойдат вкъщи и те и отказват под предлог написаното от д-р Кънчев в някаква тяхна книга, където той най-безочливо е написал доста преувеличени лъжи.Даже било написано, че съм казала за нашата лична лекарка, че не ми давала направления, което е пълна лъжа и другото нещо е да се отказва посещение на детето. Незнам на какво ги учат тези наши лекари, но със сигурност не и за да лекуват.Искам да кажа на този " Доктор", че дори и още 15 години да учи нищо няма да излезе от него, защото му лисва най-вече отношение към хората.Той се обиди от това, че му е казано, че говори глупости, но по моя преценка не само ги говори, но и върши глупости. В крайна сметка лекарът отказал да прегледа едно болно 2 годишно дете. ДАНО ТОВА Е ЕДИНИЧЕН СЛУЧАЙ И ДА ИМА НАИСТИНА ДОБРИ ПЕДИАТРИ В БЪЛГАРИЯ!!!

# 22
  • Мнения: 418
ама как така ще откажат посещение за болно дете?тези хора направо са откачили!!!ако му кажеш че ще му платиш 20 лв ще дойде веднага нали???и какви са тези книги?искам и аз книга,да пишем ние-за тях!

# 23
  • Мнения: 332
Nellina, каква е тая агитация срещу Хигия ти направо ме разби  ooooh! Защо, след като едва не си умряла там (както казваш), не ги осъди  newsm78 Какво искаш да постигнеш, да не ходим да се лекуваме там ли? А къде? В болницата, звучи смехотворно Mr. Green Никъде не си застрахован от грешки или некомпетентност  Naughty
Поне промени името на темата, че явно само върли противници трябва да пишат тук, за да си доволна  Joy

# 24
  • Мнения: 418
Nellina, каква е тая агитация срещу Хигия ти направо ме разби  ooooh! Защо, след като едва не си умряла там (както казваш), не ги осъди  newsm78 Какво искаш да постигнеш, да не ходим да се лекуваме там ли? А къде? В болницата, звучи смехотворно Mr. Green Никъде не си застрахован от грешки или некомпетентност  Naughty
Поне промени името на темата, че явно само върли противници трябва да пишат тук, за да си доволна  Joy
Peaceмного вярно!Никои никъде не е застрахован от грешки и некомпетентност!може да ти се случи на всякъде, ако ти е писано!

# 25
  • Мнения: 1 488

[/quote] Peaceмного вярно!Никои никъде не е застрахован от грешки и некомпетентност!може да ти се случи на всякъде, ако ти е писано!
[/quote]

Да, ама в Хигия най-вероятно!
направо съм изумена от постъпката на "доктора",който отказал да прегледа детето! Това никъде го няма ей!  #Cussing out

# 26
Мисля, че никой не е тръгнал срещу " докторите" в Хигия, просто те са тръгнали срещу себе си. Все по-рядко виждам лекари, които обичат професията си и я практикуват с удоволствие. Пък и ние какво се виновни, че тях ги мързи. Тяхното задължение е да лекуват хората, а не да отказват посещение на болно дете, под какъвто и да е предлог. Пожелавам на всеки един от Вас да не попада на" д-р Кънчев".

# 27
  • Мнения: 1 938
Valentina7777, защо не се регистрираш?

# 28
 Знаете ли Нелина добре е, че не сте си тровили нервите със съдилища.Както сама казвате осъден лекар няма Peace.Лошото е,че сме в техните ръце/ в ръцете на еднолични търговци/ . И последно незнам какво недоволстват от Държавната болница, там раждах през 1997г. дъщеря си и д-р Георгиев беше перфектен без да ми вземе една стотинка стоеше до леглото ми 15 дни/ личеше, че се интересува и от бебето, и от родилката/. Синът ми съм го раждала в Бургас в Държавната болница и там беше същото. Неразбирам какви екстри искат някои хора, не виждат ли в какво положение е цялата страна.РУМ сервиз в **** или ***** хотели. Simple Smile

# 29
Не съм мислила за регистрация.Бях ядосана и затова написах мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт