Проверки на телефони!!!

  • 3 472
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
А това за женските имена ми е ясно доста стар номер и мисля вече- доста изтъркан!!!!! Peace...а ако набараш все пак нещо пикантно ..какво ще направиш????

# 16
  • Мнения: 5 577
Не, никога не сме се проверявали.

# 17
  • Мнения: 1 288
не проверявам  Naughty  и аз съм на принципа да не се дебнем, че може да се хванем.

# 18
  • Мнения: 5 140
Е понякога проверката е висша форма на доверие.... Hug

Е така е. Wink

# 19
  • Мнения: 9 093
Случвало ми се е да ползвам телефона на половинката, признавам си че съм хвърляла по едно око, той на моя телефон също, но не с цел да търсим под вола теле - не е било повод за караници. То ако човек иска да разбере нещо, винаги може да го направи и по 100 други начина.

# 20
  • Мнения: 3 423
Ето, мъжът ми още го няма,
но като си дойде, няма да го
питам къде е бил и защо.
Не съм ли пич, а?

# 21
  • Мнения: 6 904
Ако се съмнявам сигурно бих проверила, но той досега не ми е давал абсолютно никакъв повод.

# 22
  • Мнения: 5 140
Ако се съмнявам сигурно бих проверила, но той досега не ми е давал абсолютно никакъв повод.

Това е добре. Hug Peace

# 23
  • Мнения: 5 370
Все си мисля, че който наистина го е правил, едва ли ще дойде точно в тази тема, та да каже "Яла , Вълчо, изяж мА". Crazy
Аз ще си замълча само. smile3505

# 24
  • Мнения: 126
Незнам лично аз подкрепям принципа "да не се дебнем ,че можем да се хванем"...,но понякога то е по силно от мене .... Hug..И да знам ,че ще намеря нещо ,и че ще ми стане гадно...аз пак ще го направя-не съм ли мазохист , newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 126
доколкото за хвърлянето на по едно око...-ВИНАГИ!!..Той е същия.Това пак е някакъв вид проверка...Някой казват ,че било грозно да бъркаш в телефона тайно и да търсиш нещо ,което в повечето случаи не намираш (защото е добре скрито)...а според мене е по грозно да те правят на маймуна ..не е ли така Thinking Thinking

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
грамофони, домофони...smile3506
...каст'фони,мастфони,тонколони,монколони...

Герап У, Герап У!  Joy

# 27
  • Мнения: 145
Аз пък съм страшно любопитна и понякога не мога да издържа на изкушението да хвърля око... Не търся нищо, просто искам да видял Той също го прави. И двамата си имаме достатъчно доверие, но понякога желанието да надникнеш е по-силно.... човещинка! Laughing

# 28
  • Мнения: 2 495
Надничам...знам че не е правилно, ама каквато съм си любопитка... Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 312
грамофони, домофони...smile3506
...каст'фони,мастфони,тонколони,монколони...
Бебефона ми нещо май получава сигнали от космоса!

 Joy Joy
И моя Shocked
Даже потвърждава поръчки и пита за адреси...,съмнителна работа newsm78
П.П.Без майтап най-редовно се чуват станциите на такситака и то много ясно-диспечерка,шофьори....

Общи условия

Активация на акаунт